Кальци-Эфф инструкция по применению

Кальци-Эфф фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Кальци-Эфф таблетки шип. №10 (2х5) в стрип.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/11485/01/01 от 18.05.2011. Приказ № 287 от 18.05.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 10.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 таблетка шипуча містить кальцію лактату глюконату 2,94 г, кальцію карбонату 0,3 г, що еквівалентно іонізованому кальцію 0,5 г;допоміжні речовини: натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна, сахароза, сахарин натрію, натрію хлорид, ароматизатор лимонний, поліетиленгліколь 6000, натрію бензоат (Е 211), повідон.

Производитель:

Эксир Фармасьютикал Ко., Иран.

Фармакотерапевтическая группа:

Препарати кальцію. Комбінація різних солей кальцію.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Остеопороз різного генезу (клімактеричний, сенільний, зумовлений тривалою терапією глюкокортикоїдами, іммобілізацією, гастроектомією) – частіше у складі комбінованої терапії; профілактика перед- та постклімактеричної демінералізації кісток; рахіт і остеомаляція (як доповнення до основної терапії); тетанія латентного перебігу; стани, що супроводжуються підвищеною потребою у кальції, у тому числі вагітність, період годування груддю, період інтенсивного росту у дітей.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Гіперкальціємія (у тому числі при гіперпаратиреозі, передозуванні вітаміну D, декальцифікуючих пухлинах, таких як плазмоцитома, метастази у кістках); виражена гіперкальціурія; тяжка ниркова недостатність; саркоїдоз.  

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Даних щодо тератогенної дії на плід не виявлено.При проведенні лікування малоймовірно, що та незначна кількість кальцію, яка може виділятися у грудне молоко, буде несприятливо впливати на немовля.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не відома.

Дети:

Не застосовують дітям віком до 2 років.

Способ применения и дозы:

Призначають дорослим і дітям старше 2 років. Перед прийомом таблетку слід розчинити в 1 склянці води. Препарат можна застосовувати незалежно від прийому їжі.Дорослим та дітям віком від 7 років - по 2 таблетки на добу; дітям віком від 2 до 7 років – 1 таблетка. У тяжких випадках у перші тижні лікування можливо підвищення дози до 4 таблеток на добу (2 г іонізованого кальцію). Рекомендована добова доза для жінок у період вагітності або годування груддю становить 1,2 г іонізованого кальцію (2 таблетки на добу).Тривалість застосування препарату визначається лікарем індивідуально.

Передозировка:

Про випадки гострого передозування повідомлень немає. Можна очікувати, що передозування спричинить порушення з боку шлунково-кишкового тракту, але не призведе до виникнення гіперкальціємії, за винятком випадків одночасного застосування вітаміну D у високих дозах і його похідних. 

Побочные действия:

Рідко – слабо виражений метеоризм, запор або діарея.

Лекарственное взаимодействие:

У зв’язку з можливим утворенням комплексів, які не всмоктуються, шипучі таблетки КАЛЬЦИ-ЕФФ можуть зменшувати абсорбцію естрамустину, етидронату і, можливо, інших бісфосфонатів, фенітоїну, хінолонів, антибіотиків тетрациклінового ряду для прийому внутрішньо і препаратів фтору. Етидронат необхідно приймати через 2 години після прийому КАЛЬЦИ-ЕФФ.Одночасне застосування вітаміну D і його похідних збільшує всмоктування кальцію.Застосування нітрату галію з КАЛЬЦИ-ЕФФ може зменшувати ефект нітрату галію; застосування бікарбонату натрію з КАЛЬЦИ-ЕФФ може призвести до синдрому дискальціємії; фториду натрію з КАЛЬЦИ-ЕФФ - до створення комплексу іонів кальцію з фторидом, що інгібує абсорбцію фториду та кальцію. Всмоктування кальцію зі шлунково-кишкового тракту може зменшуватися при одночасному вживанні деяких видів їжі, наприклад шпинату, ревеню, висівок і зернових.При застосуванні у високих дозах разом з вітаміном D і його похідними кальцій може зменшувати реакцію на верапаміл і, можливо, на інші блокатори кальцієвих каналів.При прийомі внутрішньо кальцію у високих дозах у пацієнтів, які одержують препарати наперстянки, можливо збільшення ризику розвитку аритмій.Тіазидні діуретики зменшують екскрецію кальцію із сечею, тому при їх одночасному застосуванні з шипучими таблетками КАЛЬЦИ-ЕФФ існує ризик розвитку гіперкальціємії.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в сухому та недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 2 таблетки у стрипі, по 5 стрипів в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняПацієнтам із незначною гіперкальціурією (що перевищує 300 мг або 7,5 ммоль/добу), зі слабко або помірно вираженими порушеннями функції нирок, а також за наявності в анамнезі сечокам’яної хвороби необхідний регулярний контроль екскреції кальцію із сечею. За необхідності слід зменшити дозу препарату або відмінити його. Хворим, схильним до утворення конкрементів у сечовивідних шляхах, рекомендується збільшення прийому рідини.При лікуванні препаратами кальцію необхідно запобігати прийому вітаміну D або його похідних у високих дозах, якщо тільки для цього немає особливих показань. Оскільки є свідчення про те, що солі кислоти лимонної збільшують усмоктування алюмінію, слід з обережністю призначати КАЛЬЦИ-ЕФФ при прийомі таблеток, які містять кислоту лимонну, хворим з вираженими порушеннями функції нирок, особливо при супутньому прийомі препаратів, які містять алюміній.Слід додержуватися інтервалів не менше 3 години між прийомом таблеток КАЛЬЦИ-ЕФФ та естрамустину, етидронату та інших бісфосфонатів, фенітоїну, хінолонів, антибіотиків тетрациклінового ряду для прийому внутрішньо і препаратів фтору.При призначенні препарату хворим на цукровий діабет слід враховувати, що вміст вуглеводів в 1 шипучій таблетці становить 870 мг.При призначенні препарату пацієнтам, що знаходяться на низькосольовій дієті, слід мати на увазі, що вміст натрію в 1 шипучій таблетці становить 270 мг.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A12AA20:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама