Капсулы С Анисовым Маслом Др Тайсс (Anisum vulgare) инструкция по применению

Капсулы С Анисовым Маслом Др Тайсс фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Капсулы С Анисовым Маслом Др Тайсс капсулы по 100 мг №20 (10х2)

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Непосредственное производство: Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: бадьянова олія анісу зірчастого;1 капсула містить бадьянової олії анісу зірчастого (Anisi stellati aetheroleum) 100 мг;допоміжні речовини: олія ріпакова рафінована, желатин, вода очищена, гліцерин 85 %, мідні комплекси хлорофілінів (Е 141).

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Ефірна олія з плодів анісу чинить відхаркувальну, спазмолітичну та антибактеріальну дію.

Показания к применению:

Застудні захворювання верхніх дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем та в’язким мокротинням.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до анісу зірчастого (олії), анісу (олії) або інших рослин родини зонтичних, анетолу чи будь-яких інших компонентів препарату.

Особенности применения:

Не слід приймати капсули лежачи. Не слід приймати подвійну дозу препарату, якщо був пропущений попередній прийом. Переривання або передчасне припинення лікування як правило є безпечним. Застосування у період вагітності або годування груддюАніс та анетол широко застосовують як смакові добавки, і при цьому немає свідчень щодо ризику їх застосування у період вагітності або годування груддю. Результатів відповідних експериментальних досліджень щодо застосування цього лікарського засобу у період вагітності або годування груддю немає, тому препарат не рекомендується приймати у цей період. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Будь-який вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами не очікується.

Способ применения и дозы:

Дорослим і дітям віком від 12 років приймати внутрішньо по 1 капсулі 3 рази на добу після їди, не розжовуючи, запиваючи великою кількістю рідини (бажано запивати 1 склянкою води). Тривалість лікування визначає лікар залежно від характеру та перебігу захворювання. Не слід приймати препарат безперервно більше 2 тижнів. Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати протягом перших 3 днів лікування цим лікарським засобом або якщо з’явилися задишка, головний біль, гарячка, гноєподібні/кров’янисті мокротиння чи назальний секрет, слід терміново звернутися до лікаря.Діти. Не слід застосовувати дітям віком до 12 років через відсутність даних, а також через вміст речовини естрагол.

Передозировка:

Прийом доз, що перевищують рекомендовані, може посилити побічні реакції. Прийом від 1 до 5 мл анісової олії (що відповідає приблизно 10–50 капсулам) може викликати нудоту, блювання, судоми та набряк легенів. При істотному перевищуванні рекомендованих доз разом з побічними реакціями можуть посилитися біль у шлунку, нудота та пронос. У цьому випадку треба звернутися до лікаря.

Побочные действия:

При індивідуальній підвищеній чутливості до препарату можливий розвиток алергічних реакцій, включаючи шкірні висипання, свербіж, гіперемію, набряк шкіри, бронхоспазм. Іноді виникають також шлунково-кишкові розлади. Частота виникнення побічних реакцій не встановлена. При перших ознаках реакції підвищеної чутливості шкіри та дихальних шляхів слід припинити прийом препарату.

Лекарственное взаимодействие:

Не застосовувати „Капсули з анісовою олією Др. Тайсс“ одночасно з препаратами, які мають протилежну фармакологічну дію, а також під час лікування гормональними лікарськими засобами.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері. По 2 або 3, або 5 блістерів у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Виробник/Заявник

Др. Тайсс Натурварен ГмбХ/ Dr. Theiss Naturwaren GmbH.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.