Хондрозамин (Combined drugs) инструкция по применению

Хондрозамин фото, инструкция
Нет Регистрации

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Непосредственное производство: Минскинтеркапс, УП, г.Минск, Республика Беларусь

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 капсула містить хондроїтину сульфату 200 мг; глюкозаміну гідрохлориду 250 мг;допоміжні речовини: магнію стеарат, лактоза, желатин фармацевтичний, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), натрію лаурил-сульфат, титану діоксид (Е171), барвник ”Сонячний захід жовтий” (Е-110), вода очищена.

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Минскинтеркапс, УП, г.Минск, Республика Беларусь

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Показания к применению:

Комплексне лікування захворювань опорно-рухового апарата й інших станів, що супроводжуються дегенеративно-дистрофічними змінами тканин суглобного хряща: первинний і вторинний остеоартрит І - ІІІ ступеня, остеопороз, парадонтопатія;плечолопатковий періартрит, остеохондроз, спондильоз, хондромаляція надколінка;переломи (для прискорення утворення кісткової мозолі);дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів і хребта.

Противопоказания:

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату, фенілкетонурія, тяжкі порушення функції нирок, схильність до кровотеч, тромбофлебіти. Період вагітності і годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не слід перевищувати дозу, рекомендовану лікарем. При різних формах парадонтопатії курс лікування слід продовжувати не менше 3 місяців.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Адекватні і добре контрольовані дослідження з безпеки і ефективності препарату в період вагітності і годування груддю не проводилися.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Досвід застосування препарату в дітей віком до 12 років відсутній.

Способ применения и дозы:

Препарат приймають внутрішньо, запиваючи невеликою кількістю води.Дорослим і дітям старше 12 років на початку лікування призначають по 2 капсули 2 - 4 рази на добу. Через місяць лікування можливе зниження дози до 2 капсул 1-2 рази на добу. Клінічний ефект настає повільно і може зберігатися тривалий час після припинення застосування препарату. Мінімальна тривалість курсу лікування – 6 тижнів; максимум клінічної дії спостерігається після застосування препарату протягом 2-3 місяців.

Передозировка:

Не описане.У разі передозування рекомендується симптоматичне лікування, промивання шлунка.

Побочные действия:

Розлади з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, біль у животі, метеоризм, діарея, запор), запаморочення, шкірні алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

При комбінованому застосуванні посилює всмоктування тетрациклінів зі шлунково-кишкового тракту і зменшує всмоктування пеніцилінів і хлорамфеніколу. Сумісний з нестероїдниим протизапальними засобами і глюкокортикоїдами. При прийомі Хондрозаміну знижується потреба в нестероїдних протизапальних засобах.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від + 15 °С до + 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістерах, по 6 блістерів у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

На час лікування слід обмежити вживання цукру, рідини та виключити вживання алкоголю.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.