Курантил 25 инструкция по применению

Курантил 25 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Курантил 25 таблетки, п/о, по 25 мг №100 во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9678/01/01 от 30.05.2014. Приказ № 371 от 30.05.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Діюча речовина: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить дипіридамолу 25 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, тальк, желатин, кремнію діоксид колоїдний безводний, сахароза, кальцію карбонат, магнію карбонат легкий, поліетиленгліколь 6000, глюкози розчин, титану діоксид (Е 171), повідон К 25, віск карнаубський, барвник хіноліновий жовтий (Е 104).

Производитель:

Берлин-Хеми АГ (Менарини Групп), Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Антитромботические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Курантил® 25 гальмує агрегацію тромбоцитів та покращує мікроциркуляцію, а також має м’яку судинорозширювальну дію. Фармакокінетика. Після перорального застосування таблетки дипіридамол швидко всмоктується у травному тракті (більшою частиною у шлунку і частково - у тонкій кишці). Максимальна концентрація в крові досягається через 1 годину. Дипіридамол майже повністю зв’язується з білками плазми крові та накопичується у серці та еритроцитах. Дипіридамол метаболізується шляхом зв’язування у печінці із глюкуроновою кислотою. Період напіввиведення становить 20-30 хв. Виводиться дипіридамол у вигляді моноглюкуроніду.

Показания к применению:

Лікування і профілактика порушень мозкового кровообігу за ішемічним типом; дисциркуляторна енцефалопатія; профілактика артеріальних та венозних тромбозів, а також їх ускладнень; профілактика тромбоемболії після операції протезування клапанів серця; профілактика плацентарної недостатності при ускладненій вагітності; у складі комплексної терапії при будь-яких порушеннях мікроциркуляції.

Противопоказания:

Гострий інфаркт міокарда, нестабільна стенокардія, розповсюджений стенозуючий атеросклероз коронарних артерій, субаортальний стеноз, декомпенсована серцева недостатність, артеріальна гіпотензія (колапс), тяжкі порушення серцевого ритму, геморагічні діатези, захворювання зі схильністю до кровотеч (виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки), підвищена чутливість до одного із компонентів препарату.

Особенности применения:

Хворим із дефіцитом лактази, галактоземією та порушенням всмоктування глюкози/галактози препарат застосовувати не слід.Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування Курантилу® 25 вагітними можливе тільки після того, як лікар ретельно зважить очікувану користь та можливий ризик. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Навіть у разі належного застосування, Курантил® 25 може непрямим чином порушувати здатність керувати автотранспортом або виконувати роботу з іншими механізмами, оскільки може змінитися реакція внаслідок зниження артеріального тиску. 

Дети:

Застосування дипіридамолу дітям до 12 років не рекомендується, оскільки відсутній достатній клінічний досвід.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям віком від 12 років.  Призначають 75-225 мг дипіридамолу на добу (3-9 таблеток на добу Курантилу® 25), розподілені на кілька прийомів. При тяжких захворюваннях дозу можна підвищити до 600 мг дипіридамолу на добу. Таблетку слід приймати натще, не розкушувати та не розламувати і запиваючи рідиною, наприклад, 1 склянкою води. Лікування починають з мінімальних доз, які підвищують поступово. Тривалість лікування та дозування встановлює лікар індивідуально, залежно від стану хворого, перебігу хвороби та переносимості. Курантил® 25 можна застосовувати для проведення тривалого лікування.

Передозировка:

Симптомами передозування є артеріальна гіпотензія, напади стенокардії, тахікардія, відчуття тепла у тілі, почервоніння обличчя, загальна слабкість, запаморочення. Лікування. Проведення заходів по видаленню речовини, таких як промивання шлунка, викликання блювання, застосування адсорбентів. Судинорозширювальну дію дипіридамолу можна припинити внутрішньовенним введенням амінофіліну (50-100 мг протягом 1 хв). Якщо мають місце напади стенокардії, застосувати нітрогліцерин під язик.

Побочные действия:

З боку серцево-судинної системи: головний біль та запаморочення судинного генезу; артеріальна гіпотензія, відчуття жару та тахікардія, особливо в осіб, які застосовують вазодилататори; посилення проявів ішемічної хвороби серця, таких як стенокардія; аритмія, інфаркт міокарда, почервоніння шкіри, яке супроводжується відчуттям жару.З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, діарея, диспепсія. З боку шкіри та підшкірної клітковини: можливі короткочасний шкірний висип та кропив’янка. З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи висипи на шкірі, кропив’янку, можливі виражений бронхоспазм та набряк Квінке. З боку системи крові та лімфатичної системи: дуже рідко спостерігалося підвищення схильності до кровотеч під час або після хірургічних втручань; в окремих випадках розвивалася тромбоцитопенія.З боку опорно-рухової системи та сполучної тканини: біль у м’язах. Загальні порушення: загальна слабкість.З боку гепатобіліарної системи: були повідомлення про те, що дипіридамол входить до складу каменів жовчного міхура.

Лекарственное взаимодействие:

Похідні ксантинів, що містяться у каві або чаї, можуть послаблювати дію Курантилу® 25. Необхідно враховувати, що при одночасному застосуванні Курантилу® 25 та антикоагулянтів або ацетилсаліцилової кислоти посилюється антитромботична дія останніх. Курантил® 25 може посилювати дію антигіпертензивних препаратів та послаблювати холінергічну дію інгібіторів холінестерази.Дипіридамол збільшує концентрацію аденозину у плазмі і посилює його ефект на серцево-судинну систему. Слід враховувати варіант коригування дози аденозину у випадку якщо неминуче його застосування з дипіридамолом.Дипіридамол також може інгібувати поглинання флкдарабіну і може зменшити його ефективність.При застосуванні препарату з ацетилсаліциловою кислотою або антикоагулянтними засобами треба враховувати інформацію про ризики та несумісність цих лікарських засобів.Одночасне застосування з антацидними засобами може знижувати ефективність препарату Курантил® 25.

Срок годности:

5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці!

Условия хранения:

Зберігати у захищеному від дії світла місці! Зберігати при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці!

Форма выпуска / упаковка:

Флакон із безбарвного скла, що містить 100 таблеток; 1 флакон в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

ЗаявникБЕРЛІН-ХЕМІ АГ/BERLIN-CHEMIE AG.МісцезнаходженняГлінікер Вег 125, 12489, Берлін, Німеччина/Glienicker Weg 125, 12489 Berlin, Germany.Виробник, виконуючий кінцеве пакування, контроль та випуск серії:БЕРЛІН-ХЕМІ АГ/BERLIN-CHEMIE AG.МісцезнаходженняГлінікер Вег 125, 12489, Берлін, Німеччина/Glienicker Weg 125, 12489 Berlin, Germany.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Курантил 25
Производитель:Берлин-Хеми АГ (Менарини Групп), Германия
Форма выпуска: Флакон із безбарвного скла, що містить 100 таблеток; 1 флакон в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/9678/01/01 от 30.05.2014. Приказ № 371 от 30.05.2014
МНН:Dipyridamole
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Діюча речовина: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить дипіридамолу 25 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, тальк, желатин, кремнію діоксид колоїдний безводний, сахароза, кальцію карбонат, магнію карбонат легкий, поліетиленгліколь 6000, глюкози розчин, титану діоксид (Е 171), повідон К 25, віск карнаубський, барвник хіноліновий жовтий (Е 104).

Фармакологическая группа:Антитромботические средства.
Код АТХ:B01AC07 - Дипиридамол
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама