Грануфинк Фемина инструкция по применению

Грануфинк Фемина фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Грануфинк Фемина капсулы тв. №120 (10х12)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/16305/01/01 от 20.09.2017. Приказ № 1117 от 20.09.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 капсула містить: олія гарбузового насіння (Cucurbita pepo L. convar. citrullina I. Greb. var. styriaca I. Greb) - 227,3 мг, сухий нативний екстракт кори сумаха ароматного (Rhus aromatica Aiton) (5-7 : 1) (екстрагент – вода) - 56 мг, сухий нативний екстракт шишок хмелю (Humulus lupulus L.) (5,5-6,5 : 1) (екстрагент – вода) - 18 мг ; допоміжні речовини: all-rac-ɑ-токоферолу ацетат, олія соєва, частково гідрогенізована; бджолиний віск, жовтий; гліцерин, вода очищена, глюкози розчин, мальтодекстрин, лецитин. оболонка капсули: желатин, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172), титану діоксид (Е 171).

Производитель:

Омега Фарма Меньюфекчеринг ГмбХ и Ко. КГ для "Омега Фарма, ООО", Германия/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Урологічні засоби.

Фармакологические свойства:

Насіння спеціально культивованих видів лікарського гарбуза C. pepo L. convar. citrullina I. Greb. var. styriaca I. Greb містить жирну рослинну олію зі специфічними неубіквітарними фітостеролами (дельта-7-стероли), які забезпечують активність олії, і велику кількість амінокислот (аргініну, лінолевої та олеїнової кислот), які беруть участь в регуляції функції сечового міхура як прямі та непрямі нейромедіатори. В сукупності фітостероли та амінокислоти забезпечують уродинамічну та протизапальну дію шляхом створення балансу між скороченням і розслабленням м'язів, які відповідають за сечовипускання, сприяють релаксації сфінктера сечового міхура, знижують тиск у сечовому міхурі та підвищують його тонус, зменшують набряк. Такий вплив додатково посилюється дією екстракту шишок хмелю та флавоноїдами, стеринами, дубильними речовинами і фенольними компонентами екстракту кори сумаха ароматного, що чинять протизапальну, антимікробну та сечогінну дію, впливають на скорочення м’язів, забезпечуючи спазмолітичний і заспокійливий ефекти при гіперактивності сечового міхура і нетриманні сечі. Цей комбінований лікарський засіб на основі гарбузового насіння, шишок хмелю та кори сумаха ароматного, так само, як і відповідні однокомпонентні лікарські засоби застосовується для лікування розладів роботи сечового міхура. ГРАНУФІНК® Феміна вважається традиційним рослинним лікарським засобом для застосування за визначеними показаннями.Фармакодинаміка.Спеціальні фармакодинамічні дослідження лікарського засобу ГРАНУФІНК® Феміна не проводились.Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показания к применению:

Для полегшення симптомів, що виникають в нижніх сечовивідних шляхах у жінок внаслідок гіперактивності або слабкості сечового міхура, таких як нетримання сечі, невідкладні позиви до сечовипускання або часте сечовипускання.ГРАНУФІНК® Феміна застосовують для:підтримки і посилення нормальної роботи сечового міхура;сприяння спорожненню сечового міхура.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до активних інгредієнтів цього лікарського засобу або до рослин родини гарбузових (наприклад до кавуна, кабачка тощо), арахісу або сої чи до будь-яких інших інгредієнтів цього лікарського засобу.Пацієнти з рідкісною формою мальабсорбції глюкози-галактози не повинні приймати даний лікарський засіб.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Вам необхідно звернутись до лікаря, якщо під час застосування цього лікарського засобу:Ви бачите кров у сечі, у Вас виникла гарячка, спазми,Ви відчуваєте біль під час сечовипускання,у Вас спостерігається затримка сечі.

Особенности применения:

Застосування у період вагітності або годування груддю.Клінічні дослідження щодо застосування лікарського засобу жінкам в період вагітності або годування груддю не проводились, тому не рекомендується його застосування вагітним або жінкам, які годують груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та швидкість реакції під час роботи з механізмами.

Способ применения и дозы:

Дорослі, у т. ч. пацієнти літнього віку: по 1 капсулі 3 рази на день.Капсули необхідно приймати, запиваючи достатньою кількістю рідини, бажано перед прийомом їжі.Можливий довготривалий прийом. Тривалість курсу лікування визначає лікар.Діти. Клінічні дослідження щодо застосування лікарського засобу дітям (віком до 18 років) не проводились, тому не рекомендується його застосування цій віковій категорії пацієнтів.

Передозировка:

Випадки передозування не виявлені.У разі випадкового перевищення рекомендованої дози лікарського засобу ГРАНУФІНК® Феміна можливе посилення побічних реакцій.

Побочные действия:

Не встановлені.У виняткових випадках у осіб з гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливі реакції:з боку імунної системи – алергічні реакції, такі як шкірні висипи, свербіж та набряки;з боку шлунково-кишкового тракту – дискомфорт, нудота, блювання, діарея.Пацієнт повинен повідомити лікаря про виникнення симптомів шлунково-кишкового розладу для того, щоб лікар міг визначити ступінь тяжкості і необхідність терапії.Необхідно припинити застосування цього лікарського засобу і негайно звернутись за консультацією до лікаря у разі виникнення реакцій гіперчутливості.У разі виникнення будь-яких інших побічних реакцій пацієнту необхідно звернутись за консультацією до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Можливість взаємодії з іншими лікарськими засобами не вивчалась.

Срок годности:

27 місяців.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25° С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не використовуйте цей лікарський засіб після закінчення терміну придатності, що зазначений на блістерній і картонній упаковках. Термін придатності визначається останнім днем місяця.Не викидайте будь-які лікарські засоби у стічні води або побутове сміття. Запитайте фармацевта про спосіб утилізації лікарських засобів, які Ви вже не застосовуєте.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері; по 3 або 6, або 12 блістерів у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Грануфинк Фемина
Производитель:Омега Фарма Меньюфекчеринг ГмбХ и Ко. КГ для "Омега Фарма, ООО", Германия/Украина
Форма выпуска:По 10 капсул у блістері; по 3 або 6, або 12 блістерів у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/16305/01/01 от 20.09.2017. Приказ № 1117 от 20.09.2017
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 капсула містить: олія гарбузового насіння (Cucurbita pepo L. convar. citrullina I. Greb. var. styriaca I. Greb) - 227,3 мг, сухий нативний екстракт кори сумаха ароматного (Rhus aromatica Aiton) (5-7 : 1) (екстрагент – вода) - 56 мг, сухий нативний екстракт шишок хмелю (Humulus lupulus L.) (5,5-6,5 : 1) (екстрагент – вода) - 18 мг ; допоміжні речовини: all-rac-ɑ-токоферолу ацетат, олія соєва, частково гідрогенізована; бджолиний віск, жовтий; гліцерин, вода очищена, глюкози розчин, мальтодекстрин, лецитин. оболонка капсули: желатин, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172), титану діоксид (Е 171).

Фармакологическая группа:Урологічні засоби.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама