Гино-Певарил инструкция по применению

Гино-Певарил фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Гино-Певарил пессарии по 150 мг №3 (3х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6523/01/02 от 26.07.2013. Приказ № 649 от 26.07.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Производитель:

Сянь-Янссен Фарма Лтд./Янссен Фарма для "Джонсон & Джонсон", КНР/Бельгия/Россия

Фармакотерапевтическая группа:

Противомикробные и антисептические средства, применяемые в гинекологии. Производные имидазола

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Препарат є триазоловим фунгіцидом. Виявляє антимікотичну активність щодо дерматофітів, дріжджів та пліснявих грибів. Активний щодо деяких грампозитивних та грамнегативних бактерій. Дія еконазолу нітрату полягає у пошкодженні клітинних мембран грибів шляхом підвищення проникності грибкових клітин та ушкодження внутрішньоклітинних мембран у цитоплазмі. Ділянкою впливу, імовірно, є ацильні залишки ненасичених жирних кислот фосфоліпідів мембрани.Фармакокінетика.Після вагінального застосування еконазолу нітрат абсорбується незначною мірою. Максимальні концентрації еконазолу та/або його метаболітів спостерігалися протягом 1-2 днів після застосування та становили 15 нг/мл для песаріїв 50 мг та 65 нг/мл для песаріїв 150 мг. Кількість еконазолу, що всмоктується у системний кровообіг, становить приблизно 5 % для песаріїв 50 мг або 150 мг. Еконазол та/або його метаболіти у системному кровообігу переважно зв’язуються з білками сироватки крові (> 98 %). Еконазол переважно метаболізується шляхом окислення, дезамінування та/або О-деалкілування, його метаболіти виводяться з сечею та калом.

Особенности применения:

Гіно-Певарил® призначений лише для вагінального застосування, не слід застосовувати його перорально. За 30 хвилин до застосування покласти песарії у прохолодне місце. До складу песаріїв Гіно-Певарил® входить жирова основа, яка може руйнувати гумовий контрацептив у вигляді діафрагми або латексний презерватив та зменшувати ефективність їхньої дії, тому не слід поєднувати застосування цих засобів. Пацієнтам, які застосовують сперміцидні контрацептиви, слід порадитися з лікарем, оскільки місцеве вагінальне лікування може інактивувати дію сперміцидних контрацептивів.Гіно-Певарил® не слід застосовувати у поєднанні з іншими препаратами для лікування захворювань геніталій, що призначаються перорально або зовнішньо. Якщо з’явилися симптоми подразнення або підвищеної чутливості, лікування слід припинити.У пацієнтів із підвищеною чутливістю до препаратів імідазольної групи може також спостерігатися підвищена чутливість до еконазолу нітрату. Препарат не залишає слідів на спідній білизні.Ефективність та безпека застосування жінкам віком від 65 років не встановлені. Застосування у період вагітності або годування груддю.ВагітністьЕконазолу нітрат не виявив тератогенного впливу під час досліджень на тваринах, але при застосуванні високих доз був фетотоксичним. Важливість такого впливу для людей невідома. Препарат всмоктується у системний кровообіг із піхви, тому його не слід застосовувати протягом I триместру вагітності, якщо тільки лікар не вирішить, що лікування цим препаратом важливе для здоров’я пацієнтки. У період II та ІІІ триместрів вагітності Гіно-Певарил® можна застосовувати, якщо потенційна користь від застосування для матері перевищує можливий ризик для плода.Годування груддюУ ході досліджень було встановлено, що після перорального прийому еконазол та/або його метаболіти приникали у грудне молоко щурів та виявлялися у крові новонароджених щурів. Невідомо, чи проникає еконазолу нітрат у грудне молоко, тому у період годування груддю препарат слід застосовувати з обережністю, з урахуванням співвідношення користь-ризик.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Гіно-Певарил® не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Способ применения и дозы:

Песарії по 50 мг.Дорослим призначати курс лікування 14 днів поспіль, вводити по 1 песарію у заднє склепіння піхви 1 раз на добу перед сном, бажано у положенні лежачи на спині. Лікування необхідно продовжувати навіть після зникнення суб’єктивних симптомів захворювання (свербежу, лейкореї).Песарії по 150 мг.Дорослим призначати курс лікування – 3 дні поспіль, вводити по 1 песарію у заднє склепіння піхви 1 раз на добу перед сном, бажано у положенні лежачи на спині. У разі рецидиву або якщо через 1 тиждень після лікування аналіз культури показав позитивний результат, слід провести повторний курс лікування.Діти.Безпека та ефективність від застосування препарату дітям не встановлена.

