Кальций Фруктовый инструкция по применению

Кальций Фруктовый фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Кальций Фруктовый таблетки д/жев. по 0,5 г №100 (10х10)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4324/01/01 от 22.03.2006. Приказ № 50 от 02.02.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить кальцію глюконату, у перерахуванні на 100 % речовину 0,5 г;допоміжні речовини: сорбіт (D-сорбіт (Е 420)), маніт (Е 421), ас партам (Е 951), кислота винна, магнію стеарат, ароматизатор апельсиновий.

Основные физико-химические свойства:

таблетки білого або майже білого кольору, плоскоциліндричної форми з рискою та фаскою. Допускаються вкраплення та мармуровість;

Производитель:

Киевмедпрепарат, ПАО

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты кальция и средства лечения остеопороза

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, скороченні гладких та поперечносмугастих м’язів, функціонуванні серцевого м’язу, згортанні крові; вони необхідні для формування кісткової тканини, функціонування інших систем та органів. Кальцію глюконат зменшує проникність судин, запобігає розвитку запальних реакцій, підвищує стійкість організму до інфекцій, чинить протиалергічну та кровоспинну дію. Фармакокінетика. Біля 25 % від прийнятої дози кальцію всмоктується із шлунково- кишкового тракту. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1,2–1,3 год. Період напіввиведення з плазми крові – 6,8–7,2 год. Виведення із організму здійснюється переважно з калом (80 %), а також із сечею (20 %).Препарат рівномірно розподіляється по всіх органах і тканинах. У крові кальцій знаходиться у вільному (іонізованому) та зв’язаному стані. Фізіологічну активність має іонізований кальцій. Його депо є кісткова тканина. Препарат проникає через плацентарний бар’єр, потрапляє у грудне молоко.

Показания к применению:

Гіпокальціємія різного генезу, гіпопаратиреоз, що супроводжується спазмофілією та тетанією, паренхиматозний гепатит, токсичне ураження печінки, нефрит, еклампсія, гіперкаліємічна форма пароксизмальної міоплегії, запальні та ексудативні процеси, шкірні захворювання (екзема, псоріаз). Як додатковий десенсибілізуючий засіб при алергічних захворюваннях, у тому числі лікарській алергії. Як додатковий гемостатичний засіб при легеневих, шлунково-кишкових, носових, маткових кровотечах. Як антидот при отруєннях солями магнію, ща­влевою кислотою, солями фтористої кислоти.

Противопоказания:

Схильність до тромбозів, гіперкальціємія, виражена гіперкальціурія, тяжка ниркова недостатність, виражений атеросклероз, підвищена чутливість до препарату.

Особенности применения:

З обережністю застосовують у пацієнтів із незначною кальціурією, з нерізко вираженими порушеннями функції нирок або з сечокам’яною хворобою в анамнезі; у зазначених випадках слід регулярно контролювати рівень екскреції кальцію із сечею. Пацієнтам із сечокам’яною хворобою рекомендується збільшувати об’єм споживаної рідини.

Способ применения и дозы:

Внутрішньо, перед їжею. Таблетки перед тим, як проковтнути розжовують. Дози для дорослих та дітей старше 14 років: 1-3 г (2-6 таблеток) 2-3 рази на добу; від 2 до 4 років – по 1 г (2 таблетки), від 5 до 6 років – по 1-1,5 г (2-3 таблетки), від 7 до 9 років – 1,5-2 г (3-4 таблетки), від 10 до 14 років – по 2-3 г (4-6 таблеток) 2-3 рази на добу. Тривалість курсу лікування визначається переносимістю препарату і досягненням фармакотерапевтичного ефекту.Дітям до 2 років препарат призначають в іншій лікарській формі.

Передозировка:

При предозуванні можливий розвиток гіперкальцієміїПри цьому можуть спостерігатися анорексія, слабкість, м’язова гіпотонія, нудота, блювання, запор, поліурія з наступною дегідратацією, можливе порушення серцевого ритму. В якості антидота застосовують кальцитонін, який вводять внутрішньовенно з розрахунку 5,0 - 10,0 МО на 1 кг маси тіла на добу.

Побочные действия:

Препарат добре переноситься. В окремих випадках можливі нудота, блювання, діарея, запор, брадикардія. При тривалому застосуванні іноді розвиваються обструктивні процеси у кишечнику, зумовлені утворенням кальцієвих каменів.

Лекарственное взаимодействие:

Кальцій може посилювати всмоктування тетрацикліну та препаратів заліза, тому кальцію глюконат слід приймати за 3 год до або після прийому вищезазначених препаратів. Кальцію глюконат несумісний з лінкозамінами (кліндаміцином, лінкоміцином).Сумісне застосування з тіазидовими діуретиками може призвести до збільшення вмісту кальцію у плазмі крові. Препарати кальцію підвищують токсичність хінідину.Кальцію глюконат усуває пригнічення нервово-м’язової передачі після застосування антибіотиків, аміноглікозидів.

Срок годности:

У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 15°С до 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.Термін придатності - 2 роки.Умови випуску. Без рецепту.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки № 10 у блістері, 2 блістера в пачці; №10 у блістері, 10 блістерів в пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: calcium gluconate; кальцієва сіль глюконової кислоти;Форма випускуТаблетки для жування. АдресаУкраїна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Кальций Фруктовый
Производитель:Киевмедпрепарат, ПАО
Форма выпуска: Таблетки № 10 у блістері, 2 блістера в пачці; №10 у блістері, 10 блістерів в пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4324/01/01 от 22.03.2006. Приказ № 50 от 02.02.2009
МНН:Calcium gluconate
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить кальцію глюконату, у перерахуванні на 100 % речовину 0,5 г;допоміжні речовини: сорбіт (D-сорбіт (Е 420)), маніт (Е 421), ас партам (Е 951), кислота винна, магнію стеарат, ароматизатор апельсиновий.

Фармакологическая группа:Препараты кальция и средства лечения остеопороза
Код АТХ:A12AA03 - Кальция глюконат
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама