Гинофорт инструкция по применению

Гинофорт фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Гинофорт крем вагин., 20 мг/г по 5 г в апплик.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3420/01/01 от 19.08.2015. Приказ № 527 от 19.08.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Производитель:

Гедеон Рихтер, ОАО, Венгрия

Фармакотерапевтическая группа:

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються у гінекології. Протиінфекційні лікарські зас

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Бутоконазол нітрат, активна речовина вагінального крему Гінофорт, є похідним імідазолу, володіє фунгіцидною активністю in vitro відносно грибків роду Candida, Trichophyton, Microsporum і Epidermophyton. Препарат також має активність проти деяких грампозитивних бактерій in vitro. Відзначається висока клінічна ефективність препарату при вагінальних інфекціях спричинених штамами грибка Candida albicans.Точний механізм фунгіцидної дії бутоконазолу нітрату невідомий, проте передбачається що, як і інші похідні імідазолу він діє шляхом пригнічення синтезу стероїдів. У першу чергу дія імідазолів спрямована на клітинні мембрани чутливих грибків, де з'єднання пригнічують процес перетворення ланостеролу в ергостерол, порушуючи ліпідний склад клітинної мембрани. У результаті змінюється проникність клітинної мембрани грибків, зменшується осмотична рівновага і пригнічується життєдіяльність грибка.Гінофорт є водно-масляною емульсією, що дає препарату високі біоадгезивні властивості. У дослідженнях in vivo було показано, що препарат визначається на слизовій оболонці піхви у середньому протягом 4,2 дня. У дослідженнях in vitro було встановлено, що при застосуванні даної лікарської форми термін вивільнення активного компонента бутоконазолу подовжується до 6 днів, у той час як при застосуванні традиційної лікарської форми вивільнення бутоконазолу відбувається швидко і завершується через 6 годин.Фармакокінетика.При інтравагінальному застосуванні вагінального крему Гінофорт системна адсорбція дози введеного препарату досягає у середньому 1,7 %, і пік концентрації препарату та його метаболітів у плазмі крові досягається протягом 13 годин. В організмі бутоконазол піддається інтенсивному метаболізму і виводиться частково нирками, частково через кишечник.Клінічні характеристики.

Показания к применению:

Для місцевого лікування вульвовагінальних грибкових інфекцій, спричинених Candida albicans та іншими видами Candida.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якої з допоміжних речовин, що входять до складу препарату.Не слід застосовувати вагінальний крем Гінофорт вагітним під час І триместру вагітності, а також жінкам репродуктивного віку, які живуть статевим життям, якщо тільки вони не використовують адекватні засоби контрацепції.

Особенности применения:

Діагноз повинен бути підтверджений мікроскопічним дослідженням та/або бактеріологічним посівом вагінального мазка.Якщо клінічні симптоми не зникають, слід повторити мікробіологічне дослідження для виключення присутності інших збудників і підтвердження початкового діагнозу.Якщо під час застосування препарату виникають симптоми підвищеної чутливості або подразнення, лікування слід припинити.Вагінальний крем Гінофорт містить мінеральне масло, що може чинити шкідливу дію на вироби з латексу або гуми, такі як презервативи або вагінальні діафрагми, у зв'язку з чим їх використання протягом 72 годин після застосування Гінофорту не рекомендується.Наявність рецидивуючої вагінальної дріжджової інфекції, особливо її різновиду, який погано піддається лікуванню, може служити раннім симптомом інфекції вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) у жінок з групи ризику щодо ВІЛ-інфекції.Застосування у період вагітності або годування груддю. Вагітність. Дані щодо застосування бутоконазолу нітрату вагітним жінкам обмежені.Вагінальний крем Гінофорт не слід застосовувати вагітним жінкам протягом І триместру вагітності, а також жінкам репродуктивного віку, якщо тільки вони не користуються адекватними протизаплідними засобами.У ІІ і ІІІ триместрах вагітності вагінальний крем Гінофорт можна застосовувати, тільки якщо потенційні переваги від його призначення для матері виправдовують можливий ризик для плода.Якщо препарат застосовують під час вагітності, слід дотримуватися обережності при введенні аплікатора в піхву, щоб уникнути нанесення механічної травми.Годування груддю. У даний час невідомо, чи проникає активна речовина препарату в грудне молоко. З цієї причини у період годування груддю препарат можна застосовувати тільки після ретельного аналізу співвідношення очікуваних переваг і можливого ризику від його призначення.Фертильність.Немає даних щодо впливу вагінального крему Гінофорт на репродуктивну функцію.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Вагінальний крем Гінофорт не впливає на здатність керувати транспортними засобами або працювати з механізмами.

Дети:

Застосування дітям та підліткамВагінальний крем Гінофорт не рекомендується застосовувати дітям віком до 14 років через відсутність клінічних даних щодо ефективності і безпеки застосування препарату цій віковій групі.Призначення препарату статево активним підліткам у віці 14-18 років вимагає оцінки співвідношення ризику та очікуваної користі від застосування препарату перед його призначенням.

Способ применения и дозы:

У 5 грамах крему міститься приблизно 100 мг бутоконазолу нітрату.Рекомендована доза становить ту кількість крему, що міститься в одному шприці-аплікаторі (приблизно 5 грамів) при одноразовому інтравагінальному введенні у будь-який час дня (переважно у вечірній час).Вказівки щодо застосування аплікатора. Підготовка аплікатора. Зняти фольгу з упаковки і витягнути аплікатор з упаковки. Аплікатор забезпечений спеціальним ковпачком. Не знімати ковпачок; не використовувати аплікатор, якщо ковпачок було знято. Не нагрівати аплікатор перед застосуванням. Міцно тримаючи аплікатор, витягнути поршень на всю довжину, потягнувши за кільце назад (див. рис.1). Введення аплікатора. Обережно ввести аплікатор якомога глибше у піхву (див. рис. 2 і 3). Введення крему. Повільно натиснути на поршень, щоб ввести крем. Видалити порожній аплікатор із піхви і викинути його.

Гінофорт, крем вагінальний, необхідно вводити тільки у піхву. Не вводити крем у порожнину рота і не ковтати. Якщо сталося випадкове потрапляння препарату внутрішньо, слід звернутися до лікаря.

Передозировка:

При випадковому проковтуванні крему якомога раніше застосовуються такі рутинні заходи як промивання шлунка.

Побочные действия:

При застосуванні вагінального крему може мати місце вульвовагінальне печіння, свербіж, запалення і набряк, біль у тазовій ділянці або внизу живота, спазми внизу живота або комбінація двох або більше з перерахованих симптомів.

Системно-органний клас (MedDRA) Побічні явищаЗ боку шлунково-кишкового тракту Біль внизу живота Спазми внизу животаЗ боку статевих органів та молочної залози Біль у ділянці таза запалення піхви Набряк піхви Вульвовагінальний свербіж Вульвовагінальне печіння

У контрольованих клінічних дослідженнях тільки у 5,7 % з 314 пацієнток, які отримували одноразове лікування вагінальним кремом Гінофорт, перераховані вище скарги були розцінені як пов'язані з лікуванням. У осіб з підвищеною чутливістю можливий розвиток алергічних реакцій.Термін придатності. 3 роки.Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С. Уникати зберігання при температурі більше 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Лекарственное взаимодействие:

Немає даних щодо взаємодії Гінофорту з іншими препаратами, за винятком мінерального масла, що входить до його складу та яке може чинити шкідливу дію на вироби з латексу або гуми, такі як презервативи або вагінальні діафрагми, у зв'язку з чим їх використання протягом 72 годин після застосування вагінального крему Гінофорт не рекомендується.

Форма выпуска / упаковка:

Крем вагінальний по 5 г (20 мг/г) у поліпропіленовому аплікаторі. Один заповнений аплікатор поміщений у полістироловий пенал і потім упакований у ламінований пакет. Пакет вкладений у картонну упаковку.Категорія відпуску. За рецептом.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G01AF15:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Гинофорт
Производитель:Гедеон Рихтер, ОАО, Венгрия
Форма выпуска:Крем вагінальний по 5 г (20 мг/г) у поліпропіленовому аплікаторі. Один заповнений аплікатор поміщений у полістироловий пенал і потім упакований у ламінований пакет. Пакет вкладений у картонну упаковку.Категорія відпуску. За рецептом.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3420/01/01 от 19.08.2015. Приказ № 527 от 19.08.2015
МНН:Butoconazole
Условия отпуска:Без рецепта.
Фармакологическая группа:Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються у гінекології. Протиінфекційні лікарські зас
Код АТХ:G01AF15 - Бутоконазол
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Это природное средство может снизить уровень артериального давления до 12 мм рт. ст.
Согласно исследованию, которое было опубликовано в...
Ежедневный прием душа вреден для здоровья: врач
Эксперт по гигиене в Лондонской школе гигиены и тр...
Реклама