Глицериновые Микрокл Д/Дет Пейдолакс инструкция по применению

Глицериновые Микрокл Д/Дет Пейдолакс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Глицериновые Микрокл Д/Дет Пейдолакс раствор рект., 3,28 мл/4 мл по 4 мл в апплик. №4
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10351/01/01 от 05.12.2014. Приказ № 939 от 05.12.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: гліцерин;1 аплікатор (4 мл) містить гліцерину 3,28 мл;допоміжні речовини: вода очищена.

Производитель:

Касен Рекордати С.Л., Испания

Фармакотерапевтическая группа:

Слабительные средства. Глицерол.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Діючою речовиною препарату є гліцерин, який після ректального застосування спричиняє послаблюючий ефект завдяки своїй здатності змащувати калові маси та сприяти надходження до них рідини, стимулюючи скорочення кишечнику. Фармакокінетика. Гліцерин сприяє випорожненню кишечнику через період часу від 15 до 30 хвилин до однієї години після застосування мікроклізми.

Показания к применению:

Для місцевого полегшення симптомів короткочасного та епізодичного запору.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до гліцерину.Абдомінальні коліки, нудота, блювання або інші симптоми апендициту.Геморагічний ректоколіт.Діарея.Аноректальні захворювання.Виразковий коліт та запальні гемороїдальні стани.Абдомінальний біль.Обструкція кишечнику.Гострі запальні захворювання кишечнику.Дитячий вік до 2 років.Взаємодія з іншими лікарським засобами та інші види взаємодій.Не повідомлялося.Якщо на даний момент приймається або нещодавно вже приймався якийсь лікарський засіб, бажано проконсультуватись з лікарем, навіть якщо цей лікарський засіб належить до безрецептурної групи.

Особенности применения:

Гліцеринові мікроклізми для дітей Пейдолакс не слід застосовувати довше одного тижня, за винятком медичних показань.У разі появи крові у фекаліях, подразнення, болю або при відсутності покращання стану кишечнику лікування необхідно припинити і проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування лікарського засобу.Цей лікарський засіб не можна застосовувати у дітей віком до 2 років.Пацієнтам з тяжкими захворюваннями, зокрема серцево-судинними, лікарський засіб можна застосовувати лише під наглядом лікаря.Майте на увазі, що гліцерин може посилити абдомінальний біль у пацієнтів, які страждають на синдром подразненого кишечнику. Даним пацієнтам рекомендується застосовувати препарат з обережністю.Уникати тривалого застосування препарату.Застосування у період вагітності або годування груддю. Цей лікарський засіб не рекомендується для застосування у період вагітності або годування груддю, оскільки він призначений для застосування дітям. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Про будь-які ефекти не повідомлялось, з огляду на природу препарату та його дію такі ефекти не очікуються.

Способ применения и дозы:

Необхідно додержуватись наведених нижче рекомендацій, якщо лікар не дав інших вказівок.Гліцеринові мікроклізми для дітей Пейдолакс призначені тільки для ректального застосування.Діти віком до 2 років.Не застосовують.Діти віком від 2 до 12 років.1 аплікатор на добу.Діти віком від 12 років.Не застосовують. Дорослі та пацієнти літнього віку.Не застосовують.Печінкова та/або ниркова недостатність.Коригувати дозу немає необхідності.Треба проконсультуватись з лікарем, якщо дія Гліцеринових мікроклізм для дітей Пейдолакс здається надто сильною або надто слабкою.Спосіб введенняВ обраний для введення час зняти кришечку, що закриває кінчик канюлі, і, тримаючи канюлю вертикально догори, злегка натиснути, щоб декілька крапель препарату змочили кінчик канюлі для полегшення введення аплікатора до прямої кишки. Після введення до прямої кишки видавити вміст аплікатора і, коли він спорожніє, вилучити його, продовжуючи стискати стінки аплікатора. Кожний аплікатор заповнений розчином з надлишком, який залишається в аплікаторі після використання. Таким чином, кількість, що вивільняється при введенні, становить повну дозу і немає потреби спорожнювати аплікатор повністю, що полегшує користування ним.Кожний аплікатор містить одну дозу лікарського засобу, його слід викинути після використання.Якщо під час введення відчувається опір, введення слід припинити, оскільки воно може заподіяти шкоду. Тому, перш ніж продовжити застосування, необхідно порадитись з лікарем для з’ясування причин опору.Тривалість лікуванняДаний препарат не слід застосовувати довше одного тижня, якщо лікар не призначив більш тривалий термін застосування.Діти. Застосовують дітям віком від 2 до 12 років.

Передозировка:

Зловживання та тривалий прийом даного препарату може спричинити синдром подразненої товстої кишки (діарею або запор). Отже, у випадках тривалого застосування рекомендується застосовувати його з обережністю під наглядом лікаря.У разі передозування або випадкового ковтання викличте швидку медичну допомогу, вказавши препарат та прийняту його кількість.

Побочные действия:

Можуть спостерігатися локальний дискомфорт, подразнення та біль у ділянці анального отвору або свербіж. Необхідно порадитись з лікарем, якщо були помічені будь-які з цих або інші побічні реакції, не вказані в інструкції. Можливі реакції гіперчутливості.

Срок годности:

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Розчин ректальний, 3,28 мл/4 мл, по 4 мл в аплікаторах № 4 в коробці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Код АТХА06А Х01.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A06AX01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Глицериновые Микрокл Д/Дет Пейдолакс
Производитель:Касен Рекордати С.Л., Испания
Форма выпуска: Розчин ректальний, 3,28 мл/4 мл, по 4 мл в аплікаторах № 4 в коробці з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/10351/01/01 от 05.12.2014. Приказ № 939 от 05.12.2014
МНН:Glycerol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: гліцерин;1 аплікатор (4 мл) містить гліцерину 3,28 мл;допоміжні речовини: вода очищена.

Фармакологическая группа:Слабительные средства. Глицерол.
Код АТХ:A06AX01 - Глицерол
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Почему бананы следует включать в свой ежедневный рацион
Бананы не только вкусны, но и полезны. Они богаты ...
Вино может предотвратить развитие е инсульта: врач
По данным Всемирной организации по борьбе с инсуль...
Реклама