Хеппидерм Плюс инструкция по применению

Хеппидерм Плюс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Хеппидерм Плюс крем по 100 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13321/01/01 от 28.10.2013. Приказ № 916 от 28.10.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 02.04.2024
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 г препарату містить: декспантенолу 50 мг, бензалконію хлориду 0,5 мг; хлоргексидину диглюконату розчину 38,8 мг;допоміжні речовини: спирт цетостеариловий; поліетиленгліколю (макроголу) стеарат; олія рицинова поліетоксильована, гідрогенізована; DL-пантолактон; пропіленгліколь; олія мінеральна; парафін білий м’який; вода очищена.

Производитель:

ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Средства для лечения ран и язвенных поражений. Препараты, способствующие заживлению (рубцеванию) ран

Показания к применению:

Препарат ХепіДерм Плюс застосовують місцево за такими показаннями:для лікування дрібних саден, подряпин, порізів, розчосів, тріщин шкіри, дрібних опіків та профілактики їхнього інфікування; для лікування тріщин сосків у жінок, які годують груддю;для лікування інфекцій шкіри, зокрема вторинно інфікованих екзем та нейродермітів;у комбустіології для лікування гранулюючих опікових ран, підготовки їх до аутодермопластики і після пластичних операцій для поліпшення приживлення шкірних трансплантатів;у хірургії для лікування ран різної локалізації і генезу, у тому числі післяопераційних ран, трофічних виразок і пролежнів у фазі регенерації (2 фаза ранового процесу);у радіаційній медицині для лікування променевих виразок у фазі регенерації.

Противопоказания:

Препарат не слід застосовувати при підвищеній індивідуальній чутливості до будь-якого з його компонентів.Препарат заборонено наносити на перфоровану барабанну перетинку.Препарат не можна застосовувати для лікування інфікованих ран з рясною гнійною ексудацією в першій фазі процесу загоєння ран. Застосування крему можливе тільки після ліквідації гнійної інфекції та переходу запального процесу у фазу регенерації.Препарат не слід застосовувати при алергічних захворюваннях та гемофілії.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності слід уникати застосування крему на великі поверхні шкіри, оскільки дані щодо контрольованих досліджень за участю вагітних жінок відсутні.Жінкам у період годування груддю перед годуванням дитини залишки крему необхідно видалити за допомогою чистих м’яких серветок, а соски і шкіру біля сосків обмити теплою кип’яченою водою.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат застосовують дітям віком від 1 року.

Способ применения и дозы:

Крем застосовують місцево. Частоту нанесення крему та тривалість лікування визначає лікар індивідуально, залежно від перебігу захворювання, ефективності та переносимості терапії.Дорослим і дітям віком від 1 року препарат наносять тонким шаром один або кілька разів на добу, залежно від потреби, на попередньо очищені уражені ділянки шкіри. Дозу препарату встановлюють індивідуально, залежно від площі ураженої ділянки. За необхідності можуть бути застосовані оклюзійні пов’язки. Зазвичай препарат слід застосовувати до повного загоювання ран і ліквідації запального процесу.

Передозировка:

При місцевому застосуванні препарату про випадки передозування не повідомлялося.

Побочные действия:

Препарат зазвичай добре переноситься. Побічні ефекти виникають рідко у вигляді відчуття легкого печіння або алергічних реакцій (свербіж, кропив’янка), контактний дерматит, алергічний дерматит, еритема, екзема, висип, подразнення шкіри, пухирці.

Лекарственное взаимодействие:

Декспантенол може підсилювати дію деполяризуючих міорелаксантів (суксаметонію хлориду, декаметонію броміду) і зменшувати дію недеполяризуючих міорелаксантів (тубокурарину хлориду) у зв’язку зі здатністю стимулювати синтез ацетилхоліну.Хлоргексидин не сумісний з омилювальними речовинами та іншими аніонними сполуками. Бензалконію хлорид не сумісний з милами та іншими аніонними сурфактантами, а також з цитратами, йодидами, нітратами, перманганатами, саліцилатами, солями срібла та тартратами. ХепіДерм Плюс не рекомендується застосовувати одночасно з іншими антисептиками, щоб запобігти їх взаємному впливу (протидії або інактивації).

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Крем по 20 г, по 40 г або по 100 г в тубі у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Тільки для зовнішнього застосування.Не застосовувати навколо очей та вух. Не застосовувати для обробки ротової порожнини та великої площі тіла.При випадковому потраплянні в очі слід промити їх великою кількістю проточної води. Якщо розміри рани протягом 10–14 днів залишаються великими або рана не загоюється, слід переглянути призначення препарату.ХепіДерм Плюс не рекомендується застосовувати для обробки подразнень шкіри, імовірність інфікування яких є низькою.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Хеппидерм Плюс
Производитель:ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"
Форма выпуска:

Крем по 20 г, по 40 г або по 100 г в тубі у коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/13321/01/01 от 28.10.2013. Приказ № 916 от 28.10.2013
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 г препарату містить: декспантенолу 50 мг, бензалконію хлориду 0,5 мг; хлоргексидину диглюконату розчину 38,8 мг;допоміжні речовини: спирт цетостеариловий; поліетиленгліколю (макроголу) стеарат; олія рицинова поліетоксильована, гідрогенізована; DL-пантолактон; пропіленгліколь; олія мінеральна; парафін білий м’який; вода очищена.

Фармакологическая группа:Средства для лечения ран и язвенных поражений. Препараты, способствующие заживлению (рубцеванию) ран
Код АТХ:D03AX50 - Прочие препараты, включая комбинации
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Эрозивный гастрит
Виды эрозивного гастритаЭрозивный гастрит — симпто...
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Реклама
Болезнь Альцгеймера вызывает уменьшение головного мозга
Болезнь Альцгеймера является одной из форм деменци...
Ученые идентифицировали гормон, который ускоряет метаболизм
Метаболизм — это совокупность химических процессов...
Реклама