Глицериновые Микрокл Д/Взр Адюлакс (Glycerol) инструкция по применению

Глицериновые Микрокл Д/Взр Адюлакс фото, инструкция
Дозировка:
Глицериновые Микрокл Д/Взр Адюлакс раствор рект., 6,14 мл/7,5 мл по 7,5 мл в апплик. №4

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

раствор

Производитель:

Непосредственное производство: Касен Рекордати С.Л., Испания

Фармакотерапевтическая группа:

Слабительные средства. Глицерол.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: гліцерин;1 аплікатор (7,5 мл) містить гліцерину 6,14 мл;допоміжна речовина: вода очищена.

Лекарственная форма:

раствор

Производитель:

Касен Рекордати С.Л., Испания

Фармакотерапевтическая группа:

Слабительные средства. Глицерол.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Діючою речовиною препарату є гліцерин, який після ректального застосування спричиняє послаблюючий ефект завдяки своїй здатності змащувати калові маси та сприяти надходження до них рідини, стимулюючи скорочення кишечнику. Фармакокінетика. Гліцерин сприяє випорожненню кишечнику через період часу від 15 до 30 хвилин до однієї години після застосування мікроклізми.

Показания к применению:

Для місцевого полегшення симптомів короткочасного та епізодичного запору.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до гліцерину.Абдомінальні коліки, нудота, блювання або інші симптоми апендициту.Геморагічний ректоколіт.Діарея.Аноректальні захворювання.Виразковий коліт та запальні гемороїдальні стани.Абдомінальний біль.Обструкція кишечнику.Гострі запальні захворювання кишечнику.Дитячий вік до 12 років.

Особенности применения:

У разі появи крові у фекаліях, подразнення або болю або ж за відсутності покращення стану кишечнику лікування необхідно припинити і проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування лікарського засобу.Адюлакс не слід застосовувати довше одного тижня, якщо лікар не призначив інакше.Пацієнтам з тяжкими захворюваннями, зокрема серцево-судинними, лікарський засіб можна застосовувати лише під наглядом лікаря.Майте на увазі, що гліцерин може посилити абдомінальний біль у пацієнтів, які страждають на синдром подразненого кишечнику. Даним пацієнтам рекомендується застосовувати препарат з обережністю.Уникати тривалого застосування препарату.Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування можливе тільки тоді, коли, на думку лікаря, користь для жінки перевищує потенційний ризик для плода/дитини.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.З огляду на природу препарату та його дію, не очікується впливу на швидкість реакції.

Способ применения и дозы:

Необхідно дотримуватися наведених нижче рекомендацій, якщо лікар не дав інших вказівок.Цей лікарський засіб призначений тільки для ректального застосування.Дорослі та діти віком від 12 років:1 ректальний аплікатор на добу.Пацієнти літнього віку:рекомендована така ж доза, як для дорослих.Печінкова та/або ниркова недостатність:коректувати дозу немає необхідності.Потрібно проконсультуватися з лікарем, якщо дія гліцеринових мікроклізм для дорослих Адюлакс здається надто сильною або надто слабкою.Спосіб введенняВ обраний для введення час зняти кришечку, що закриває кінчик канюлі, і, тримаючи канюлю вертикально догори, злегка натиснути, щоб декілька крапель препарату змочили кінчик канюлі для полегшення введення аплікатора у пряму кишку. Після введення у пряму кишку видавити вміст аплікатора і, коли він спорожніє, вилучити його, продовжуючи стискати стінки аплікатора. Кожний аплікатор заповнений продуктом з надлишком, який залишається в аплікаторі після використання. Таким чином, кількість, що вивільнюється при введенні, становить повну дозу і немає потреби спорожнювати аплікатор повністю, що полегшує користування ним.Кожний аплікатор містить одну дозу лікарського засобу, його слід викинути після використання.Якщо під час введення відчувається опір, введення слід припинити, оскільки воно може заподіяти шкоду. Тому перш ніж продовжити застосування, необхідно порадитися з лікарем для з’ясування причин опору.Тривалість лікуванняДаний препарат не слід застосовувати довше одного тижня, якщо лікар не призначив інакше.Діти. Цей лікарський засіб не застосовують дітям віком до 12 років.

Передозировка:

Зловживання та тривалий прийом даного препарату може спричинити синдром подразненої товстої кишки (діарею або запор). Отже, у разі необхідності більш тривалого застосування рекомендується застосовувати його з обережністю під наглядом лікаря.У разі передозування або випадкового ковтання слід звернутися до лікаря.

Побочные действия:

Можуть спостерігатись локальний дискомфорт, подразнення та анальний біль, свербіж. Можливі реакції гіперчутливості. Необхідно порадитись з лікарем, якщо були помічені будь-які з цих або інші побічні реакції, не вказані в інструкції.

Лекарственное взаимодействие:

Не повідомлялося.Якщо на даний момент приймається або нещодавно вже приймався якийсь лікарський засіб, слід проконсультуватися з лікарем.

Срок годности:

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Розчин ректальний, 6,14 мл/7,5 мл, по 7, 5 мл в аплікаторах № 4 в коробці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Код АТХ

А06А Х01.

Дополнительные данные

Дозировка:
Глицериновые Микрокл Д/Взр Адюлакс раствор рект., 6,14 мл/7,5 мл по 7,5 мл в апплик. №4
Регистрация:
№ UA/10469/01/01 от 21.04.2015. Приказ № 229 от 21.04.2015
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.