Климапин инструкция по применению

Климапин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Климапин настойка по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9641/01/01 от 19.08.2014. Приказ № 578 от 19.08.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 100 мл препарату містять настойки з суміші лікарської рослинної сировини Клімапін® (1:10) (екстрагент – етанол 40 %): Crataegi fructus (глоду плоди) – 3 г; Lupuli strobili (хмелю шишки) – 2 г; Leonuri cardiacae herba (собачої кропиви трава) – 1,5 г; Urticae folia (кропиви листя) – 1 г; Salviae officinalis folium (шавлії листя) – 1,5 г; Origani vulgaris herba (материнки трава) – 0,5 г; Belladonnae folia (беладонни листя) – 0,5 г; допоміжні речовини: відсутні, крім екстрагенту.

Производитель:

Красная звезда, ХФЗ, ПАО

Фармакотерапевтическая группа:

Психолептичні засоби. Снодійні та седативні препарати. Комбіновані препарати барбітуратів.

Фармакологические свойства:

Терапевтичний ефект препарату зумовлений синергічною дією його компонентів. Клімапін® чинить виражену седативну, антисептичну та антимікробну дію, покращує мозковий і коронарний кровообіг, зменшує потовиділення, підвищує тонус матки, згортання крові та секреторну активність шлунково-кишкового тракту. Чинить виражену гіпотензивну дію, зменшує прояви вегетативних порушень, має імуностимулювальний та стресопротекторний ефект, м'яко стимулює функцію статевих залоз.Глоду плоди, що містять біологічно активні речовини, посилюють кровообіг у коронарних судинах та судинах головного мозку, зменшують збудливість і підвищують скоротливість серцевого м'яза, відновлюють утримання електролітів у крові і компонентів згортальної та антизгортальної систем, знижують збудливість центральної нервової системи, проявляють гіпотензивний ефект.хмелю супліддя. Мають помірно виражений заспокійливий ефект. Основною біологічно активною речовиною, що зумовлює седативну та снодійну дію, є ефірна олія. гіркоти посилюють шлункову секрецію та підвищують апетит. Кропиви собачої трава містить стероїдні та флавоноїдні глікозиди, ефірну олію, алкалоїди, сапоніни, дубильні речовини, що зменшують процеси збудження у центральній нервовій системі, сприяють нормалізації артеріального тиску i настанню фізіологічного сну, а також посилюють ефекти інших седативних і снодійних засобів.Кропиви листя містять вітаміни, органічні кислоти, каротиноїди, дубильні речовини. Чинять імуностимулювальну, тонізуючу дію, посилюють обмін речовин, підвищують тонус матки та кишечнику, поліпшують діяльність серцево-судинної системи.шавлії листя. Протизапальні властивості, пов'язані з вмістом дубильних речовин, флавоноїдних сполук і вітаміну Р, що ущільнюють епітеліальні тканини, знижують проникність клітинних мембран, стінок кровоносних і лімфатичних судин. Антисептичні властивості шавлії листя зумовлені рослинним антибіотиком сальвіном. гіркоти і ефірні олії шавлії підвищують секреторну активність шлунково-кишкового тракту, чинять незначну спазмолітичну та бактерицидну дію, інгібують потовиділення.материнки трава містить кумарини, вітаміни, сапоніни, органічні кислоти, мікроелементи (титан, мідь, цинк, марганець). Чинить седативну, кровоспинну, антисептичну, імуностимулювальну дії. Стимулює мікроциркуляцію, нормалізує артеріальний тиск, усуває альгодисменорею, нормалізує гормональний фон, полегшуючи протікання клімаксу.беладонни листя містять біологічно активні тритерпенові алкалоїди, що чинять седативну, знеболювальну, спазмолітичну дію, знижують збудливість центральних та периферичних адренергічних та холінергічних систем та зменшують прояви вегетативних порушень.

Показания к применению:

У складі комплексного лікування клімактеричного синдрому легкого та середнього ступеня вираженості, що супроводжується підвищеним рівнем тривоги; у предменопаузальному і менопаузальному періодах у час припливів та потовиділення; вегето-судинної дистонії за гіпертонічним зразком та регуляції серцевої діяльності при гіпертонічній хворобі І ступеня; легкого та помірного безсоння неорганічного характеру у людей різного віку; астено-невротичного синдрому або нейроциркуляторної дистонії; для регулювання нейропсихічного статусу при психоемоційному навантаженні.

Противопоказания:

Індивідуальна чутливість до будь-яких біологічно активних компонентів препарату. Глаукома та підозра на глаукому, аденома передміхурової залози, підвищене згортання крові, хронічні захворювання печінки та нирок. Виражена форма артеріальної гіпотензії, брадикардія; кровотечі, спричинені кістою, поліпами та іншими пухлинами матки та її придатків; артеріальна гіпертензія; підвищена секреція шлунково-кишкового тракту; органічні ураження серця і судин.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Препарат посилює дію седативних і гіпотензивних засобів.Етанол може незначною мірою підвищити чутливість організму до клофеліну та нейролептиків, зменшити активність тіаміну. Препарат посилює ефекти серцевих глікозидів, снодійних засобів; прийом із солями алкалоїдів не рекомендується у зв’язку з можливістю утворення негативних комплексів; не слід застосовувати препарат разом із цизапридом;препарат може потенціювати фармакологічні ефекти аналгетичних препаратів, а також посилює дію алкоголю;препарат посилює вплив транквілізаторів на центральну нервову систему, кардіотоніків.У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

Особенности применения:

Перед застосуванням препарату необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем.Не застосовувати дозування, що перевищує рекомендоване.Препарат з обережністю слід застосовувати пацієнтам із підвищеною кислотністю та епілепсією.Препарат не рекомендується приймати під час їди, щоб уникнути взаємодії з компонентами їжі.Пацієнтам літнього віку препарат слід призначати з обережністю через вміст алкалоїдів групи атропіну.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не слід застосовувати.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Під час застосування настойки слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами та пристроями, що потребують підвищеної уваги та швидких рухових реакцій.

Дети:

Не слід застосовувати дітям.

Способ применения и дозы:

Перед застосуванням збовтати.Препарат застосовувати внутрішньо за 30 хв до їди. Рекомендовані терапевтичні дози для лікування: від 20 крапель (½ чайної ложки) до 40 крапель (1 чайна ложка) на прийом, розводячи у невеликій кількості води, 3 рази на добу (ранок, день, вечір). Курс лікування зазвичай триває від 10 до 21 доби. Тривалість лікування залежить від показань для застосування, перебігу захворювання і визначається лікарем індивідуально.

Передозировка:

Симптоми: нудота, блювання, головний біль, відчуття серцебиття, алергічні реакції, сонливість брадикардія, зниження артеріального тиску; сухість у роті, порушення акомодації, розширення зіниць, запаморочення, загальна слабкість, тахікардія.Лікування: відміна препарату, симптоматична терапія.

Побочные действия:

Можливі побічні реакції, характерні для компонентів препарату: з боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення, нервозність, збудження, сонливість, зниження розумової та фізичної працездатності, відчуття втоми, загальна слабкість;з боку травного тракту: сухість у роті, запор, нудота, печія, біль в епігастральній ділянці, блювання, діарея, відчуття спраги;з боку нирок та сечовивідних шляхів: затримка сечі;з боку органів зору: розширення зіниць, порушення зору; порушення акомодації;з боку серцево-судинної системи: тахікардія (прискорене серцебиття), значне зниження серцевого тиску;з боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи шкірні висипання, гіперемію, свербіж, кропив’янка, набряк шкіри.У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити прийом препарату та обов’язково звернутися до лікаря.

Срок годности:

2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 0С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 мл у флаконі полімерному або скляному; по 100 мл у банці. По 1 флакону або банці у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Климапин
Производитель:Красная звезда, ХФЗ, ПАО
Форма выпуска:

По 100 мл у флаконі полімерному або скляному; по 100 мл у банці. По 1 флакону або банці у пачці з картону.

Регистрационное удостоверение:№ UA/9641/01/01 от 19.08.2014. Приказ № 578 от 19.08.2014
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 100 мл препарату містять настойки з суміші лікарської рослинної сировини Клімапін® (1:10) (екстрагент – етанол 40 %): Crataegi fructus (глоду плоди) – 3 г; Lupuli strobili (хмелю шишки) – 2 г; Leonuri cardiacae herba (собачої кропиви трава) – 1,5 г; Urticae folia (кропиви листя) – 1 г; Salviae officinalis folium (шавлії листя) – 1,5 г; Origani vulgaris herba (материнки трава) – 0,5 г; Belladonnae folia (беладонни листя) – 0,5 г; допоміжні речовини: відсутні, крім екстрагенту.

Фармакологическая группа:Психолептичні засоби. Снодійні та седативні препарати. Комбіновані препарати барбітуратів.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама