Кардио-Лугал (Validol) инструкция по применению

Кардио-Лугал фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Кардио-Лугал таблетки п/языч. 0,06 г №10

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Луганский ХФЗ, ПАО, г.Луганск, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, стимулирующие рецепторы слизистых оболочек, кожи и подкожных тканей.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить: розчину ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової 0,06 г;допоміжні речовини: цукор, кальцію стеарат.

Лекарственная форма:

таблетки

Основные физико-химические свойства:

таблетки від білого до світло-бежевого кольору, плоскоциліндричні, з рискою і фаскою, з характерним запахом ментолу. На поверхні таблеток допускається наявність сіруватих вкраплень;

Производитель:

Луганский ХФЗ, ПАО, г.Луганск, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, стимулирующие рецепторы слизистых оболочек, кожи и подкожных тканей.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Виявляє помірну рефлекторну судинорозширювальну (у тому числі, коронаророзширювальну) та седативну дію за рахунок подразнення нервових рецепторів слизуватої оболонки ротової порожнини. Стимуляція рецепторів супроводжується індукцією вивільнення ендогенних фізіологічно активних речовин, які приймають участь у зменшенні больових відчуттів, у нормалізації проникності судин, у регуляції функціонування нервової та серцево-судинної систем. У пацієнтів з артеріальною гіпертензією виявляє помірний нетривалий антигіпертензивний ефект. Кардио-Лугал малотоксичний і не кумулюється в організмі. Не спричиняє алергічних реакцій.Дія препарату при сублінгвальному застосуванні розвивається через 5 хвилин.Фармакокінетика. Фармакокінетичні дослідження валідолу не проводилися.

Показания к применению:

Функціональна кардіалгія, нейро-циркуляторна дистонія по кардіальному типу, легкі нетривалі приступи стенокардії (у складі комбінованої терапії); нев­рози, істерія, нудота невротичного характеру, морська та повітряна хвороба (симптоматична терапія).

Противопоказания:

Гіперчутливість до компонентів препарату, виражена артеріальна гіпотензія.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

При застосуванні препарату в складі комбінованої терапії приступів стенокардії у випадку відсутності ефекту в перші 5 хвилин слід призначати нітрати. Необхідна обережність в перші години після прийому препарату при роботі з транспортними засобами або при такій роботі, що вимагає підвищеної уваги, тому що можливе запаморочення, сонливість та послаблення швидкості психомоторних реакцій.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Таблетки тримають у роті (під язиком) до повного розсмоктування. Разова доза складає для дорослих 1–2 таблетки; добова доза – звичайно 2–4 таблетки. При необхідності добова доза може бути збільшена.Тривалість лікування – до 7 днів.

Передозировка:

Симптоми: можуть проявлятися у вигляді більш виражених побічних ефектів – артеріальна гіпотензія, нудота та запаморочення. Лікування: відміна препарату. Зазначені явища звичайно проходять самостійно.

Побочные действия:

Рідко – незначна нудота, сльозотеча, запаморочення, короткочасна артеріальна гіпотензія, сонливість.

Лекарственное взаимодействие:

Зменшує виразність головного болю, обумовленого прийомом нітратів. Потенціювання седативного та антигіпертензивного ефектів можливе при одночасному прийомі з іншими психотропними та антигіпертензивними засобами, опіоїдними анальгетиками, засобами для наркозу та алкоголем.

Срок годности:

Зберігати при температурі не вище 25 0С. Для захисту від дії вологи зберігати в оригінальному пакуванні.Зберігати у недоступному для дітей місці!Термін придатності – 2 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

хімічна назва: розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової 25%;

Форма випуску

Таблетки під’язикові.

Адреса

Україна, 91019, м. Луганськ, вул. Кірова, 17.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.