Хлортрианизен (Chlorotrianisene) инструкция по применению

Хлортрианизен фото, инструкция
Дозировка:
Хлортрианизен таблетки по 12 мг №100 (10х10)

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Антинеопластические средства. Алкалоиды барвинка и их аналоги.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 таблетка містить хлортрианізену 12 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк, цукор-рафінад, кальцію стеарат.Лікарська форма. Таблетки.Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору, плоскоциліндричні, з фаскою.Фармакотерапевтична група. Антинеопластичні засоби. Код АТХ L01X.Фармакодинаміка. Хлортрианізен – протипухлинний засіб, синтетичний аналог естрогенів. Пригнічує проліферацію пухлинних клітин на всіх стадіях раку передміхурової залози. Знижує продукування статевих гормонів. Порівняно з іншими синтетичними естрогенними препаратами діє триваліше.При естроген-резистентних формах пухлин є малоефективним.Має мінімальні фемінізуючі властивості (здатність спричиняти появу у чоловіків жіночих вторинних статевих ознак – збільшення молочних залоз, відкладення жиру на стегнах).Підвищує згортання крові, знижує концентрацію холестерину, підвищує концентрацію тригліцеридів у крові. Сприяє переходу внутрішньосудинної рідини у позаклітинний простір, що призводить до утворення набряків. Виявляє менше центральних ефектів порівняно з препаратами, що містять естрон, естрадіол.Фармакокінетика. Не досліджували.

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Антинеопластические средства. Алкалоиды барвинка и их аналоги.

Показания к применению:

Рак передміхурової залози. Рак молочної залози (тільки пацієнтам у пізній менопаузі та з видаленою маткою).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; гострі та хронічні захворювання печінки, генітальні кровотечі невстановленого походження, тромбоемболічні порушення в анамнезі.

Особенности применения:

При захворюванні на рак молочної залози препарат призначати тільки пацієнтам у пізній менопаузі та з видаленою маткою (через можливість гіперплазії слизової оболонки матки). З обережністю призначати препарат хворим на цукровий діабет, епілепсію, а також із захворюваннями серця та нирок.На початку лікування можуть спостерігатися нудота, відсутність апетиту, блювання, діарея, набухання та біль у молочних залозах, які зазвичай минають самостійно.При прийомі хлортрианізену слід уникати тривалого перебування на сонці, оскільки препарат підвищує чутливість шкіри до сонця.Якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей препарат.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат не застосовувати у період вагітності або годування груддю.При необхідності застосування препарату слід припинити годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дані відсутні.

Дети:

Інформація щодо застосування препарату дітям відсутня.

Способ применения и дозы:

Призначати дорослим внутрішньо під час їди.Рак передміхурової залози. Призначати по 1 таблетці (12 мг) 2-3 рази на добу. При метастазах додатково призначати преднізолон.Рак молочної залози. Призначати по 1 таблетці (12 мг) 4 рази на добу; добова доза – 4 таблетки (48 мг).Максимальні дози для дорослих: разова – 1 таблетка (12 мг), добова – 4 таблетки (48 мг).Препарат призначений для тривалого застосування. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

Передозировка:

Симптоми: нудота, блювання.Лікування: симптоматичне. Специфічного антидоту не існує.

Побочные действия:

З боку травного тракту: нудота, відсутність апетиту, блювання, діарея.З боку репродуктивної системи: набухання та біль у молочних залозах, фемінізація у чоловіків, маткові кровотечі у жінок.З боку серцево-судинної системи та системи крові: прояви недостатності кровообігу, тромбоемболічні ускладнення, набряки, артеріальна гіпертензія, підвищення згортання і в’язкості крові, підвищена кровоточивість.Інші: алергічні реакції, порушення мінерального обміну.

Лекарственное взаимодействие:

Хлортрианізен при сумісному застосуванні знижує ефективність варфарину, інсуліну, гормонів щитовидної залози, фенітоїну, карбамазепіну, фенобарбіталу, рифампіцину; підвищує ефективність трициклічних антидепресантів.Не слід застосовувати одночасно з тамоксифеном.

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки № 50, № 100 у контейнері у коробці; № 50, № 100 у контейнері; № 10х5, № 10х10 у блістерах у коробці.Категорія відпуску. За рецептом.Виробник. Товариство з обмеженою відповідальністю Фармацевтична компанія Здоров’я.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарикова Юлия
Врач педиатр
неонатолог

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького - педиатрический факультет

Знание английского

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.