Индовазин инструкция по применению

Индовазин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Индовазин гель по 45 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/0400/01/01 от 29.04.2014. Приказ № 290 от 29.04.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: індометацин, троксерутин;1 г гелю містить індометацину 30 мг; троксерутину 20 мг;допоміжні речовини: карбомери, динатрію едетат, поліетиленгліколь (макрогол 400), натрію бензоат (Е 211), спирт ізопропіловий, диметилсульфоксид, ароматизатор Fresco BM & GD R.08.0932.1, вода очищена.

Производитель:

Балканфарма-Троян АД, Болгария

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы. Капилляростабилизирующие средства. Троксерутин, комбинации.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Індовазин® – комбінований лікарський засіб, до складу якого входять індометацин та троксерутин.Індометацин чинить виражену протизапальну, аналгетичну та протинабрякову дію. Це призводить до зняття болю, зменшення набряку та скорочує час відновлення ушкоджених суглобів і тканин. Механізм дії пов'язаний з пригніченням синтезу простагландинів шляхом оборотної блокади циклооксигенази. Індометацин має чіткіше виражену протизапальну дію порівняно з саліцилатами та фенілбутазоном.Троксерутин (тригідроксіетилрутинозид) є біофлавоноїдом. Він належить до ангіопротекторних засобів. Троксерутин зменшує проникність капілярів і чинить венотонізуючу дію. Блокує венодилатуючу дію гістаміну, брадикініну та ацетилхоліну. Діє протизапально на навколовенозні тканини, зменшує ламкість капілярів та чинить певну антиагрегантну дію. Зменшує набряк, покращує трофіку при патологічних змінах, пов'язаних із венозною недостатністю. При нанесенні на шкіру Індовазин® пригнічує реакції запалення і набряку, усуває біль і температуру в осередках запалення (зовні і в глибоких тканинах, досягаючи розміщених там кровоносних судин). Чинить венотонізуючу, капіляропротективну та гемостатичну дію.Мазева основа препарату підібрана таким чином, що забезпечує повну розчинність діючих речовин та їх максимальне вивільнення. Лікарська форма у вигляді гелю, до складу якої увійшли індометацин та троксерутин, забезпечує добре всмоктування з поверхні шкіри і терапевтичну дію на різних рівнях, утворюючи необхідні концентрації у прилеглих тканинах і синовіальній рідині.Фармакокінетика.Індометацин зв'язується з білками плазми крові більш ніж на 90 % та піддається інтенсивній біотрансформації у печінці шляхом О-деметилування та N-деацетилування до неактивних сполук. Троксерутин являє собою суміш гідроксіетилових похідних біофлавоноїду рутину, у якій переважає тригідроксіетилрутозид (троксерутин).Індометацин виводиться з сечею (60 %), жовчю та калом (30 %). Проникає у грудне молоко, тому не рекомендується застосовувати препарат у період годування груддю.Більша частина резорбованих три-, ди- та моногідроксіетилрутозидів виводиться з жовчю, значно менша частина – нирками. Тетрагідроксіетилрутозид виводиться переважно з сечею.

Показания к применению:

Індовазин® гель призначений для симптоматичного лікування:проявів венозної недостатності (набряк, відчуття важкості та болю у ногах); варикозного розширення вен;поверхневого тромбофлебіту, флебіту; стану після флебіту; у комплексній терапії геморою;ревматизму м'яких тканин: тендовагініту, бурситу, фіброзиту, періартриту; набряків після хірургічних втручань; забиттів, вивихів, розтягнень.

Противопоказания:

Підвищена чутливість (алергія) до діючої речовини і/або до будь-якого з компонентів препарату.Підвищена чутливість до нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ).Бронхіальна астма.Гель не можна наносити на слизові оболонки, відкриті ранові поверхні або в очі.

Особенности применения:

Індовазин® гель призначений тільки для зовнішнього застосування.Не слід перевищувати рекомендовану дозу.Індовазин® наносити тільки на неушкоджену шкіру.Не рекомендовано призначати лікарський засіб хворим із зазначеною в анамнезі або доведеною підвищеною чутливістю до харчових продуктів та медикаментів; при наявності алергічного риніту або інших алергій.При тривалості лікування понад 10 днів необхідно провести лабораторний контроль кількості лейкоцитів і тромбоцитів.Довготривале застосування препарату, особливо на великих ділянках шкіри, необхідно обмежувати у хворих із тяжкими порушеннями функції печінки та нирок, а також при наявності виразки шлунка.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат не слід застосовувати у період вагітності.У зв’язку з тим, що індометацин проникає у грудне молоко, не слід застосовувати препарат у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Не рекомендовано застосовувати Індовазин® дітям віком до 14 років, зважаючи на відсутність достатнього клінічного досвіду.

Способ применения и дозы:

Препарат показаний для зовнішнього застосування дорослим і дітям віком від 14 років. Гель наносити 3-4 рази на добу тонким шаром на уражені ділянки легкими масажними рухами. Кількість однієї дози – 4-5 см. Загальна добова доза не повинна перевищувати 20 см. Тривалість лікування – не більше 10 діб.

Передозировка:

Не зареєстровано випадків передозування при місцевому застосуванні препарату.При тривалому лікуванні (понад 10 діб) необхідне спостереження за можливими проявами системних ефектів – гепатотоксичності, сильного головного болю, крововиливу. Необхідно проводити моніторинг лейкоцитарної і тромбоцитарної формули.При випадковому ковтанні Індовазину® можливе відчуття печіння у ротовій порожнині, слиновиділення, нудота, блювання. У таких випадках необхідно промити ротову порожнину та шлунок, при необхідності – провести симптоматичне лікування.При потраплянні в очі, на слизові оболонки та відкриті рани спостерігається місцеве подразнення – сльозотеча, почервоніння, печіння, біль. Необхідні заходи для усунення наслідків – промивання ділянок випадкового попадання лікарського засобу великою кількістю дистильованої води або фізіологічного розчину до зникнення або зменшення симптомів.

Побочные действия:

Зазвичай переносимість препарату добра.Місцеві реакції: можлива поява симптомів підвищеної чутливості з боку шкіри – контактний дерматит, свербіж, почервоніння, висип, відчуття тепла та печіння у ділянці нанесення.Препарат містить натрію бензоат, який володіє помірною подразнювальною дією на шкіру, очі та слизові оболонки. Препарат містить диметилсульфоксид, який може спричинити подразнення шкіри. Системні реакції: дуже рідко, при довготривалому застосуванні на великих ділянках тіла, можлива поява побічних ефектів:з боку травного тракту – нудота, блювання, диспепсія, біль у ділянці шлунка, підвищення рівнів печінкових ферментів;з боку імунної системи – симптоми підвищеної чутливості (анафілаксія, астматичний напад, ангіоедема).Якщо у пацієнта виникнуть будь-які побічні ефекти або незвичні реакції, необхідно проконсультуватися з лікарем щодо подальшого лікування!

Лекарственное взаимодействие:

Не слід застосовувати препарат разом з кортикостероїдами через можливість потенціювання їх ульцерогенної дії.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці! Після першого відкриття туби зберігати протягом 6 місяців в зазначених умовах!

Форма выпуска / упаковка:

Гель у тубах по 45 г, по 1 тубі у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ C05CA54:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Индовазин
Производитель:Балканфарма-Троян АД, Болгария
Форма выпуска: Гель у тубах по 45 г, по 1 тубі у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/0400/01/01 от 29.04.2014. Приказ № 290 от 29.04.2014
МНН:Troxerutin, combinations
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: індометацин, троксерутин;1 г гелю містить індометацину 30 мг; троксерутину 20 мг;допоміжні речовини: карбомери, динатрію едетат, поліетиленгліколь (макрогол 400), натрію бензоат (Е 211), спирт ізопропіловий, диметилсульфоксид, ароматизатор Fresco BM & GD R.08.0932.1, вода очищена.

Фармакологическая группа:Ангиопротекторы. Капилляростабилизирующие средства. Троксерутин, комбинации.
Код АТХ:C05CA54 - Троксерутин, комбинации
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Эксперты объяснили, почему молодые люди шаркают ногами хуже пожилых
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
2 минуты занятий спортом помогут  укрепить здоровье сердца и сосудов: исследование
Согласно рекомендациям специалистов Всемирной орга...
Реклама