Ингафлю инструкция по применению

Ингафлю фото, инструкция
Дозировка:
Ингафлю спрей по 20 мл во флак. №1
Производитель:
№ UA/9203/01/01 от 17.12.2008. Приказ № 751 от 17.12.2008

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 флакон містить стрептоциду розчинного 0,5 г, норсульфазолу-натрію 0,5 г; допоміжні речовини: тимол, олія евкаліптова, олія м’яти перцевої, етанол (96%), цукор кондитерський, гліцерин, полісорбат 80, вода очищена.

Лекарственная форма:

спрей

Производитель:

Флумед-Фарм, ООО, КП, Республика Молдова

Фармакотерапевтическая группа:

Сульфаниламидные препараты.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Місцеве лікування інфекційно-запальних захворювань ЛОР-органів і слизової оболонки порожнини рота (тонзиліт, фарингіт, ларингіт, афтозний і виразковий стоматити).

Противопоказания:

Гіперчутливість до компонентів препарату; дитячий вік до 2 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Неприпустиме попадання препарату в очі. Перед застосуванням препарату проконсультуйтесь з лікарем! Без консультації лікаря не застосовуйте препарат понад встановлений термін!

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Дані про можливість застосування під час вагітності та лактації відсутні.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат протипоказаний дітям віком до 2 років. З обережністю застосовують дітям старше 2 років у зв'язку з можливістю розвитку рефлекторного бронхоспазму.

Способ применения и дозы:

Призначають місцево дорослим і дітям старше 2 років для зрошення слизової оболонки ротової порожнини і носоглотки. Перед застосуванням із флакона, який необхідно тримати тільки вертикально, знімають запобіжний ковпачок і встановлюють насадку-розпилювач під кутом 90 ° до флакона. Вільний кінець насадки-розпилювача вводять у порожнину рота і натискують 3-4 рази. Зрошення здійснюють 4-5 разів на добу після їди або в перервах між прийманнями їжі.Застосовують для лікування дорослих 4 - 5 разів на добу, дітей старше 2 років – 1 - 2 рази на добу.Курс лікування становить 3 - 10 днів.Частота і тривалість застосування встановлюються індивідуально лікарем і залежать від тяжкості захворювання!Щоб уникнути закупорки насадки-розпилювача після зрошення, останню продувають або промивають кип’яченою водою.

Передозировка:

Випадки передозування не описані. Можливе посилення побічних ефектів препарату. Лікування. Відміна препарату, промивання порожнини рота теплою кип’яченою водою, симптоматична терапія.

Побочные действия:

Препарат, як правило, переноситься добре, але в окремих випадках можливі нудота, блювання, місцеві ефекти (відчуття печіння у роті або першіння), алергічні реакції. У дітей можливий бронхоспазм.У випадку виявлення будь-яких небажаних явищ або незвичних реакцій порадьтеся з лікарем.

Лекарственное взаимодействие:

Якщо Ви застосовуєте будь-які інші лікарські засоби, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем щодо можливості застосування препарату! При одночасному застосуванні з препаратами похідними параамінобензойної кислоти (новокаїн, анестезин, дикаїн) можливе послаблення протимікробної дії препарату.

Срок годности:

1,5 року.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Флакон з темного скла по 20 мл; по 1 флакону у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняПеред застосуванням препарату рекомендується прополоскати порожнину рота теплою кип’яченою водою. З уражених ділянок порожнини рота (виразки, ерозії) за допомогою стерильних тампонів видалити некротичний наліт. Після зрошування порожнини рота препаратом слід утримуватися від прийому їжі впродовж 15 – 30 хв. Обов’язково повідомте лікаря про Вашу попередню реакцію на прийом препаратів цієї групи.
Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R02AA20:

Редакция
Avatar photo
Автор: Алла Волошонович
Кандидат медицинских наук
Врач-эндокринолог
Луганский государственный медицинский университет, факультет - лечебное дело
Подробнее
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Реклама
Люксоптика
Польза и вред глютена
Сухость при менопаузе
Реклама
Пробиотики и COVID-19
Мелатонин и COVID-19
Кому необходим ирригатор
Реклама