Кальция Гопантенат инструкция по применению

Кальция Гопантенат фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Кальция Гопантенат таблетки по 250 мг №50 в бан.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3942/01/01 от 06.01.2011. Приказ № 03 от 06.01.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: кальцію гопантенат;1 таблетка містить 250 мг кальцію гопантенату;допоміжні речовини: магнію карбонат основний водний, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, тальк.

Основные физико-химические свойства:

білі плоскоциліндричні таблетки з фаскою та рискою.

Производитель:

Фармстандарт-УфаВИТА, ОАО, г.Уфа, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Психостимулирующие и ноотропные средства. Кислота гамма-аминомасляная (ГАМК) и ее производные.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Механізм дії зумовлений прямим впливом гопантенової кислоти на канальний для ГАМКБ-рецептора комплекс. Препарат має ноотропну і протисудомну дію. Підвищує стійкість мозку до гіпоксії і до дії токсичних речовин, стимулює процеси анаболізму в нейронах, поєднує помірну седативну дію з м'яким стимулюючим ефектом, чинить протисудомну дію, зменшує моторну збудливість. Підвищує розумову і фізичну працездатність. Сприяє нормалізації ГАМК при хронічній алкогольній інтоксикації і подальшій відміні етанолу. Пролонгує дію новокаїну і сульфаніламідів за рахунок інгібування реакцій їх ацетилювання. Викликає гальмування патологічно підвищеного міхурового рефлексу і тонусу детрузора. Фармакокінетика. Швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту, проникає через гематоенцефалічний бар'єр, вищі концентрації створюються в печінці, нирках і шкірі. Час досягнення Сmax – 1 година. Препарат не метаболізується і виводиться в незміненому вигляді протягом 48 годин: 67,5 % від прийнятої дози – з сечею, 28,5 % – з калом.

Показания к применению:

У складі комплексної терапії:когнітивні порушення при органічних ураженнях головного мозку (у тому числі, наслідки нейроінфекції і черепномозкових травм);цереброваскулярна недостатність, викликана атеросклеротичними змінами судин головного мозку;екстрапірамідні порушення (міоклонус-епілепсія, хорея Гентінгтона, гепатолентикулярна дегенерація, хвороба Паркінсона);епілепсія з уповільненістю психічних процесів, у комплексній терапії з протисудомними лікарськими засобами;психоемоційні перевантаження, зниження розумової і фізичної працездатності (для підвищення концентрації уваги і запам'ятовування);нейрогенні розлади сечовипускання: енурез, полакіурія, імперативні позиви, імперативне нетримання сечі;дітям віком від 3 років з перинатальною енцефалопатією, розумовою відсталістю різного ступеня вираженості, із затримкою розвитку (психічного, мовного, моторного або в їх поєднанні), з різними формами дитячого церебрального паралічу, при гіперкінетичних розладах (синдромі гіперактивності з дефіцитом уваги, тиках), при заїканні (переважно клонічної форми), неврозоподібних станах.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гострі тяжкі захворювання нирок, I триместр вагітності, період годування груддю, дитячий вік до 3 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

У період тривалого лікування не рекомендується одночасне призначення препарату з іншими ноотропними і стимулюючими засобами. З урахуванням ноотропної дії препарату його прийом проводиться переважно в ранкові та денні години.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Протипоказаний у I триместрі вагітності та під час годування груддю. Застосування в II та ІІІ триместрах можливе, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Під час лікування препаратом слід дотримуватись обережності при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Застосовують дітям віком старше 3 років.

Способ применения и дозы:

Кальцію гопантенат застосовують у складі комплексної терапії. Таблетки приймають через 15-30 хвилин після їди. Разова доза для дітей віком від 12 років і дорослих – 0,25-1 г, для дітей віком від 3 до 12 років – 0,25-0,5 г. Добова доза для дітей віком від 12 років і дорослих – 1,5-3 г, для дітей віком від 3 до 12 років – 0,75-3 г. Курс лікування становить від 1 до 4 місяців, в окремих випадках до 6 місяців. Через 3-6 місяців можливе проведення повторного курсу лікування. ;При наслідках нейроінфекцій і черепномозкових травм: дітям віком від 3 років і дорослим по 0,25 г 3-4 рази на добу. ;При цереброваскулярній недостатності: дорослим по 0,25 г 3-4 рази на добу. ;Для лікування екстрапірамідних порушень, спричинених застосуванням нейролептиків: дітям віком від 12 років і дорослим по 0,5-1 г 3 рази на добу, дітям віком від 3 до 12 років – по 0,25-0,5 г 3-4 рази на добу. Курс лікування становить 1-3 місяці. ;При епілепсії у комбінації з протисудомними засобами: дітям віком від 3 до 12 років по 0,25-0,5 г 3-4 рази на добу, дітям віком від 12 років і дорослим по 0,5-1 г 3-4 рази на добу, щодня, протягом тривалого часу (до 6 місяців). ;При психоемоційних перевантаженнях, зниженні розумової і фізичної працездатності: дітям віком від 3 років і дорослим по 0,25 г 3 рази на добу. ;При розладах сечовипускання: дітям віком від 12 років і дорослим по 0,5-1 г 2-3 рази на добу, дітям віком від 3 до 12 років по 0,25-0,5 г (добова доза - 25-50 мг/кг маси тіла) 2-3 рази на добу. Курс лікування – від 1 до 3 місяців. ;Дітям віком від 3 до 12 років при перинатальній енцефалопатії, розумовій відсталості, із затримкою розвитку, церебральним паралічем препарат призначають по 0,5 г 4-6 раз на добу щоденно протягом 3 місяців, при затримці мовного розвитку – по 0,5 г 3-4 рази на добу протягом 2-3 місяців. ;При гіперкінетичних розладах, тиках, заїканні, неврозоподібних станах препарат призначають дітям віком від 3 до 12 років по 0,25-0,5 г 3-6 раз на добу щоденно протягом 1-4 місяців, дітям віком від 12 років і дорослим – по 1,5-3 г на добу щоденно протягом 1-5 місяців. ;Тактика призначення препарату: збільшення дози протягом 7-12 днів, прийом у максимальній дозі впродовж 15-40 днів і поступове зниження дози до відміни протягом 7-8 днів. Перерва між курсами терапії становить від 1 до 3 місяців.

Передозировка:

Посилення симптомів побічних реакцій.Лікування: активоване вугілля, промивання шлунка, симптоматична терапія.

Побочные действия:

Препарат малотоксичний і добре переноситься. Однак можливі алергічні реакції (риніт, кон'юнктивіт, висипання на шкірі). При появі алергічних реакцій препарат слід відмінити.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат пролонгує дію барбітуратів, підсилює дію протисудомних лікарських засобів та засобів, що стимулюють ЦНС, попереджує побічну дію фенобарбіталу, карбамазепіну, антипсихотичних засобів (нейролептиків), посилює дію місцевих анестетиків (прокаїну). Препарат здатний інгібувати реакції ацетилування, що беруть участь у механізмах інактивації новокаїну і сульфаніламідів, завдяки чому досягається пролонгована дія останніх.Дія гопантенової кислоти посилюється у поєднанні з гліцином, етідроновою кислотою.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки № 50 у банці. По 1 банці в пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняРосійська Федерація, 450077, м. Уфа, вул. Худайбердіна, 28.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N06BX:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама