Камфарт инструкция по применению

Камфарт фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Камфарт крем по 40 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8207/01/01 от 02.08.2013. Приказ № 230 от 21.04.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 29.10.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 г крему містить камфори рацемічної 20 мг, метилсаліцилату 10 мг, бензилнікотинату 10 мг, ментолу рацемічного 10 мг; допоміжні речовини: парафін рідкий, емульгатор Е 2155 (спирт стеариловий, макроголу (7) стеариловий ефір, макроголу (10) стеариловий ефір), віск білий, цетилпальмітат, олія хвойна, вода очищена.

Производитель:

Босналек д.д., Босния и Герцеговина

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые местно при суставной и мышечной боли. Средства, содержащие производные салициловой кислоты.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Ревматичний біль, невралгія, міалгія; люмбаго, ішіас; фіброзит; біль, спричинений утворенням спайки плеври; спортивні травми та забиття у спортсменів.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, ацетилсаліцилової кислоти та інших саліцилатів; чутлива шкіра (пацієнти, схильні до екземи), гострі запальні захворювання шкіри, відкриті рани та виразки, порушення цілісності шкіри, у тому числі при опіках, екземі, дерматиті. Бронхіальна астма, коклюш, схильність до судом.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не перевищувати дозу і частоту застосування крему, оскільки це може призвести до появи побічних ефектів.Слід запобігати потраплянню препарату на пошкоджену шкіру, слизові оболонки очей, рота та носа. Не втирати у ніздрі. При сильному подразненні шкіри застосування крему слід припинити.Після застосування крему потрібно вимити руки.На ділянку, на яку нанесено крем, не слід накладати зігріваючі компреси, а також крем не наносять на попередньо розігріту шкіру. Оброблені кремом ділянки шкіри слід захищати від сонячного випромінювання через можливі прояви фотосенсибілізації.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат не призначають у період вагітності і годування груддю. Активні компоненти крему можуть проникати через плацентарний бар’єр та спричинити порушення розвитку плода. 

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат не впливає на дані здібності, але у разі виникнення побічних реакцій з боку нервової системи (запаморочення, збудження, судоми) слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Дети:

Не застосовують дітям віком до 12 років. Потрапляння препарату, у складі якого є камфора, на слизову оболонку носа у дітей може спричинити колапс або кому.

Способ применения и дозы:

Камфарт®, крем, призначений виключно для зовнішнього застосування на непошкодженій шкірі. Дорослі та діти віком від 12 років наносять крем тонким шаром та обережно втирають у шкіру ураженої ділянки 3-4 рази на добу. Крем можна наносити одночасно не більш ніж на дві ділянки; поверхня нанесення за площею не повинна перевищувати двох долонь. Лікування без повторної консультації лікаря не повинно тривати більше 7-8 днів.

Передозировка:

Потенційною небезпекою при місцевому застосуванні крему є виникнення сильного подразнення та анафілактичної реакції на метилсаліцилат. Можливе посилення побічних реакцій, контактний дерматит, відчуття сильного тепла та печіння, запаморочення, атаксія, приливи, сонливість. При випадковому потраплянні препарату внутрішньо або при нанесенні на слизову оболонку, особливо носа у дітей, можливі токсичні реакції. Симптомами інтоксикації є нудота, блювання, коліки, головний біль, судомні скорочення м’язів, епілептиформні судоми, делірій, пригнічення ЦНС та кома. Внаслідок наявності камфори можливе пригнічення дихання, що супроводжується характерним запахом; можлива анурія. При випадковому потраплянні препарату внутрішньо слід промити шлунок із застосуванням фізіологічного розчину, прийняти проносні засоби та активоване вугілля. Не слід викликати блювання, оскільки стан може погіршитись. Потрібен моніторинг дихальної і серцево-судинної системи. При виникненні судом призначають діазепам або барбітурати внутрішньовенно, гемодіаліз з ліпідним діалізатором.

Побочные действия:

Шкіра: подразнення шкіри на місці нанесення крему, почервоніння, дерматити, в тому числі контактний дерматит, реакції гіперчутливісті, особливо в осіб з чутливою шкірою та в осіб з гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти та інших саліцилатів. Алергічні реакції: можливі алергічні реакції включають шкірні висипання, кропив’янку, свербіж, анафілактичні реакції. У випадку появи висипу лікування потрібно припинити. Дихальна система: при застосуванні препарату зростає ймовірність та частота виникнення спазму бронхів, особливо у дітей. Нервова система: можливі головний біль, запаморочення, збудження, виникнення судом, спричинених камфорою.Загальні прояви: нанесення крему на великі поверхні шкіри або на пошкоджену шкіру, зігрівання поверхні, на яку був нанесений крем, може призвести до системних побічних явищ: шум у вухах, нудота, блювання.

Лекарственное взаимодействие:

Камфарт® не слід застосовувати у випадку лікування антигіпертензивними засобами та антидепресантами через можливу взаємодію з камфорою та ментолом. Супутня терапія з місцевим застосуванням метилсаліцилату та прямих антикоагулянтів може призвести до посилення антикоагуляційного ефекту та збільшення протромбінового часу. Одночасне застосування з варфарином може спричинити кровотечу. Не рекомендується застосовувати одночасно з іншими мазями та кремами.

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 40 г у тубі, по 1 тубі в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ M02AC:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама