Кромо Сандоз инструкция по применению

Кромо Сандоз фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Кромо Сандоз капли глаз., р-р 2 % по 10 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3139/01/01 от 06.05.2010. Приказ № 386 от 06.05.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: sodium cromoglicate; 1 мл розчину містить натрію кромоглікату 20 мг;допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію хлорид, динатрію едетат, сорбіту розчин, що не кристалізується, натрію дигідрофосфат дигідрат, натрію гідрофосфат додекагідрат, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозорий, безбарвний або злегка жовтуватий розчин без видимих частинок.

Производитель:

Салютас Фарма ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та антиалергійні засоби. Симпатоміметики,

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Протиалергічний засіб, який попереджує розвиток алергічних кон’юнктивітів та керато-кон’юнктивітів, попереджує внутрішньоклітинне проникнення іонів кальцію, стабілізує мембрани базофілів, гальмуючи їх дегрануляцію, тим самим сприяє попередженню вивільнення медіаторів алергічного запалення: гістаміну, брадикініну, лейкотрієнів та інших біологічно активних речовин. Цей механізм дії є універсальним для усіх слизових оболонок (бронхів, носа, очей, кишечнику). Препарат захищає від впливу специфічних алергенів (пил, пилок) та інших подразнювальних факторів навколишнього середовища. Фармакокінетика. Всмоктування натрію кромоглікату в кров є незначним. Основним фактором у забезпеченні терапевтичного ефекту препарату є концентрація натрію кромоглікату, що досягається в органі-мішені після місцевого застосування. Період напіввиведення становить 80 хвилин.Натрію кромоглікат погано розчиняється у ліпідах і тому не здатний проникати через біологічні мембрани, у тому числі через гематоенцефалічний бар’єр. Натрію кромоглікат не метаболізується. Препарат виводиться з організму у рівних кількостях з сечею та жовчю протягом 24 годин у незміненому вигляді.

Показания к применению:

Гострі та хронічні алергічні кон'юнктивіти, у тому числі сезонні кератокон’юнктивіти.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до натрію кромоглікату, бензалконію хлориду або до інших компонентів препарату.Спосіб застосування та дозиДітям старше 4 років та дорослим зазвичай призначають по 1 краплі у кожне око 4 рази на добу. Добова доза для дорослих може бути збільшена до 1 краплі у кожне око 6 разів на добу або навіть 8 разів на добу.При сезонному алергічному кон’юнктивіті лікування слід розпочинати одразу ж після появи перших симптомів або для профілактики до початку періоду запилювання рослин. Кромо САНДОЗ® призначений для тривалої терапії. Після надійної стабілізації клінічної симптоматики лікування необхідно продовжувати стільки, наскільки довго пацієнт піддається дії алергенів (пилок, домашній пил, спори грибів, харчові алергени). Тривалість застосування при хронічних захворюваннях визначається клінічним перебігом хвороби. Слід регулярно оцінювати терапевтичний ефект, і, у разі необхідності, рекомендується зниження дози. При нирковій недостатності рекомендується проводити моніторинг функціональних показників, при необхідності доза може бути знижена.Закапувати очні краплі необхідно в кон’юнктивальний мішок ока. Для цього злегка закинути голову назад, дивитися догори і трохи відтягнути нижню повіку від ока. Закапати 1 краплю у нижній кон’юнктивальний мішок, стискаючи флакон. Після цього повільно закрити око. Не допускати контакту ока з отвором крапельниці. Одразу після застосування закрити флакон.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не виявлено тератогенної дії препарату при застосуванні під час вагітності. Проте застосовувати засіб під час вагітності рекомендують тільки у випадках, коли очікуваний ефект від терапії перевищує потенційний ризик для плода.Натрію кромоглікат може виділятися у грудне молоко у незначній кількості, але про небажану дію на дитину при застосуванні у рекомендованих дозах не повідомлялося. Проте застосування очних крапель у період годування груддю можливо лише у випадку, коли очікуваний ефект від терапії для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Дети:

Через відсутність відповідних даних призначати очні краплі натрію кромоглікату дітям віком до 4 років не рекомендується.Особливості застосування.® Як і при застосуванні будь-яких очних крапель, застосування препарату Кромо САНДОЗ® може призвести до скороминущого порушення зору.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Препарат впливає на зір тільки безпосередньо після застосування препарату – протягом кількох хвилин. Тому, пацієнт повинен зачекати, доки мине затуманення зору, перед тим, як керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Передозировка:

При місцевому застосуванні препарату випадки передозування малоймовірні і до цього часу не описані. При передозуванні можливе посилення побічних реакцій. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

При застосуванні очних крапель іноді може виникати печіння в очах, хемоз, відчуття стороннього тіла, кон’юнктивальна гіперемія, тимчасове затуманення зору, сльозотеча.Очні краплі містять бензалконію хлорид (консервант), який може призвести до небажаних ефектів, таких як алергічні реакції, подразнення смакових рецепторів.В окремих випадках повідомлялося про головний біль, дисфагію, нудоту, тяжкі генералізовані анафілактичні реакції з бронхоспазмом.

Лекарственное взаимодействие:

Не встановлена. У випадку, якщо застосовуються інші очні краплі, вони мають застосовуватися з інтервалом у 5 хвилин.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.Після відкриття флакона розчин використати протягом 6 тижнів.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 мл розчину у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняД-39179 Барлебен, Отто-вон-ГюрікАллеє, 1, Німеччина.Брунсбуттелер Дамм 165-173, 13581 Берлін, Німеччина.07407 Рудольштадт, Франкоїс-Міттерраед_Аллеє 1, Німеччина
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ S01GX01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Кромо Сандоз
Производитель:Салютас Фарма ГмбХ, Германия
Форма выпуска:По 10 мл розчину у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3139/01/01 от 06.05.2010. Приказ № 386 от 06.05.2010
МНН:Cromoglicic acid
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: sodium cromoglicate; 1 мл розчину містить натрію кромоглікату 20 мг;допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію хлорид, динатрію едетат, сорбіту розчин, що не кристалізується, натрію дигідрофосфат дигідрат, натрію гідрофосфат додекагідрат, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та антиалергійні засоби. Симпатоміметики,
Код АТХ:S01GX01 - Кислота кромоглициевая
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама