Инстарил Эксперторант инструкция по применению

Инстарил Эксперторант фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Инстарил Эксперторант сироп по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9931/01/01 от 25.08.2009. Приказ № 702 от 01.10.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини:

Основные физико-химические свойства:

прозора сиропоподібна рідина рожевого кольору, яка має приємний аромат, солодка на смак.

Производитель:

Аглоумед Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Бета-адреностимуляторы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Інстаріл експекторант – комбінований препарат, який містить бронхолітичний засіб (сальбутамол), відхаркувальний засіб (бромгексин), а також засіб із судинозвужувальною та протинабряковою дією на слизову оболонку носа (фенілефрин). Призначений для симптоматичного лікування застудних захворювань. Фармакокінетика. Не вивчалася.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату; гіпертиреоз; тяжкі серцево-судинні захворювання; феохромоцитома; цукровий діабет; І триместр вагітності; період годування груддю; дитячий вік до 12 років.

Особенности применения:

При обмеженій функції нирок або тяжкому захворюванні печінки препарат застосовують з особливою обережністю (тобто збільшують проміжки між прийомами або зменшують дозу).З обережністю призначають препарат хворим на артеріальну гіпертензію, цукровий діабет, закритокутову глаукому, пептичну виразку шлунка та дванадцятипалої кишки, а також хворим із судомним синдром.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності препарат призначають з урахуванням співвідношення користь для матері / ризик для плода. Препарат не призначають жінкам у період годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не відомо.

Дети:

Безпечність та ефективність застосування у дітей не встановлені, тому не рекомендується призначати препарат дітям віком до 12 років.

Способ применения и дозы:

Застосовують внутрішньо.Дорослим - по 1 - 2 чайні ложки (5 - 10 мл) 3- 4 рази на добу. Дітям віком від 12 років – по 1 чайній ложці (5 мл) 3 - 4 рази на добу.Тривалість лікування визначають індивідуально, відповідно до показань та динаміки розвитку захворювання, але вона не повинна перевищувати 5 діб без відповідної рекомендації лікаря.

Передозировка:

Можливо посилення побічних реакцій. Симптоми: запаморочення, нудота, блювання, тахікардія, аритмія, зниження артеріального тиску, гіпокаліємія, збудження, психотичні реакції. Лікування: симптоматична терапія.

Побочные действия:

Загальні порушення: непоширені – пропасниця; реакції гіперчутливості (шкірний висип, ангіоневротичний набряк, розлади дихання, свербіж, кропив’янка); дуже рідко поширені - анафілактичні реакції, у тому числі анафілактичний шок.Травна система: непоширені - нудота, біль у шлунку, блювання, пронос. Порушення з боку шкіри: дуже рідко поширені - синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла. Можливі тремор, тахікардія, головний біль, збудження, відчуття страху, загальна слабкість, артеріальна гіпертензія, гіперглікемія, гіпокаліємія, підвищена пітливість, підвищення активності трансаміназ сироватки.

Лекарственное взаимодействие:

При комбінованому застосуванні препарату та протикашльових засобів, що пригнічують кашльовий рефлекс, може виникнути загрозливий застій секрету, тому слід ретельно зважити доцільність такої комбінації і бути особливо обережним при проведенні терапії. Не рекомендується одночасне застосування Інстарілу експекторанту із серцевими глікозидами (дигоксин, дигітоксин), хінідином, трициклічними антидепресантами (іміпрамін, амітриптилін).Сальбутамол не слід призначати разом з таким неселективним ß-адреноблокатором, як пропранолол; не протипоказаний для призначення хворим, що лікуються інгібіторами МАО.При застосуванні Інстарілу експекторанту разом з лікарськими засобами, які подразнюють травний тракт, можливо взаємне посилення ефектів подразнення слизової оболонки. Одночасне застосування препарату та антибіотиків покращує їх проникнення в легеневу тканину.Одночасне застосування препарату із симпатоміметиками не рекомендується, оскільки підвищується ризик розвитку побічних ефектів з боку серцево-судинної системи. Леводопа посилює ймовірність виникнення артимій. Сальбутамол потенціює токсичні ефекти ефедрину та теофіліну, знижує антиангінальний ефект нітратів. Можливе виникнення артеріальної гіпертензії при одночасному застосуванні з гангліоблокаторами, андреноблокаторами, алкалоїдами раувольфії та метилдофи.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в сухому, захищеному від світла та вологи місці при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл у флаконах з кришкою, що закручується.1 флакон у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Клінічні характеристики

Показання. Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхіальних захворюваннях, що супроводжуються ускладненням виділення мокротиння. Купірування та попередження нападів бронхіальної астми; хронічний обструктивний бронхіт та захворювання, що супроводжуються бронхоспазмами.

Місцезнаходження

702-А, Пунам Чамберс, Др.А.В.Роад, Ворлі, Мумбай - 400 018, Індія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R03CC52:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Инстарил Эксперторант
Производитель:Аглоумед Лтд., Индия
Форма выпуска:По 100 мл у флаконах з кришкою, що закручується.1 флакон у картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/9931/01/01 от 25.08.2009. Приказ № 702 от 01.10.2009
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини:

Фармакологическая группа:Бета-адреностимуляторы.
Код АТХ:R03CC52 - Сальбутамол, комбинации
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама