Иммуноглобулин Антистафилококковый инструкция по применению

Иммуноглобулин Антистафилококковый фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Иммуноглобулин Антистафилококковый раствор д/введ. в/м по 3 мл (1 доза) в амп. №5
Производитель:
Регистрация:
№ 889/12-300200000 от 24.10.2012. Приказ № 835 от 24.10.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Одна доза препарату містить не менше 100 МО антиальфастафілолізину. Назва інгредієнту Вміст на 1 мл Діючі речовини: загальний білок (імуноглобулінів - не менше 95% від загального білку) 0,09-0,11 г Допоміжні речовини: гліцин натрію хлорид вода для ін'єкцій   0,015-0,03 г 0,0085 - 0,009 г до 1 мл Форма випуску. Розчин.Код АТС. J06ВВ08. Специфічні імуноглобуліни. Стафілококовий імуноглобулін. Імунологічні та біологічні властивостіІмуноглобуліни – імунологічно активна білкова фракція, яка виділена з гіперімунної плазми крові людини, очищена та концентрована методом фракціонування етиловим спиртом. Діючою речовиною препарату є імуноглобуліни, що представлені антитілами до стафілококового екзотоксину (альфастафілолізину), концентрація яких у крові при введенні імуноглобуліну досягає максимуму через 24 години. Період напіввиведення антитіл з організму становить 4-5 тижнів.Показання до застосуванняПрепарат використовують як етіотропний та імуностимулюючий засіб для лікування захворювань стафілококової етіології у дітей і дорослих.Спосіб застосування і дозиІмуноглобулін вводять внутрішньом'язово, у верхній зовнішній квадрант сідничного м'язу. Доза препарату та кратність введення залежить від показань до застосування. При генералізованій стафілококовій інфекції мінімальна разова доза препарату становить 5 МО антиальфастафілолізину на 1 кг маси тіла (для дітей до 5 років разова доза препарату повинна бути не менше 100 МО). При легких локалізованих захворюваннях мінімальна разова доза препарату - не менше 100 МО. Курс лікування складає 3-5 ін'єкцій, які проводять щоденно або через день, в залежності від складності захворювання, стану хворого та терапевтичного ефекту.

Производитель:

Киевский городской центр крови, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Специфические иммуноглобулины.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Противопоказания:

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Передозировка:

Побочные действия:

Іноді протягом перших 2-х діб після введення препарату може спостерігатися: короткочаснепідвищення температури тіла та місцеві реакції у вигляді гіперемії. У людей зі зміненою реактивністю можуть виникати алергічні реакції різного типу.ПротипоказанняТяжкі алергічні реакції на введення препаратів крові людини в анамнезі (анафілактичний шок, набряк Квінке, алергічні висипи). Імунопатологічні системні захворювання (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит, тощо). Тромбоцитопенія та інші порушення гемостазу.Особливості застосуванняВведення препарату внутрішньовенно заборонено!Пацієнти, яким введено препарат, повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хв. Перед введенням довести препарат до кімнатної температури. Відкриття ампул з розчином імуноглобуліну і процедуру введення здійснюють при суворому дотриманні правил асептики. Не підлягає застосуванню препарат у ампулах з порушенням герметичності, маркування, при закінченні терміну придатності, при неправильному зберіганні, а також при зміні візуальних властивостей (кольору, наявності осаду, що не зникає при струшуванні). Особам, що страждають на імунологічні системні захворювання (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит та ін.) імуноглобулін варто вводити на фоні відповідної терапії. При виникненні алергічних або анафілактоїдних реакцій слід негайно припинити введення препарату і почати відповідне лікування. Місця проведення ін'єкцій повинні бути забезпечені засобами десенсибілізуючої протишокової терапії.Умови зберіганняЗберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8°С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не заморожувати!ТранспортуванняВсіма видами критого транспорту при температурі від 2 до 8°С.Термін придатності2 роки.ПакуванняРозчин по 3,0 мл або 5,0 мл (які вміщують одну дозу) в ампулах; по 5 ампул разом з інструкцією про застосування у картонній коробці.Умови відпускуЗа рецептом.Виробник: Київський міський центр крові, Україна.Адреса: 04060, м. Київ, вул. М. Берлинського 12, тел. 440-54-66, 440-60-88, E-mail: kmbc @health.kie v .uaПро всі випадки незвичайних реакцій необхідно інформувати до:Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я МОЗ України (01021, м. Київ, вул. Грушевського, 7; тел. (044) 253-61-94);ДУ Інститут гематології та трансфузіології НАМИ України (04060, м. Київ, вул. М. Берлинського, 12, тел. (044) 440-27-44);ДП Державний експертний центр МОЗ України (03151, м.Київ, вул. Ушинського, 40; тел. (044) 393-75-86) та на адресу підприємства-виробника.

Лекарственное взаимодействие:

Срок годности:

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J06BB08:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама