Квинакс инструкция по применению

Квинакс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Квинакс капли глаз. 0,015 % по 15 мл во флак.-кап. "дроп-тейнер®"
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8521/01/01 от 27.06.2013. Приказ № 548 от 27.06.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 мл розчину містить 0,15 мг натрію азапентацену полісульфонату;допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), тіомерсал, кислота борна, натрію тетраборат, калію хлорид, натрію гідроксид та/або кислота хлористоводнева концентрована (для регулювання рН), вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

прозорий розчин пурпурно-червоного кольору без запаху.

Производитель:

Алкон - Куврер, Бельгия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые в офтальмологии.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Згідно з квіноїдною теорією стосовно патогенезу катаракти вважається, що SН-радикал розчинного протеїну, що міститься у кришталику ока, дегенерує та окислюється під дією хіноїдної речовини, утвореної при аномальному метаболізмі ароматичних амінокислот, таких як триптофан і тирозин. Натрію азапентацен полісульфонат має велику спорідненість з SН-радикалом розчинного протеїну, пригнічуючи дію хіноїдної речовини на протеїн, який міститься у кришталику ока. Крім того, було виявлено, що він здатний стимулювати дію протеолітичного ферменту, присутнього у внутрішньоочній рідині передньої камери ока.Вважається, що КВІНАКС® має профілактичну дію проти утворення катаракти та може уповільнювати дегенерацію кришталика.Застосування препарату КВІНАКС® у якості очних крапель уповільнює розвиток галактозної катаракти (включаючи ядерну катаракту) у щурів.Доклінічні дані з безпеки Азапентацену полісульфонат не спричиняв гострої токсичності у мишей після одноразового перорального застосування дози, що становить 5000 мг/кг.Ймовірність виникнення подразнення ока при застосуванні препарату КВІНАКС® низька згідно з даними дослідження, проведеного на кролях, протягом якого кролям 5 разів на день протягом чотирьох тижнів місцево вводили в око КВІНАКС®.Фармакокінетика. Фармакокінетичні дослідження не проводилися.

Показания к применению:

Стареча катаракта, травматична або вроджена катаракта та вторинна катаракта.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого з компонентів препарату.

Особенности применения:

Тільки для офтальмологічного застосування.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Репродуктивна функціяДослідження впливу азапентацину при місцевому застосуванні в око на репродуктивну функцію не здійснювалися.ВагітністьЄ тільки обмежена кількість даних щодо місцевого застосування азапентацину в око вагітним жінкам. Очні краплі КВІНАКС® не рекомендується застосовувати у період вагітності, а також жінкам репродуктивного віку, які не застосовують контрацептивні засоби.Годування груддюНевідомо, чи виділяється азапентацин/метаболіти у грудне молоко після місцевого застосування; однак не можна виключати ризик для немовляти, яке знаходиться на грудному годуванні. Слід розглянути можливість тимчасового припинення годування груддю на час застосування препарату КВІНАКС® або припинення/утримання від терапії препаратом, зважаючи на потенційну користь від застосування препарату для матері та на користь від годування груддю для дитини.Діти. Дослідження щодо ефективності та безпеки застосування препарату для дітей не проводилися, тому застосування препарату цій групі пацієнтів не рекомендується.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

КВІНАКС®, краплі очні не має або має незначний вплив на здатність керувати автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Тимчасове затуманення зору або інші порушення зору можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Якщо затуманення зору виникає під час закапування, пацієнту необхідно зачекати, поки зір проясниться, перш ніж керувати автотранспортом або іншими механізмами.

Способ применения и дозы:

Для офтальмологічного застосування. ДозуванняПо 2 краплі препарату КВІНАКС® у кон'юнктивальний мішок ураженого ока (очей) 3-5 разів на день.Після закапування рекомендується нососльозова оклюзія або щільне закриття повіки. Це знижує системну абсорбцію лікарських засобів, введених в око, що зменшує вірогідність виникнення системних побічних ефектів.У разі супутньої терапії з використанням інших місцевих офтальмологічних препаратів слід дотримуватись інтервалу 10-15 хвилин між їх застосуванням.Спосіб застосуванняЩоб запобігти забрудненню кінчика крапельниці та розчину, необхідно бути обережними та не торкатися повік, прилеглих ділянок або інших поверхонь кінчиком флакона-крапельниці.

Передозировка:

У разі передозування препаратом КВІНАКС® при місцевому застосуванні вимити надлишок препарату з ока теплою водою.

Побочные действия:

Наступні побічні реакції були виявлені під час постмаркетингового нагляду за застосуванням КВІНАКС®, очні краплі. Частоту проявів побічних реакцій не можна оцінити з наявних даних.

Класифікація систем органів Побічні реакції відповідно до класифікатора MedDRAОфтальмологічні порушення біль в очах, подразнення очей, підвищена сльозотеча, гіперемія очей

КВІНАКС®, краплі очні містить тіомерсал (ртутьорганічну сполуку) у якості консерванту та може викликати алергічні реакції. Препарат також містить метилпарагідроксибензоат та пропілпарагідроксибензоат у якості консервантів, які також можуть призводити до появи алергічних реакцій (можливо, уповільненого типу).

Лекарственное взаимодействие:

Не було описано будь-яких клінічно релевантних взаємодій.Якщо одночасно застосовувати декілька лікарських засобів для місцевого застосування в очі, необхідно зачекати щонайменше 5 хвилин між їх застосуванням. Очні мазі слід застосовувати останніми.

Срок годности:

18 місяців. Термін зберігання після першого відкриття флакона – 4 тижні.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати флакон щільно закритим у місцях, недоступних для дітей.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 мл у флаконах-крапельницях Дроп-Тейнер®.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Рійксвег 14, B-2870 Пуурс, Бельгія/Rijksweg 14, B-2870 Puurs, Belgium.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Квинакс
Производитель:Алкон - Куврер, Бельгия
Форма выпуска:По 15 мл у флаконах-крапельницях Дроп-Тейнер®.
Регистрационное удостоверение:№ UA/8521/01/01 от 27.06.2013. Приказ № 548 от 27.06.2013
МНН:Azapentacene
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 мл розчину містить 0,15 мг натрію азапентацену полісульфонату;допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), тіомерсал, кислота борна, натрію тетраборат, калію хлорид, натрію гідроксид та/або кислота хлористоводнева концентрована (для регулювання рН), вода очищена.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые в офтальмологии.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Витамин D не защищает от инфицирования COVID-19: врач
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Ученые идентифицировали ген, который влияет на стройность фигуры
Согласно исследованию, которое было опубликовано в...
Реклама