Глобирон-Н инструкция по применению

Глобирон-Н фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Глобирон-Н капсулы №30 (10х3)
Производитель:
Регистрация:
№ Р.02.02/04337 от 19.03.2007. Приказ № 161 от 04.04.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула містить заліза фумарату 300 мг, ціанкобаламіну (вітаміну В12) 10 мкг, фолієвої кислоти 1 мг, піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 1,5 мг, натрію докусату 50 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Основные физико-химические свойства:

червоного кольору тверді желатинові капсули №1, які містять порошок від світло-коричневого до темно-коричневого кольору з гранулами, з невеликою кількістю включень від білого до жовтого кольору;

Производитель:

Аглоумед Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты, содержащие железо.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Глобірон-Н – комбінований препарат для профілактики та лікування залізодефіцитної і фолієводефіцитної анемії. Фумарат заліза – органічна сполука з високим вмістом елементарного заліза (21,5%), яка забезпечує швидкий терапевтичний ефект при залізодефіцитній анемії. Ціанокобаламін (вітамін В12) необхідний для синтезу ДНК і визрівання еритроцитів. Фолієва кислота після трансформації в організмі у фолінієву кислоту бере участь у реакціях синтезу нуклеотидів, разом з ціанокобаламіном регулює процес визрівання еритроцитів, необхідна для здійснення реакцій клітинного імунітету.Ціанокобаламін та фолієва кислота запобігають розвитку перинатальних неврологічних порушень у дітей, зменшують частоту уроджених аномалій та сприяють нормальному внутрішньоутробному розвитку плода. Піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) необхідний для метаболізму амінокислот. Бере участь у метаболізмі вуглеводів і жирів. Вітамін В6 необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи. Сприяє нормалізації ліпідного обміну.Докусат натрію має емульгуючі і зволожуючі властивості. Він пом’якшує випорожнення і полегшує дефекацію. Докусат натрію допомагає нейтралізувати запор, який часто виникає при застосуванні заліза. Фармакокінетика. Компоненти препарату швидко всмоктуються в кишечнику. Підвищення рівня заліза у сироватці крові відмічається вже через 1 год після прийому препарату. Завдяки використанню технології доставки та повільного вивільнення діючих компонентів не спостерігається різкого коливання концентрації заліза в крові, і його терапевтичний рівень зберігається протягом 10 - 12 год.

Показания к применению:

Лікування залізодефіцитної анемії, яка виникає внаслідок недостатності заліза, хронічних кровотеч (гемороїдальні кровотечі), кровотечі при виразці шлунка і 12-палої кишки, гіперменореї.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гемохроматоз, гемолітична анемія, цироз печінки; дитячий вік до 3 років.

Особенности применения:

Препарат краще приймати, запиваючи соками або звичайною водою. Не рекомендується запивати капсули молоком, чаєм або сильно мінералізованими водами, що можуть порушити всмоктування заліза. Перед початком лікування слід виключити перніціозну анемію. З особливою обережністю слід призначати препарат хворим на гепатит, з порушеннями функції печінки, з гострими інфекціями нирок, з хворобами шлунково-кишкового тракту, хворим на ревматоїдний артрит, гемоглобінопатії, з гіперчутливістю до препаратів заліза і порушеннями його обміну. Препарати, що містять залізо, не повинні призначатись пацієнтам, які мали повторні переливання крові, пацієнтам, у яких анемія не пов’язана з дефіцитом заліза. Пероральний прийом препаратів заліза не повинен поєднуватися з його парентеральним застосуванням. Відсутність ефекту може бути зумовлена порушенням процесів всмоктування заліза в кишечнику, пригніченням гемопоезу, введенням деяких лікарських препаратів (антиметаболітних), а також дефіцитом інших вітамінів.Залізодефіцитна анемія може бути спричинена наслідком прихованої втрати крові, причину якої необхідно виявити до початку лікування. Під час прийому препарату кал може змінювати свій колір на чорний. Вагітність і лактація.Оскільки вивчення тератогенності препарату не проводилось, Глобірон-Н у періоди вагітності і лактації можна призначати тільки у разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини або плода.Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортними засобами або працювати зі складними механізмами, що потребують підвищеної концентрації уваги.

Способ применения и дозы:

Дорослим призначають по 1 - 2 капсулі на добу після їди. Дітям старше 3 років призначають по 1 капсулі на добу після їди.Тривалість курсу лікування визначається індивідуально, залежно від перебігу та тяжкості захворювання і становить в середньому 1 - 3 місяці.

Передозировка:

Тривале та безконтрольне застосування солей заліза може призвести до гемохроматозу. Симптомами передозування також можуть бути порушення свідомості, зниження артеріального тиску, акроціаноз.Лікування: специфічним антидотом при отруєнні солями заліза є дефероксамін, який призначають внутрішньо і парентерально. При гострому отруєнні для зв’язування заліза, яке не всмокталося з травного тракту приймають внутрішьно 5 - 10 г дефероксаміну. Для виведення з організму заліза, яке всмокталося, внутрішньом’язово вводять по 1 - 2 г дефероксаміну кожні 3 - 12 год. Терапія симптоматична.

Побочные действия:

Можливі нудота, блювання, запор, діарея.

Лекарственное взаимодействие:

Антацидні засоби погіршують всмоктування препарату. Глобірон-Н порушує всмоктування антибіотиків групи тетрацикліну.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці при температурі до 25°С. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у стрипі; по 3 стрипи у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика Форма випуску

Капсули.

Адреса

Н.О.702-А, Пунам Чамберс, Др.А.Б.Рд., Ворлі, Мумбаї 400 018, Індія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ B03AE10:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Глобирон-Н
Производитель:Аглоумед Лтд., Индия
Форма выпуска:По 10 капсул у стрипі; по 3 стрипи у картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ Р.02.02/04337 от 19.03.2007. Приказ № 161 от 04.04.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 капсула містить заліза фумарату 300 мг, ціанкобаламіну (вітаміну В12) 10 мкг, фолієвої кислоти 1 мг, піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 1,5 мг, натрію докусату 50 мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Фармакологическая группа:Препараты, содержащие железо.
Код АТХ:B03AE10 - Препараты железа в комбинации с другими препаратами
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама