Иммодин (Mono) инструкция по применению

Иммодин фото, инструкция
Дозировка:
Иммодин порошок лиоф. по 1 дозе в амп. №1 с р-лем

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Непосредственное производство: Севафарма а.с., Чешская Республика

Фармакотерапевтическая группа:

Иммуностимулирующий препарат

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: діалізат лейкоцитів;1 доза (вміст однієї ампули) ліофілізованого лікарського засобу містить: 200 x 106 лейкоцитів (ліофілізований діалізат із 200 млн лейкоцитів);допоміжні речовини: відсутні.

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Севафарма а.с., Чешская Республика

Фармакотерапевтическая группа:

Иммуностимулирующий препарат

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Лікарський засіб ІМОДИН – це суміш біологічно активних імуномодулюючих речовин, хімічна дія яких ще достатнім чином не визначена.Активні речовини, які містить лікарський засіб ІМОДИН, впливають на проліферацію і диференціацію різних видів клітин, тобто дозрівання до стадій, коли вони здатні функціонувати. Наприклад, прогеніторів клітин крові кісткової тканини, де активні речовини діють головним чином на їх здатність реагувати на ряд цитокінів. Аналогічним чином вони впливають на лімфоцити з маркерами CD 4+ та CD 8+. Застосування лікарського засобу ІМОДИН спричиняє, зокрема, підвищення продукування інтерферону гамма і інтерлейкіну 1-2 і, таким чином, зміщення на користь субпопуляції Th 1 і спектра цитокінів, що продукуються цими клітинами.Одним із механізмів, за допомогою якого лікарський засіб ІМОДИН впливає на метаболізм і функцію клітин, є вплив на переміщення іонів кальцію (Ca++) крізь мембрани, тобто вивільнення або зв’язування відповідно до типу і стану клітин (лімфоцити і макрофаги). Лікарський засіб ІМОДИН також підвищує окислювальний метаболізм клітин печінки. Фармакокінетика.Не досліджували.

Показания к применению:

Лікарський засіб ІМОДИН показаний для індивідуального призначення, зокрема, у випадках доведеного порушення клітинного імунітету у осіб віком від 18 років. З метою лікування рекомендовано застосування при:рецидивуючих хронічних інфекціях;тяжких септичних станах;атопічному дерматиті, псоріазі;синдромі хронічної втомлюваності, спричиненому імунною дисфункцією;тяжких станах алергічного походження, якщо було доведено дефект клітинного імунітету і звичайна імунотерапія не є ефективною (наприклад, гіпосенсибілізуюча терапія).З метою профілактики рекомендовано застосування: для осіб, у яких інше лікування спричиняє зниження клітинного імунітету (цитостатична та променева терапії);при передопераційній підготовці осіб з доведеним порушенням клітинного імунітету; при тяжких травмах.

Противопоказания:

Період вагітності та стани, при яких підвищення клітинного імунітету є небажаним.

Особенности применения:

Підшкірне введення лікарського засобу спричиняє локальний біль різної інтенсивності, який, як правило, проходить протягом 15 хвилин. У місці введення препарату можливе виникнення еритеми та інфільтрату, які зникають протягом 24 годин.ІМОДИН – це низькомолекулярна речовина, ізольована з діалізату гомогенату лейкоцитів периферійної крові, отриманої від здорових донорів, перевірених на відсутність антитіл ВІЛ I і II типу, антигенів вірусного гепатиту С, поверхневого антигену вірусу гепатиту B і сифілісу. Безпечність препарату гарантується відбором донорів і фільтрацією крізь мембрану з атомною одиницею маси 10 кілодальтонів, а також забезпечується стерилізуючою фільтрацією з наступною термічною інактивацією (пастеризація). Застосування у період вагітності або годування груддю.Заборонено приймати лікарський засіб у період вагітності, у період годування груддю застосування лікарського засобу не є протипоказаним.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами є маловірогідною.

Способ применения и дозы:

1 доза лікарського засобу (вміст однієї ампули) відповідає кількості діючої речовини, що міститься у 200 млн лейкоцитів донора. Необхідну дозу лікарського засобу встановлюють індивідуально на основі результатів попереднього дослідження стану імунітету пацієнта. У випадку неважких розладів з боку імунної системи пацієнта достатньо вводити 3 основні дози з інтервалом в 1 тиждень. Четверту дозу вводити через місяць після третьої дози. Таке дозування у більшості випадків гарантує тривале (більше півроку) корегування рівня Т-лімфоцитів. При більш тяжких проявах імунодефіциту лікування лікарським засобом ІМОДИН є замісним і тривалим, зважаючи на результати обстеження стану імунної системи пацієнта. При септичних станах, резистентних до антибіотиків, рекомендоване інтенсивне лікування із введенням 3-5 доз лікарського засобу протягом одного тижня. Приготування розчинуЛіофілізований лікарський засіб розчинити безпосередньо перед використанням в 4 мл води для ін’єкцій.Спосіб застосування Розчинений лікарський засіб вводити глибоко підшкірно. Через достатньо великий об’єм рідини лікарського засобу дозування можна розділити і вводити у декілька місць.Протягом лікування слідкувати за показниками клітинного імунітету.Діти.Внаслідок відсутності достатнього клінічного досвіду застосовувати лікарський засіб дітям віком до 18 років не рекомендується.

Передозировка:

Випадків передозування не спостерігалось.

Побочные действия:

Тимчасовий локальний біль у місці введення, еритема та інфільтрат, які зникають протягом 24 годин.

Лекарственное взаимодействие:

Дослідження взаємодії не проводили.

Срок годности:

Ліофілізований препарат: 24 місяці.Використати безпосередньо після розведення (розчинення)!

Условия хранения:

Зберігати у холодильнику при температурі від 2 °C до 8 °C!Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла.Зберігати у місці, недоступному для дітей!

Форма выпуска / упаковка:

Порошок по 1 дозі у скляних ампулах.Розчинник (вода для ін’єкцій) по 4 мл у скляних ампулах.Одну ампулу з порошком та одну ампулу з розчинником або 5 ампул з порошком та 5 ампул з розчинником разом з інструкцією про застосування, ножем для відкриття ампул вкладають у коробку з картону з полімерною вкладкою.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

Не змішувати з іншими лікарськими засобами. Не застосовувати одночасно з іншими лікарськими засобами.

Дополнительные данные

Дозировка:
Иммодин порошок лиоф. по 1 дозе в амп. №1 с р-лем
Регистрация:
№ UA/14479/01/01 от 07.07.2015. Приказ № 411 от 07.07.2015
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.