Гинепристон инструкция по применению

Гинепристон фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Гинепристон таблетки по 10 мг №1Официальный сайт
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9698/01/01 от 06.03.2015. Приказ № 124 от 06.03.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: mifepristone;1 таблетка містить міфепристону 10 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), кальцію стеарат.

Производитель:

Обнинская ХФК, ЗАО для "Нижфарм, ОАО", Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Статеві гормони та засоби, що впливають на статеву систему. Інші засоби, що застосовуються в гінекол

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Міфепристон − синтетичний стероїдний антигестагенний засіб (блокує дію прогестерону на рівні рецепторів), гестагенної активності не проявляє. Існує антагонізм з глюкокортикостероїдами (через конкуренцію на рівні зв`язку з рецепторами).Посилює скорочувальну здатність міометрія, стимулюючи вивільнення інтерлейкіну-8 у хоріодецидуальних клітинах, підвищуючи чутливість міометрія до простагландинів.Залежно від фази менструального циклу спричиняє затримку овуляції, зміну ендометрія та перешкоджає імплантації заплідненої яйцеклітини.Фармокінетика. Після одноразового прийому у дозі 600 мг максимальна концентрація у сироватці крові 1,98 мг/л досягає через 1,3 год. Абсолютна біодоступність складає 69 %.У плазмі крові міфепристон на 98 % зв`язується з білками крові: альбуміном та кислим альфа1 глікопротеїном.Після фази розподілення виведення спочатку відбувається повільно, концентрація зменшується у 2 рази між 12-72 годинами, далі - значно швидше.Період напіввиведення становить 18 годин.

Показания к применению:

Негайна (посткоїтальна) контрацепція (після незахищеного статевого акту або якщо застосований засіб контрацепції не може вважатися надійним).

Противопоказания:

Наявність в анамнезі підвищеної чутливості до міфепристону, наднирковозалозна недостатність і тривала глюкокортикостероїдна терапія, гостра або хронічна ниркова і/або печінкова недостатність, порфірія, анемія, порушення гемостазу (у тому числі попереднє лікування антикоагулянтами), запальні захворювання жіночих статевих органів, наявність тяжкої екстрагенітальної патології. Тяжка форма бронхіальної астми.

Особенности применения:

З обережністю препарат призначати при порушенні гемостазу (у тому числі попереднє лікування антикоагулянтами), хронічних обструктивних захворюваннях легенів (у тому числі бронхіальній астмі); тяжкій артеріальній гіпертензії; порушенні ритму серця та серцевій недостатності, пацієнткам, які мали протезування клапанів серця або в анамнезі інфекційний ендокардит.Через антикортикостероїдну активність міфепристону ефективність довготривалої кортикостероїдної терапії, включаючи інгаляційні глкокортикостероїдні препарати у пацієнтів з бронхіальною астмою, може бути знижена протягом 3-4 днів після застосування міфепристону. У цих випадках може знадобитися корекція дози кортикостероїдних препаратів.Препарат не рекомендується для регулярного застосування з метою планової постійної контрацепції. Препарат не захищає від захворювань, що передаються статевим шляхом та СНІДу.Пацієнтку слід заздалегідь проінформувати про можливі побічні реакції. Якщо менструація затримується більш, ніж на 5 діб або з'являється вчасно, але її перебіг відрізняється від нормального, або з якогось приводу є підозра на вагітність, можливість вагітності необхідно виключити.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат не можна застосовувати у період вагітності. Годування груддю слід припинити на 14 днів після прийому препарату.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Відомостей щодо впливу препарату на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами немає, але слід враховувати можливість розвитку побічних реакції з боку нервової системи (запаморочення, слабкість).

Дети:

Негайну контрацепцію як засіб захисту від небажаної вагітності для підлітків доцільно застосовувати лише у нагальних випадках особам, що були зґвалтовані, з урахуванням усіх можливих наслідків.

Способ применения и дозы:

Внутрішньо, протягом 72 годин після незахищеного контрацепцією статевого акту по 1 таблетці 10 мг одноразово.Для збереження ефекту контрацепції слід утриматися від вживання їжі за 2 години до застосування препарату та 2 години після нього.Препарат можна застосовувати у будь-яку фазу менструального циклу.

Передозировка:

Застосування препарату у дозах до 2 г не спричиняє небажаних реакцій. У випадках передозування препарату може спостерігатися недостатність надниркових залоз. Терапія симптоматична.

Побочные действия:

З боку сечостатевої системи: кров’янисті виділення зі статевих шляхів, порушення менструального циклу, ендометрит.З боку нервової системи: головний біль, запаморочення.З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, діарея, спазми у животі.З боку шкіри та підшкірної клітковини: кропив’янка, шкірні висипання.З боку імунної системи: можливі реакції гіперчутливості.Інші: відчуття дискомфорту внизу живота, слабкість, нездужання, озноб, гіпертермія, синдром токсичного шоку, болючість молочних залоз.

Лекарственное взаимодействие:

Слід уникати одночасного застосування з нестероїдними протизапальними засобами протягом 8-12 днів після застосування препарату. Рифампіцин, дексаметазон, деякі протисудомні засоби (фенітоїн, фенобарбітал, карбамазепін) можуть стимулювати метаболізм міфепристону (знижувати його концентрацію у плазмі крові). Зважаючи на те, що метаболізм міфепристону відбувається за участі ферменту CYP3A4 системи цитохрому Р450, при одночасному прийомі препарату з інгібіторами цього ферменту (кетоконазол, ітраконазол, еритроміцин, грейпфрутовий сік) можливе пригнічення метаболізму міфепристону та підвищення його рівня у сироватці крові.За даними досліджень in vitro одночасне застосування міфепристону з препаратами, які є субстратами CYP3A4 може приводити до підвищення рівня цих препаратів у сироватці крові. Внаслідок повільного виведення міфепристону із організму така взаємодія може спостерігатися протягом тривалого часу після його застосування. Слід дотримуватися обережності при одночасному застосуванні міфепристону з препаратами, які є субстратами для CYP3A4, мають вузький терапевтичний діапазон, включаючи деякі препарати, які застосовуються при проведенні загальної анестезії.Слід уникати одночасного застосування не стероїдних протизапальних засобів.

Срок годности:

5 років.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 ºС.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 таблетці у блістері, по 1 блістеру у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G03XB01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Гинепристон
Производитель:Обнинская ХФК, ЗАО для "Нижфарм, ОАО", Российская Федерация
Форма выпуска:По 1 таблетці у блістері, по 1 блістеру у пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/9698/01/01 от 06.03.2015. Приказ № 124 от 06.03.2015
МНН:Mifepristone
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: mifepristone;1 таблетка містить міфепристону 10 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), кальцію стеарат.

Фармакологическая группа:Статеві гормони та засоби, що впливають на статеву систему. Інші засоби, що застосовуються в гінекол
Код АТХ:G03XB01 - Мифепристон
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама