Клотрисал инструкция по применению

Клотрисал фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Клотрисал мазь по 15 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/0404/01/01 от 18.03.2014. Приказ № 193 от 18.03.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: клотримазол, кислота саліцилова;1 г мазі містить клотримазолу, у перерахуванні на 100 % речовину – 10 мг, кислоти саліцилової, у перерахуванні на 100 % речовину – 10 мг;допоміжні речовини: пропіленгліколь, поліетиленоксид 400, проксанол-268, спирт цетостеариловий, препарат ОС-20*.* суміш поліоксиетиленгліколевих ефірів.

Производитель:

Киевмедпрепарат, ПАО

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые средства для местного применения. Производные имидазола и триазола. Клотримазол

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Протигрибковий препарат для зовнішнього застосування. Чинить також протизапальну, антиексудативну, кератолітичну та кератопластичну дію. Механізм протигрибкової дії полягає у гальмуванні синтезу ергостеролу, необхідного для побудови клітинної мембрани грибів, що призводить до порушення її проникності та подальшого лізису клітини.Активний щодо патогенних дерматофітів: Epidermophyton floccosum, Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Microsporum canis), дріжджових грибів (роду Candida, Torulopsis glabrata, роду Rhodotorula), Malassezia furfur, збудників різнобарвного лишаю, еритразми.Фармакокінетика. Має добру проникну здатність з поверхні шкіри, накопичується у роговому шарі епідермісу. При нанесенні на нігті виявляється у кератині.При зовнішньому застосуванні мазь практично не всмоктується у системний кровотік і не чинить системної дії.

Показания к применению:

Лікування кандидомікозів шкіри; еритразми; дерматофітії, зумовленої Malassezia furfur; пахової епідермофітії; епідермофітії стоп; дерматомікозів гладкої шкіри; шкірних складок (у тому числі дисгідротичних форм і форм, ускладнених піодермією); оніхомікозів; висівкоподібного лишаю. Мікози, що супроводжуються явищами гіперкератозу (покращує відлущення ураженого грибами рогового шару шкіри).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до клотримазолу або до інших компонентів препарату.

Особенности применения:

Якщо симптоми захворювання не зникають протягом 4 тижнів застосування препарату, необхідно уточнити діагноз.Слід з обережністю застосовувати препарат, якщо раніше спостерігались алергічні реакції на будь-які інші протигрибкові засоби. У разі виникнення подразнення або інших проявів підвищеної чутливості застосування препарату необхідно припинити. Препарат не застосовувати в офтальмологічній практиці. Слід уникати контакту препарату з очима. Якщо це трапилось, слід промити очі великою кількістю води. Клотрисал® призначений лише для зовнішнього застосування. Препарат не слід наносити на слизові оболонки.Необхідно застосовувати препарат протягом усього призначеного терміну лікування, навіть якщо гострі симптоми захворювання зникли раніше. Дотримання цих рекомендацій допоможе попередити розвиток реінфекції.Якщо пропустили чергове нанесення, слід нанести препарат одразу, як тільки про це згадали, але краще пропустити нанесення, якщо вже майже настав час наступного застосування препарату.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Незважаючи на низьку абсорбцію препарату і відсутність даних про проникнення клотримазолу через плаценту і в грудне молоко при зовнішньому застосуванні, у період вагітності або годування груддю застосовувати препарат треба з обережністю і тільки якщо лікар вважає, що користь від застосування препарату перевищує потенційний ризик для плода або дитини.Не слід наносити препарат на молочні залози у період годування груддю.Жодних досліджень щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю не проводилося.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає повідомлень.

Дети:

Досвід застосування препарату дітям відсутній.

Способ применения и дозы:

Мазь наносити тонким шаром на очищені (вимиті з милом), сухі уражені ділянки шкіри 2 рази на добу (вранці та ввечері) і ретельно втирати легкими рухами, захоплюючи невелику ділянку навколо осередку ураження. Разову дозу визначаєти з розрахунку: на площу поверхні розміром з долоню наносити стовпчик мазі довжиною 5 мм. Курс лікування визначає лікар індивідуально залежно від перебігу та стадії захворювання (у середньому – не менше 4 тижнів).Тривалість лікування еритразми – 2-4 тижні, різнобарвного лишаю – 1-3 тижні.Для лікування грибкових уражень стоп перед застосуванням мазі стопи слід помити теплою водою з милом, ретельно витерти, особливо між пальцями.Рекомендується продовжувати лікування стоп після досягнення терапевтичного ефекту протягом 2-3 тижнів.При лікуванні оніхомікозів необхідно коротко підстригати уражені нігтьові пластинки. Для кращого проникнення препарату у тканини поверхні нігтів повинні бути шорсткуватими.

Передозировка:

У зв'язку з низькою абсорбцією препарату при зовнішньому застосуванні передозування малоймовірне.

Побочные действия:

Клотрисал®, як правило, добре переноситься, але інколи можливі місцеві реакції: еритема, поява пухирів, локальний набряк, подразнення, відчуття печіння/жару та поколювання, лущення, свербіж, висипання, біль/дискомфорт, алергічний контактний дерматит, а також алергічні реакції, у тому числі кропив'янка, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, задишка.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з ністатином, амфотерицином та натаміцином знижується ефективність клотримазолу. Дексаметазон у високих дозах гальмує протигрибкову дію препарату.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі від 2 °С до 8 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 г у тубі, 1 туба в пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Україна, 04032, м. Київ, вул. Саксаганського, 139.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Клотрисал
Производитель:Киевмедпрепарат, ПАО
Форма выпуска:По 15 г у тубі, 1 туба в пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/0404/01/01 от 18.03.2014. Приказ № 193 от 18.03.2014
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: клотримазол, кислота саліцилова;1 г мазі містить клотримазолу, у перерахуванні на 100 % речовину – 10 мг, кислоти саліцилової, у перерахуванні на 100 % речовину – 10 мг;допоміжні речовини: пропіленгліколь, поліетиленоксид 400, проксанол-268, спирт цетостеариловий, препарат ОС-20*.* суміш поліоксиетиленгліколевих ефірів.

Фармакологическая группа:Противогрибковые средства для местного применения. Производные имидазола и триазола. Клотримазол
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Ученые идентифицировали белок, который помогает сохранить ясность ума даже в преклонном возрасте
С возрастом происходит снижение когнитивных функци...
Лишний вес вызывает у мужчин заниженную самооценку и депрессию: исследование
По данным Всемирной организации здоровья (ВОЗ), бо...
Реклама