Кетоспрей 10% (Ketoprofen) инструкция по применению

Кетоспрей 10% фото, инструкция
Нет Регистрации

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

спрей

Производитель:

Непосредственное производство: Фарбил Валтроп ГмбХ для "ФармаСвисс ", Германия/Чешская Республика

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 г спрею містить кетопрофену 100 мг;допоміжні речовини: пропіленгліколь, лецитин, спирт ізопропіловий, етанол безводний, натрію дигідрофосфат дигідрат, натрію гідрофосфат додекагідрат, натрію гідроксид, олія м’яти перцевої, вода очищена.

Лекарственная форма:

спрей

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Фарбил Валтроп ГмбХ для "ФармаСвисс ", Германия/Чешская Республика

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Місцеве лікування симптоматичного полегшення болю та запалення м’яких тканин, спричинених травматичним розтягненням, розтягненням зв’язок, закритими травмами.

Противопоказания:

Гіперчутливість до кетопрофену або будь-якої з допоміжних речовин препарату, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів.Дитячий вік до 12 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Вимити руки після нанесення.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не застосовують.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не вивчалась.

Дети:

Дитячий вік до 12 років.

Способ применения и дозы:

Застосовують дорослим та дітям віком від 12 років зовнішньо:від 3 до 6 розбризкувань на уражену поверхню від двох до трьох разів на день упродовж 7 днів. Після нанесення спрей необхідно обережно розподілити на ураженій поверхні і дати висохнути.Максимальна добова доза: 18 розбризкувань відповідає 360 мг кетопрофену.Пацієнти літнього віку:для пацієнтів літнього віку немає спеціальних рекомендацій щодо дозування.

Передозировка:

Передозування при місцевому застосуванні малоймовірне. У випадку ненавмисного прийому внутрішньо спрей може спричинити системні побічні реакції, залежно від прийнятої кількості. Лікування повинно бути підтримуючим та симптоматичним.

Побочные действия:

Частота побічних реакцій наведена згідно з такою класифікацією:дуже поширені (> 1/10); поширені (> 1/100, < 1/10); непоширені (> 1/1000, < 1/100); рідко поширені (> 1/10000, < 1/1000); дуже рідко поширені (< 1/10000).
Непоширені З боку шкіри: еритема, свербіж, екзема.
Рідко поширені З боку шкіри: реакції фоточутливості, пухирцева екзема, кропив’янка.
Дуже рідко поширені Імунологічні: набряк гортані. З боку сечостатевої системи: повідомлення про випадок погіршення хронічної ниркової недостатності.
Іноді повідомляють про анафілактичні реакції.У випадку появи подразнення шкіри або будь-яких інших небажаних реакцій, лікування слід припинити.

Лекарственное взаимодействие:

Взаємодія малоймовірна, оскільки концентрації у сироватці після місцевого застосування низькі. Серйозну взаємодію зареєстрували після застосування високої дози метотрексату з нестероїдними протизапальними засобами, включаючи кетопрофен, за умов системного шляху введення.

Срок годности:

4 роки. 1 рік після першого відкриття.

Условия хранения:

Спеціальних умов зберігання немає.Зберігати у недоступному для дітей місці, в картонній коробці.

Форма выпуска / упаковка:

По 12,5 г 10% спрею нашкірного, розчину кетопрофену у 15 мл пляшці з дозуючим насосом та захисним ковпачком; по 25 г 10% спрею нашкірного, розчину кетопрофену у 30 мл пляшці з дозуючим насосом та захисним ковпачком; 1 пляшка у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Кетопрофен 10 % не слід наносити під закриті пов’язки. Поверхні шкіри, на які нанесений препарат, впродовж лікування та протягом двох тижнів після припинення лікування не слід піддавати дії прямих сонячних променів або ультрафіолетового світла солярію.Пацієнти, що страждають або мають в анамнезі бронхіальну астму або алергію, повинні застосовувати Кетопрофен 10 % лише під безпосереднім наглядом лікаря. Кетопрофен 10 % не слід наносити на будь-яку поверхню з ексудативними дерматозами, екземою, виразками та інфекційними ураженнями шкіри або ушкодженою шкірою. Засіб не слід наносити на слизові оболонки (рота, статевих органів, анального отвору), очі, вуха.Хоча системні ефекти мінімальні, спрей слід з обережністю застосовувати у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю. У разі виникнення подразнення шкіри після нанесення препарату лікування слід припинити.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.