Глицериновые Микрокл Д/Дет Пейдолакс (Glycerol) инструкция по применению

Глицериновые Микрокл Д/Дет Пейдолакс фото, инструкция
Дозировка:
Глицериновые Микрокл Д/Дет Пейдолакс раствор рект., 3,28 мл/4 мл по 4 мл в апплик. №4

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

раствор

Производитель:

Непосредственное производство: Касен Рекордати С.Л., Испания

Фармакотерапевтическая группа:

Слабительные средства. Глицерол.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: гліцерин;1 аплікатор (4 мл) містить гліцерину 3,28 мл;допоміжні речовини: вода очищена.

Лекарственная форма:

раствор

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Касен Рекордати С.Л., Испания

Фармакотерапевтическая группа:

Слабительные средства. Глицерол.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Діючою речовиною препарату є гліцерин, який після ректального застосування спричиняє послаблюючий ефект завдяки своїй здатності змащувати калові маси та сприяти надходження до них рідини, стимулюючи скорочення кишечнику. Фармакокінетика. Гліцерин сприяє випорожненню кишечнику через період часу від 15 до 30 хвилин до однієї години після застосування мікроклізми.

Показания к применению:

Для місцевого полегшення симптомів короткочасного та епізодичного запору.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до гліцерину.Абдомінальні коліки, нудота, блювання або інші симптоми апендициту.Геморагічний ректоколіт.Діарея.Аноректальні захворювання.Виразковий коліт та запальні гемороїдальні стани.Абдомінальний біль.Обструкція кишечнику.Гострі запальні захворювання кишечнику.Дитячий вік до 2 років.Взаємодія з іншими лікарським засобами та інші види взаємодій.Не повідомлялося.Якщо на даний момент приймається або нещодавно вже приймався якийсь лікарський засіб, бажано проконсультуватись з лікарем, навіть якщо цей лікарський засіб належить до безрецептурної групи.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Гліцеринові мікроклізми для дітей Пейдолакс не слід застосовувати довше одного тижня, за винятком медичних показань.У разі появи крові у фекаліях, подразнення, болю або при відсутності покращання стану кишечнику лікування необхідно припинити і проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування лікарського засобу.Цей лікарський засіб не можна застосовувати у дітей віком до 2 років.Пацієнтам з тяжкими захворюваннями, зокрема серцево-судинними, лікарський засіб можна застосовувати лише під наглядом лікаря.Майте на увазі, що гліцерин може посилити абдомінальний біль у пацієнтів, які страждають на синдром подразненого кишечнику. Даним пацієнтам рекомендується застосовувати препарат з обережністю.Уникати тривалого застосування препарату.Застосування у період вагітності або годування груддю. Цей лікарський засіб не рекомендується для застосування у період вагітності або годування груддю, оскільки він призначений для застосування дітям. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Про будь-які ефекти не повідомлялось, з огляду на природу препарату та його дію такі ефекти не очікуються.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Необхідно додержуватись наведених нижче рекомендацій, якщо лікар не дав інших вказівок.Гліцеринові мікроклізми для дітей Пейдолакс призначені тільки для ректального застосування.Діти віком до 2 років.Не застосовують.Діти віком від 2 до 12 років.1 аплікатор на добу.Діти віком від 12 років.Не застосовують. Дорослі та пацієнти літнього віку.Не застосовують.Печінкова та/або ниркова недостатність.Коригувати дозу немає необхідності.Треба проконсультуватись з лікарем, якщо дія Гліцеринових мікроклізм для дітей Пейдолакс здається надто сильною або надто слабкою.Спосіб введенняВ обраний для введення час зняти кришечку, що закриває кінчик канюлі, і, тримаючи канюлю вертикально догори, злегка натиснути, щоб декілька крапель препарату змочили кінчик канюлі для полегшення введення аплікатора до прямої кишки. Після введення до прямої кишки видавити вміст аплікатора і, коли він спорожніє, вилучити його, продовжуючи стискати стінки аплікатора. Кожний аплікатор заповнений розчином з надлишком, який залишається в аплікаторі після використання. Таким чином, кількість, що вивільняється при введенні, становить повну дозу і немає потреби спорожнювати аплікатор повністю, що полегшує користування ним.Кожний аплікатор містить одну дозу лікарського засобу, його слід викинути після використання.Якщо під час введення відчувається опір, введення слід припинити, оскільки воно може заподіяти шкоду. Тому, перш ніж продовжити застосування, необхідно порадитись з лікарем для з’ясування причин опору.Тривалість лікуванняДаний препарат не слід застосовувати довше одного тижня, якщо лікар не призначив більш тривалий термін застосування.Діти. Застосовують дітям віком від 2 до 12 років.

Передозировка:

Зловживання та тривалий прийом даного препарату може спричинити синдром подразненої товстої кишки (діарею або запор). Отже, у випадках тривалого застосування рекомендується застосовувати його з обережністю під наглядом лікаря.У разі передозування або випадкового ковтання викличте швидку медичну допомогу, вказавши препарат та прийняту його кількість.

Побочные действия:

Можуть спостерігатися локальний дискомфорт, подразнення та біль у ділянці анального отвору або свербіж. Необхідно порадитись з лікарем, якщо були помічені будь-які з цих або інші побічні реакції, не вказані в інструкції. Можливі реакції гіперчутливості.

Лекарственное взаимодействие:

Срок годности:

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Розчин ректальний, 3,28 мл/4 мл, по 4 мл в аплікаторах № 4 в коробці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Код АТХ

А06А Х01.

Дополнительные данные

Дозировка:
Глицериновые Микрокл Д/Дет Пейдолакс раствор рект., 3,28 мл/4 мл по 4 мл в апплик. №4
Регистрация:
№ UA/10351/01/01 от 05.12.2014. Приказ № 939 от 05.12.2014
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.