Ибалгин инструкция по применению

Ибалгин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ибалгин крем 5 % по 30 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3115/01/01 от 25.05.2005. Приказ № 230 от 25.05.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 23.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 г крему містить ібупрофену 0,05 г;допоміжні речовини: жир твердий W 35, тригліцериди каприлової та каприонової кислот, спирт цетостеариловий, спирти етоксильовані синтетичні С12 – С14, моногліцериди дистильовані, карбомер 980, триетаноламін, метилпарабен, пропілпарабен, пропіленгліколь, вода очищена.Форма випуску.

Основные физико-химические свойства:

білий або майже білий крем, що належить до емульсій типу олія/вода;

Производитель:

Зентива, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Селективні антагоністи кальцію з переважним впливом на судини, похідні дигідропіридину.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Ібупрофен справляє виражену аналгезуючу, протизапальну та жарознижуючу дію. Протизапальний ефект ібупрофену пов’язаний із блокадою синтезу простагландинів завдяки гальмуванню циклооксигенази. Зменшення запалення зумовлено зниженням вивільнення медіаторів запалення із гранулоцитів, базофілів і жирових клітин. Ібупрофен зменшує чутливість судин до брадикініну та гістаміну, впливає на продукцію лімфокінів у Т-лімфоцитах і звужує судини, а також пригнічує агрегацію тромбоцитів.Фармакокінетика. Після нанесення крему на шкіру ібупрофен добре всмоктується у підшкірні тканини. Найбільша концентрація ібупрофену після застосування 5 г крему (250 мг ібупрофену) становить в середньому 100 нг/мл, тобто 0,5% від максимальної концентрації в плазмі після перорального введення такої ж дози ібупрофену. В системний кровообіг потрапляє дуже незначна кількість активної речовини.

Показания к применению:

Лікування місцевих проявів ревматичних і неревматичних болісних станів рухового апарату: при гострих і хронічних формах запальних захворювань ревматичного походження, при болісному остеоартрозі, запаленнях поверхневих вен, суглобів, при посттравматичних станах, наприклад при ударах, вивихах суглобів, набряках, пораненнях м’яких частин суглобів.

Противопоказания:

Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до ібупрофену або будь-якого іншого компонента препарату, при схильності до астматичних нападів, при кропив’янці або за наявності в анамнезі алергічного риніту після прийому ацетилсаліциливої кислоти чи інших протизапальних засобів.

Особенности применения:

Призначений тільки для зовнішнього застосування. У разі випадкового потрапляння крему в організм людини можуть виникнути нудота і блювання. Необхідно зробити постраждалому промивання шлунка.Основа крему гарантує оптимальний біологічний ефект. Не рекомендується розбавляти або змішувати Ібалгін з іншими мазевими основами. Крем не можна наносити на відкриті рани, слизові оболонки та очі.У період вагітності крем застосовують тільки, якщо можлива користь від застосування перевищує потенційний ризик для плода. У період годування груддю крем застосовують недовго і наносять на невеликі ділянки шкіри.Лікування дітей повинно здійснюватись тільки у випадку доцільності застосування на думку лікаря.

Способ применения и дозы:

Смужку крему довжиною 4 – 10 см наносять на уражене місце 3 – 4 рази на день і легко втирають у шкіру. За наявності великого та болісного крововиливу на початку лікування на уражене місце після нанесення крему можна накласти захисну пов’язку. Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання та клінічного ефекту.

Передозировка:

Випадки передозування невідомі.

Побочные действия:

Під час лікування іноді можуть виникати місцеві реакції підвищеної чутливості у вигляді почервоніння, припухлості, свербежу, печіння, шкірних висипань.

Лекарственное взаимодействие:

Взаємодія з іншими лікарськими засобами невідома.

Срок годности:

Препарат необхідно зберігати в недоступному для дітей місці при температурі до 25 °С. Термін придатності – 2 роки.Умови відпуску.

Форма выпуска / упаковка:

По 30 або 50 г крему в тубі.Виробник.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: ibuprofen; a-Р-ізобутиленфенілпропіонова кислота;АдресаУ кабеловни 130, 102 37 Прага 10, Долні Мєхолупи, Чеська Республіка.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ибалгин
Производитель:Зентива, ООО
Форма выпуска: По 30 або 50 г крему в тубі.Виробник.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3115/01/01 от 25.05.2005. Приказ № 230 от 25.05.2005
МНН:Ibuprofen
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 г крему містить ібупрофену 0,05 г;допоміжні речовини: жир твердий W 35, тригліцериди каприлової та каприонової кислот, спирт цетостеариловий, спирти етоксильовані синтетичні С12 – С14, моногліцериди дистильовані, карбомер 980, триетаноламін, метилпарабен, пропілпарабен, пропіленгліколь, вода очищена.Форма випуску.

Фармакологическая группа:Селективні антагоністи кальцію з переважним впливом на судини, похідні дигідропіридину.
Код АТХ:C01EB16 - Ибупрофен
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама