Колпотрофин инструкция по применению

Колпотрофин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Колпотрофин капсулы вагин. мягк. по 10 мг №10 (10х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3481/03/01 от 01.10.2015. Приказ № 636 от 01.10.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: проместрин;1 капсула містить проместрину 10 мг;допоміжні речовини: натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), парафін білий м'який, поліізобутен пергідрогенізований, сорбітансесквіолеат, кремнію діоксид колоїдний безводний, вода очищена, желатин, гліцерин, диметикон.

Производитель:

Капсужель Плоэрмель/Лафаль Эндюстри для "Тева Украина, ООО", Франция/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Прості препарати природних і напівсинтетичних естрогенів.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Проместрин – синтетичний естрогеноподібний засіб, призначений для місцевого застосування, що чинить місцеву естрогенну дію на слизову оболонку нижніх відділів урогеніального тракту, відновлює їх трофіку. При внутрішньовагінальному введенні не чинить системної дії, тому не впливає на ендометрій, молочні залози та гіпофіз.Проместрин виявляє місцевий естрогенний вплив на слизову оболонку піхви: сприяє проліферації піхвового епітелію.Фармакокінетика.При внутрішньовагінальному застосуванні таблетка взаємодіє з вагінальним секретом, розщеплюється і її компоненти вивільняються. Проместрин не кумулюється у тканинах, всмоктується менше 1 % проместрину, період його напіввиведення становить 24 години. При інтравагінальному введенні проместрин не чинить резорбтивної дії, системні гормональні ефекти відсутні.

Показания к применению:

Вагінальна атрофія, обумовлена дефіцитом естрогенів. Затримка загоєння піхви, шийки матки та вульви після пологів, хірургічного втручання, фізіотерапії.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.Незважаючи на відсутність системних ефектів при застосуванні Колпотрофіну, цей препарат не слід застосовувати, як і будь-які естрогени, при естрогензалежних пухлинах (таких як рак молочних залоз, ендометрія).Препарат не слід одночасно застосовувати зі сперміцидними засобами, латексним презервативом.

Особенности применения:

Під час лікування слід перебувати під наглядом лікаря.При виникненні метрорагії необхідно визначити причину та провести підтримуюче лікування. Не дивлячись на маслянистість, рідина, що міститься у капсулах, є емульсією і легко змивається водою. Якщо не призначено лікарем інакше, щоденне вагінальне промивання не є обов'язковим, достатнім є зовнішнє підмивання водою з милом.У деяких випадках може бути доцільним застосування гігієнічних серветок.Препарат містить натрію метилпарабен (Е 219) та натрію пропілпарабен (Е 217). Може спричинити алергічні реакції (іноді відстрочені).Застосування у період вагітності або годування груддю. Колпотрофін не показаний для застосування у період вагітності.Проте результати численних епідеміологічних досліджень показують, що, на відміну від діетилстильбестролу, застосування естрогенів на ранніх етапах вагітності не супроводжується ризиком виникнення вад розвитку. Таким чином у разі настання вагітності під час застосування лікарського засобу, немає потреби у її перериванні.При використанні презервативу є ризик його розриву, оскільки маслянисті речовини і лубриканти, що містять мінеральні масла, знижують його міцність.З огляду на відсутність достатніх даних щодо проникнення препарату у грудне молоко, слід уникати його застосування у період годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Дети:

Не застосовують.

Способ применения и дозы:

По 1 капсулі (попередньо зволоженій) вводити глибоко у піхву протягом 20 днів. У разі необхідності лікування може бути продовжено (менопауза, кастрація, застосування естроген-прогестинвмісних контрацептивів).

Передозировка:

З огляду на шлях введення та низьку резорбцію проместрину, системне передозування є малоймовірним.Однак передозування може супроводжуватися посиленням місцевих побічних реакцій (подразнення, свербіж, печіння) в ділянці вульви.

Побочные действия:

З боку шкіри та підшкірної клітковиниДуже рідко: місцеві реакції, включаючи подразнення, свербіж, печіння.З боку імунної системиДуже рідко: алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

Колпотрофін може інактивувати дію будь-яких сперміцидних засобів, тому їх одночасне застосування не рекомендоване. Препарат не слід застосовувати під час використання латексного презерватива, оскільки маслянисті речовини і лубриканти, що містять мінеральні масла, знижують його міцність і збільшують імовірність розриву.

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ G03CA09:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Колпотрофин
Производитель:Капсужель Плоэрмель/Лафаль Эндюстри для "Тева Украина, ООО", Франция/Украина
Форма выпуска:

По 10 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/3481/03/01 от 01.10.2015. Приказ № 636 от 01.10.2015
МНН:Promestriene
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: проместрин;1 капсула містить проместрину 10 мг;допоміжні речовини: натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), парафін білий м'який, поліізобутен пергідрогенізований, сорбітансесквіолеат, кремнію діоксид колоїдний безводний, вода очищена, желатин, гліцерин, диметикон.

Фармакологическая группа:Прості препарати природних і напівсинтетичних естрогенів.
Код АТХ:G03CA09 - Проместриен
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Это природное средство может снизить уровень артериального давления до 12 мм рт. ст.
Согласно исследованию, которое было опубликовано в...
Ежедневный прием душа вреден для здоровья: врач
Эксперт по гигиене в Лондонской школе гигиены и тр...
Реклама