Гинолакт (Mono) инструкция по применению

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Непосредственное производство: Каталент Итали С.п.А. для "Тева Фармацевтикал Индастриз", Италия/Израиль

Фармакотерапевтическая группа:

Допаминергические средства. Средства, применяемые в гинекологии. Ингибиторы пролактина.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: Lactobacillus plantarum P 17630;1 капсула містить: Lactobacillus plantarum P 17630 не менше 108 КУО;допоміжні речовини: тригліцериди середнього ланцюга, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію етилпарабен (Е 215), натрію пропілпарабен (Е 217), желатин, гліцерин, диметикон, титану діоксид (Е 171).

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Каталент Итали С.п.А. для "Тева Фармацевтикал Индастриз", Италия/Израиль

Фармакотерапевтическая группа:

Допаминергические средства. Средства, применяемые в гинекологии. Ингибиторы пролактина.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Молочнокислі бактерії – обов’язкова складова мікрофлори піхви у здорових жінок, що забезпечують дію природного механізму захисту від розвитку патогенних мікроорганізмів. Це досягається, головним чином, за рахунок трансформації глікогену у молочну кислоту, що спричиняє зменшення рН піхви до значення 3,8‑4,4. Зазначені величини оптимальні для росту молочнокислих бактерій, але несприятливі для росту патогенних мікроорганізмів. Рівновага природного середовища піхви може бути змінена внаслідок деяких фізіологічних та патологічних умов. Загальна або локальна терапія антибіотиками та сульфаніламідами, навіть якщо вона необхідна для лікування специфічного вагініту, руйнує корисну вагінальну мікрофлору, що збільшує ризик рецидиву захворювання. Живі ліофілізовані лактобактерії Lactobacillus plantarum здатні відновити природну бактеріальну мікрофлору, оскільки при введенні у піхву швидко розмножуються, підтримуючи необхідний рівень рН, необхідний для профілактики і лікування неспецифічної лейкореї, вагінітів.

Показания к применению:

Вагініти та вульвовагініти (зокрема вагініти, пов’язані з оваріогенною недостатністю); гіпофолікулінова лейкорея; старечий вагініт; свербіж зовнішніх статевих органів; вагінальна дистрофія.Як допоміжний засіб при лікуванні трихомонадного вагініту разом з антибіотикотерапією.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якої допоміжної речовини препарату.

Особенности применения:

Гінолакт не замінює антибіотики або інші види хіміотерапії, але відновлює природні фізіологічні умови, особливо після проведення повного курсу лікування. Вагінальні капсули не рекомендується застосовувати під час менструації. Засіб містить р-гідроксибензоати, що можуть загалом спричинити алергічні реакції уповільненого типу.Застосування у період вагітності або годування груддю. Lactobacillus plantarum належить до звичної непатогенної флори піхви, її можна застосовувати у період вагітності або годування груддю (після консультації з лікарем).Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Дети:

Досвіду застосування препарату дітям немає, тому його не слід застосовувати для лікування даної категорії пацієнтів.

Способ применения и дозы:

1 вагінальна капсула на добу. Щоденно вводити 1 капсулу глибоко у піхву у положенні лежачи, ввечері перед сном протягом 3 або 6 днів. У разі необхідності можна провести повторне лікування після 6-денної перерви. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально.

Передозировка:

Випадків передозування не відзначалося.

Побочные действия:

Можливі реакції гіперчутливості. Оболонка капсули Гінолакту містить етилпарагідроксибензоат і пропілпарагідроксибензоат, що дуже рідко можуть спричиняти алергічні реакції уповільненого типу.

Лекарственное взаимодействие:

Невідома.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у холодильнику при температурі 2‑8 °С у недоступному для дітей місці. Лікарський засіб не втрачає свої властивості при короткотривалому зберіганні (до 14 днів) при температурі нижче 30 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 6 капсул у блістері, по 1 блістеру в коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.