Клиран Цинк (Combined drugs) инструкция по применению

Клиран Цинк фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Клиран Цинк гель по 15 г в тубах

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Непосредственное производство: Ранбакси Лабораториз Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

1 г гелю містить кліндаміцину фосфату 12,5 мг у перерахуванні на кліндаміцин 10 мг і цинку ацетату 5,13 мг;допоміжні речовини: пропіленгліколь, етанол, гідроксиетилцелюлоза, натрію гідроксид.

Лекарственная форма:

гель

Основные физико-химические свойства:

білий або майже білий, прозорий гомогенний, в’язкий гель;

Производитель:

Ранбакси Лабораториз Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Фармакологические свойства:

ФармакодинамікаКомбінований лікарський засіб для місцевого лікування акне. Кліндаміцину фосфат гідролізується у шкірі до активної речовини – кліндаміцину. Кліндаміцин має бактеріостатичну дію на мікроорганізми, які спричиняють вугрові висипання: Propionibacterium acnes. Кліндаміцин проникає в комедони шкіри та досягає концентрації, достатньої для елімінації більшості штамів Propionibacterium acnes. Цинк зменшує виділення секрету сальних залоз, має в’яжучу дію, пригнічує формування комедонів, поліпшує проникнення кліндаміцину в комедони та водночас попереджує резорбцію кліндаміцину в кров та можливість системної дії. Таким чином, комплексний зв’язок компонентів препарату забезпечує краще проникнення активних речовин у шкіру. Фармакокінетика. Оскільки цинк в основному зв’язується з фолікулярним епітелієм та не резорбується в системний кровоток, кліндаміцину фосфат у комплексі з цинком має менший ступінь резорбції. Дослідження такої комбінації in vitro на шкірі людини показало, що проникнення в глибокі шари шкіри кліндаміцину фосфату становить менше 5% від нанесеної дози. При місцевому застосуванні максимальної терапевтичної дози гелю пацієнтами з акне у плазмі виявляється дуже незначна кулькість препарату (менш ніж 2 нг/мл).

Показания к применению:

Вугрові висипання (акне).

Противопоказания:

Гіперчутливість до будь-якого інгредієнта препарату; гіперчутливість до лінкоміцину в анамнезі; діарейний синдром в анамнезі, асоційований із застосуванням антибіотиків. Дитячий вік молодше 12 років.

Особенности применения:

Слід уникати контакту гелю з очима та слизовими оболонками носа та рота. У випадку контакту з очима або слизовими оболонками слід промити уражену ділянку значною кількістю холодної води. Незважаючи на занадто низьке системне всмоктування кліндаміцину і цинку, слід враховувати можливість розвитку побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту при лікуванні пацієнтів з неспецифічним виразковим колітом або хворобою Крона, а також епізодами псевдомембранозного коліту, пов’язаного з застосуванням антибіотиків, в анамнезі. Може спостерігатися перехресна резистентність з іншими антибіотиками, такими як лінкоміцин та еритроміцин.Вагітність і лактація. Адекватні і добре контрольовані дослідження препарату у вагітних жінок не проводилися, тому Кліран Цинк Гель з обережністю призначають вагітним жінкам. Також не відомо, чи екскретується препарат з грудним молоком після місцевого застосування. Є повідомлення про те, що перорально і парентерально введений кліндаміцин виявляється в грудному молоці. Через можливість розвитку небажаних реакцій у немовлят, яких годують груддю, слід вирішувати питання про припинення годовання груддю або застосування препарату. Вплив на здатність керувати транспортними засобами та іншими механізмами, що потребують значної концентрації уваги.Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та іншими складними механізмами.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовується тільки зовнішньо для дорослих та дітей старше 12 років. Гель слід наносити тонким шаром на уражену ділянку шкіри 1 раз на день. Тривалість курсу лікування становить 10 - 12 тижнів. У поодиноких випадках поліпшення настає вже через 2 тижні після початку лікування.

Передозировка:

Передозування малоймовірне при місцевому застосуванні

Побочные действия:

Можливі подразнення, відчуття печіння та сухості шкірних покривів у місці нанесення препарату. Як правило, ці явища слабко виражені, минають самостійно та не потребують відміни препарату або проведення симптоматичної терапії. Оскільки такі реакції часто пов’язані з підсушуючою дією препарату, для уникнення цих небажаних ефектів може знадобитися додаткове зволоження шкіри під час використання препарату. В поодиноких випадках можливе виникнення алергічних реакцій.

Лекарственное взаимодействие:

Немає повідомлень про взаємодію з іншими лікарськими засобами.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 г гелю в тубі.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Адреса

Plot № B-2, Madkai Industrial Estate, Ponda, Goa – 403 404, India.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.