Иммунал Нео инструкция по применению

Иммунал Нео фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Иммунал Нео капли ор., р-р 46,5 мг/мл по 50 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/14728/01/01 от 04.12.2015. Приказ № 821 от 04.12.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: висушений сік, отриманий зі свіжозібраної трави квітучої ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea L. herba succus siccum) (30 – 60 : 1);1 мл крапель оральних, розчину, містить 46,5 мг висушеного соку, отриманого зі свіжозібраної трави квітучої ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea L. herba succus siccum) (30 – 60 : 1);допоміжні речовини: кислота аскорбінова, калію сорбат, динатрію едетат, солодкий апельсиновий ароматизатор, мальтит рідкий (Е 965), вода очищена, натрію гідроксид.

Производитель:

Лек, предприятие комп. "Сандоз", Словения

Фармакотерапевтическая группа:

Антинеопластические и иммуномодулирующие средства. Другие иммуностимуляторы. Мифамуртид.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Дія ехінацеї пурпурової полягає у стимулюванні неспецифічної імунної системи (стимулювання активності макрофагів до фагоцитозу та клітин-кілерів). Фармакокінетика. Немає даних щодо фармакокінетики соку ехінацеї пурпурової.

Показания к применению:

Короткострокова профілактика і лікування ГРВІ та грипу.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до ехінацеї або інших рослин родини складноцвітних Asteraceae (ромашка, арніка, календула, деревій) або до будь-якого іншого компонента препарату.Прогресуючі системні захворювання (туберкульоз, саркоїдоз легенів), аутоімунні захворювання (колагеноз, розсіяний склероз), імунодефіцит (ВІЛ-інфекція, СНІД), імунодепресія (цитостатична терапія при онкологічних захворюваннях, трансплантація органів або кісткового мозку в анамнезі), порушення системи лейкоцитів (агранулоцитоз, лейкемія), алергічний діатез (кропив'янка, атопічний дерматит, астма).

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не слід перевищувати встановлену дозу.У разі погіршення симптомів або появи високої температури під час застосування препарату слід проконсультуватися з лікарем.З особливою обережністю препарат слід застосовувати хворим зі спадковою схильністю до алергічних реакцій через можливий ризик анафілактичної реакції. Таким пацієнтам рекомендується попередньо проконсультуватися з лікарем, перш ніж застосовувати препарати, що містять ехінацею.Ефективність застосування препарату у дітей не зафіксована, тому не рекомендується призначати його дітям, однак дані щодо ризику застосування ехінацеї у дітей віком від 1 року відсутні.Якщо симптоми захворювання не зменшуються протягом 10 днів, слід проконсультуватися з лікарем.Іммунал® Нео містить рідкий мальтит. 1 мл крапель оральних, розчину, містить 650 мг рідкого мальтиту. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати цей лікарський засіб. Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

Особенности применения:

Застосування у період вагітності або годування груддю.Обмежені дані (кілька сотень жінок, що застосовували препарат під час вагітності) вказують на відсутність шкідливої дії препаратів, що містять ехінацею, на вагітність чи на здоров'я плода/ новонародженої дитини. Дані щодо імунної системи новонароджених відсутні. На сьогодні жодних інших відповідних епідеміологічних досліджень не проводилося.За відсутності достатніх даних застосування ехінацеї під час вагітності та годування груддю не рекомендується, за винятком спеціального призначення лікарем.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Жодних досліджень впливу ехінацеї на здатність керувати автотранспортом і працювати з іншими механізмами не проводилося.

Способ применения и дозы:

Дітям віком від 12 років, дорослим, у т.ч. літнім пацієнтамПризначають 4 мл розчину двічі на день.Діти віком від 4 до 12 роківПризначають у дозі 2 мл розчину двічі на день, рекомендується проконсультуватися з лікарем.Флакон необхідно струсити перед використанням. За допомогою піпетки, що додається, відміряти дозу розчину, випорснути у склянку з водою і випити. Розчин також можна приймати у нерозведеному вигляді. Іммунал® Нео можна приймати незалежно від прийому їжі.З метою короткострокової профілактики і лікування застуди Іммунал® Нео можна застосовувати безперервно протягом не більше 10 днів. Лікування препаратом можна повторити не раніше ніж через 14 днів.Терапію слід розпочинати при перших ознаках захворювання.Якщо симптоми захворювання не зменшуються протягом 10 днів, слід проконсультуватися з лікарем.Діти. Препарат застосовують дітям віком від 4 років.

Передозировка:

Випадків передозування препаратами ехінацеї не спостерігалося.

Побочные действия:

Частоту побічних реакцій не можна визначити на основі наявних даних. Нижчезазначені побічні реакції можуть виникати в окремих випадках.З боку імунної системи:шкірні реакцій підвищеної чутливості (наприклад свербіж, шкірні висипання);синдром Стівенса-Джонсона;ангіоневротичний набряк шкіри;набряк Квінке;анафілактичний шок.Були окремі повідомлення про вплив на перебіг аутоімунних захворювань (дисемінований енцефаліт, еритема, імунотромбоцитопенія, синдром Еванса і синдром Шегрена-Ларссена з порушенням тубулярної функції нирок).З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостінняНа фоні реакції підвищеної чутливості може виникати бронхоспазм з обструкцією та астма.З боку системи крові та лімфатичної системиПри тривалому застосуванні (понад 8 тижнів) може виникнути лейкопенія.

Лекарственное взаимодействие:

Взаємодія з іншими лікарськими засобами невідома. Однак одночасне застосування препарату з імуносупресивними засобами (циклоспорин і метотрексат) не рекомендується.

Срок годности:

2 роки.Після першого відкриття – 2 місяці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 50 мл у флаконі; по 1 флакону з піпеткою для дозування в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьНевідома.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Иммунал Нео
Производитель:Лек, предприятие комп. "Сандоз", Словения
Форма выпуска: По 50 мл у флаконі; по 1 флакону з піпеткою для дозування в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/14728/01/01 от 04.12.2015. Приказ № 821 от 04.12.2015
МНН:Echinacea purpurea
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: висушений сік, отриманий зі свіжозібраної трави квітучої ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea L. herba succus siccum) (30 – 60 : 1);1 мл крапель оральних, розчину, містить 46,5 мг висушеного соку, отриманого зі свіжозібраної трави квітучої ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea L. herba succus siccum) (30 – 60 : 1);допоміжні речовини: кислота аскорбінова, калію сорбат, динатрію едетат, солодкий апельсиновий ароматизатор, мальтит рідкий (Е 965), вода очищена, натрію гідроксид.

Фармакологическая группа:Антинеопластические и иммуномодулирующие средства. Другие иммуностимуляторы. Мифамуртид.
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Острый гастрит
Виды гастрита и их особенности, причины заболевани...
Острый синусит
Причины развития острого синусита и факторы рискаО...
Реклама
Чем опасен бег при варикозном расширении вен
Варикозное расширение вен характеризуется увеличен...
Женщинам в два раза труднее накачивать мышцы, чем мужчинам: ученые
Физиологически мужчины и женщины имеют разные скло...
Реклама