Кордиамин (Nikethamide) инструкция по применению

Кордиамин фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Кордиамин раствор д/ин. 25 % по 1 мл в шпр.-тюб. №5
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

раствор

Производитель:

Непосредственное производство: Стиролбиофарм, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Дыхательные аналептики. Никетамид.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

1 мл розчину містить нікетаміду 250 мг.

Лекарственная форма:

раствор

Основные физико-химические свойства:

прозора, безбарвна або злегка жовтуватого чи зеленкуватого кольору рідина;

Производитель:

Стиролбиофарм, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Дыхательные аналептики. Никетамид.

Фармакологические свойства:

Фармакодинамика. Аналептик змішаного типу дії. Механізм дії складається з двох компонентів: центрального і периферичного. Перший пов'язаний з безпосереднім впливом на судиноруховий центр довгастого мозоку, що приводить до його збудження та опосередкованого підвищення системного артеріального тиску (особливо при первісному пригніченні рухового центру). Периферичний компонент пов'язаний із збудженням хеморецепторів каротидного синусу, що приводить до збільшення частоти та глибини дихальних рухів. При внутрішньовенному введенні препарату частішає ритм, зростає частота і глибина дихання, незначно та короткочасно підвищується артеріальний тиск. Препарат не чинить прямого стимулюючого впливу на серце і не виявляє прямого стимулюючого судинозвужуючого ефекту.

Показания к применению:

Колапс, асфіксія, шокові стани, які виникають під час хірургічних втручань і в післяопераційному періоді, гострі і хронічні розлади кровообігу, пригнічення дихання у хворих на інфекційні захворювання, отруєння наркотичними, снодійними і анальгетичними засобами.

Противопоказания:

Схильність до судомних реакцій, вагітність та період лактації. Застосування кордіаміну в шприц-тюбиках для лікування дітей (до 16 років) не дозволяється.

Особенности применения:

Підшкірні і внутрішньом'язові ін'єкції препарату болючі.

Способ применения и дозы:

Перед застосуванням розкривають контурну упаковку. Не знімаючи ковпачка з голки-насадки, нагвинчують її на шприц-тюбик до упору, щоб проколоти корпус і забезпечити вільне надходження розчину в голку. Знімають ковпачок з голки, притримуючи шприц-тюбик за насадку. Видаляють повітря, злегка стиснувши пальцами шприц-тюбик, і, не розтискаючи пальців, вводять голку. Видавлюють вміст шприц-тюбика, і, не розтискаючи пальців, вилучають голку.Препарат призначають дорослим підшкірно, внутріншньом'язово по 1-2 мл 1-3 рази на добу. При отруєнні наркотиками, снодійними, анальгетиками дозу кордіаміну підвищують до 3-5 мл одноразово.Вищі дози: разова – 2 мл, добова – 6 мл. При отруєнні наркотиками вища разова доза – 5 мл.

Передозировка:

Можливі тонічно-клонічні судоми

Побочные действия:

Неспокій, м'язові сіпання, які починаються з кругових м'язів рота, почервоніння обличчя, свербіж шкірних покровів, блювання, порушення серцевого ритму. Алергічні реакції є поодинокі.

Лекарственное взаимодействие:

Кордіамін посилює ефекти психостимуляторів, антидепресантів. Знижує дію наркотичних анальгетиків, снодійних, нейролептиків, транквілізаторів, протисудомних засобів, сприяє розвитку непереносимості фтивазиду. На фоні глибокого наркозу кордіамін не діє.

Срок годности:

Зберігати у прохолодному, захищеному від світла місці. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 мл у шприц-тюбиках № 5, 10.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: нікетамід; діетиламід нікотинової кислоти;

Форма випуску

Розчин для ин`єкцій.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.