Передозировка:

Очікується, що побічні реакції, які можуть виникнути при передозуванні, подібні до загального профілю побічних реакцій. Випадки передозування не спостерігалися. При випадковому застосуванні препарату внутрішньо можуть виникнути нудота, блювання та діарея. У таких випадках при необхідності слід застосовувати симптоматичну терапію.Гіно-Певарил® призначений для вагінального застосування. У разі випадкового ковтання препарату слід проводити симптоматичну терапію. У випадку потрапляння препарату у очі слід негайно промити їх водою або фізіологічним розчином. Якщо симптоми подразнення тривають, необхідно звернутися до лікаря.

Побочные действия:

Безпечність песаріїв та крему Гіно-Певарил® встановлювалася у ході 32 клінічних досліджень з участю 3630 пацієнтів. На основі зведених даних, отриманих протягом цих клінічних досліджень, найчастішими побічними реакціями були свербіж (1,2 %) та відчуття печіння шкіри (1,2 %). У поданій нижче таблиці згруповані побічні реакції, про які повідомлялося під час клінічних досліджень та постмаркетинговому періоді. Всередині кожного класу частоти небажані реакції представлені у порядку зменшення серйозності. Частота визначається як дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100, < 1/10), нечасто ( ≥ 1/1000, < 1/100), рідко (≥ 1/10000, < 1/1000), дуже рідко (˂1/10000) та невідомо (не може бути встановлена з наявних даних). Система органів Побічні реакції Частота Часто (³1/100, <1/10) Нечасто (³1/1000, <1/100) Рідко (³1/10000, <1/1000) Невідомо З боку імунної системи       гіперчутливість З боку шкіри та підшкірної тканини свербіж, відчуття печіння шкіри висипання еритема ангіоневротичний набряк, кропив’янка, контактний дерматит, лущення шкіри З боку репродуктивної системи та молочних залоз відчуття печіння в піхві   Загальні розлади та реакції у місці нанесення біль у місці нанесення, подразнення у місці нанесення, припухлість у місці нанесення Примітка: ангіоневротичний набряк, еритема, кропив’янка, гіперчутливість, контактний дерматит, лущення шкіри, біль у місці нанесення, подразнення у місці нанесення, набряк у місці нанесення наведені згідно з переліком Медичного термінологічного словника для регуляторної діяльності (MedDRA), версія 13.0. Інші побічні реакції наведені згідно з MedDRA версії 12.0.

Лекарственное взаимодействие:

Гіно-Певарил® не слід поєднувати разом з іншими гінекологічними препаратами для внутрішньовагінального або місцевого застосування на основі мінеральної олії, рослинної олії або вазеліну.Відповідних досліджень не проводилося. Враховуючи хімічну подібність еконазолу з похідними імідазолу, існує ймовірність конкурентної взаємодії еконазолу нітрату з речовинами, що метаболізуються ферментами CYP3A/2C29. Однак, беручи до уваги те, що препарат слабко всмоктується у системний кровообіг, виникнення клінічно значущих взаємодій малоймовірне.Пацієнти, які приймають пероральні антикоагулянти, такі як варфарин, аценокумарол та фенпрокумон, повинні дотримуватись обережності та слідкувати за параметрами згортання крові. Упродовж та після лікування еконазолом може бути необхідною корекція дози пероральних антикоагулянтів.Слід уникати одночасного використання з Гіно-Певарилом® діафрагм або презервативів. Унаслідок такої взаємодії знижується ефективність лікарського засобу та ослаблюється міцність бар’єрних контрацептивів.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.

Форма выпуска / упаковка:

Песарії 50 мг еконазолу – по 5 песаріїв у блістері, по 3 блістери у пачці. Песарії 150 мг еконазолу – по 3 песарії у блістері, по одному блістеру у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Клінічні характеристикиПоказання. Вульвовагінальні мікози, спричинені збудниками грибкових інфекцій, чутливими до еконазолу.Протипоказання. Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G01AF05:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Гино-Певарил
Производитель:Сянь-Янссен Фарма Лтд./Янссен Фарма для "Джонсон & Джонсон", КНР/Бельгия/Россия
Форма выпуска: Песарії 50 мг еконазолу – по 5 песаріїв у блістері, по 3 блістери у пачці. Песарії 150 мг еконазолу – по 3 песарії у блістері, по одному блістеру у пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6523/01/02 от 26.07.2013. Приказ № 649 от 26.07.2013
МНН:Econazole
Условия отпуска:Без рецепта.
Фармакологическая группа:Противомикробные и антисептические средства, применяемые в гинекологии. Производные имидазола
Код АТХ:G01AF05 - Эконазол
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама