Лаферон-Фармбиотек Назальный инструкция по применению

Лаферон-Фармбиотек Назальный фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Лаферон-Фармбиотек Назальный лиофилизат д/приг. капл. наз. по 1 млн мо во флак. №1 с кап.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/15811/01/01 от 15.02.2017. Приказ № 141 от 15.02.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 11.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини. 1 флакон містить 1 млн МО інтерферону альфа-2b рекомбінантного людини;допоміжні речовини: натрію хлорид, декстран 70, калію дигідрофосфат, натрію гідрофосфат безводний.

Производитель:

ООО «Научно-производственная компания« Интерфармбиотек».

Фармакотерапевтическая группа:

Иммуностимуляторы. Интерферон альфа-2b.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини – високоочищений розчинний у воді білок із молекулярною масою 19300 дальтон.Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ чинить противірусну дію. Під впливом інтерферону припиняється розмноження вірусів (грипу, парагрипу, аденовірусів, риновірусів, реовірусів та ін.) в інфікованих клітинах, а також продукуються фактори захисту, які запобігають зараженню інших клітин. Додаткова імуномодулююча дія препарату полягає в активації фагоцитозу, стимуляції утворення антитіл та лімфокінів.Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показания к применению:

Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ використовують для:лікування і профілактики гострих респіраторних вірусних і вірусно-бактеріальних інфекцій у дорослих та дітей (в тому числі новонароджених);з метою профілактики при загрозі захворювання (в епідемічний період, при контакті з хворим на гостру респіраторну вірусну інфекцію);в комплексній терапії вірусних захворювань ока, різних форм офтальмогерпесу (кератокон’юнктивіти, кератоувеїти).

Противопоказания:

Індивідуальна непереносимість інтерферону альфа-2b та інших компонентів, що входять до складу препарату, важкі форми алергічних захворювань в анамнезі. Період вагітності або годування груддю.

Особенности применения:

З метою збереження біологічної активності препарату для розчинення порошку слід використовувати тільки охолоджену до кімнатної температури (15-25 °С) рідину.Для інтраназального введення використовують як розчинник кип’ячену воду, охолоджену до кімнатної температури.Для закапування препарату у кон’юнктивальний мішок ураженого ока як розчинник використовують фізіологічний розчин натрію хлориду (0,9%).

Применение в период беременности или кормления грудью:

Недостатньо даних щодо застосування препарату в період вагітності або годування груддю. Застосування протипоказано.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не досліджувалась.

Дети:

Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ застосовують в педіатричній практиці, в тому числі немовлятам та недоношеним дітям. Дітям краплі застосовують під наглядом дорослих.

Способ применения и дозы:

З лікувальною метою препарат слід застосовувати якомога раніше – при перших ознаках захворювання. Ефективність препарату тим вища, чим раніше розпочато його застосування.Флакон із сухим порошком препарату відкрити та заповнити охолодженою до кімнатної температури (15-25 °С) кип’яченою водою (для інтраназального застосування) або фізіологічним розчином натрію хлориду (0,9%) (для приготування очних крапель). Для приготування назальних та очних крапель необхідно додати у флакон 5 мл відповідного розчинника. Флакон щільно закрити кришкою-крапельницею, що додається, та обережно коливати до повного розчинення порошку. Краплі готові до використання. Після кожного застосування препарату крапельницю закривати захисним ковпачком. В 1 мл приготованого розчину міститься близько 200 тис. МО інтерферону.Для лікування грипу та інших респіраторних вірусних інфекцій краплі Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ закапують в кожний носовий хід у таких дозах:немовлятам, в тому числі недоношеним - по 1 краплі 4-5 разів на день;дітям від 1 до 7 років - по 2-3 краплі 4-5 разів на день;дітям старше 7 років - по 2-3 краплі 5-6 разів на день;дорослим – по 4-5 крапель 6-8 разів на день.Зазвичай курс противірусного лікування препаратом Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ становить 3-5 днів. З метою профілактики при контакті з хворим та при переохолодженні Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ застосовують відповідно до вікових дозувань 2 рази на день протягом 5-7 днів. При необхідності профілактичні курси повторюють. При одноразовому контакті достатньо одноразового застосування. При сезонному підвищенні захворюваності - одноразово вранці з інтервалом 1-2 доби.В комплексній терапії вірусних захворювань ока, різних форм офтальмогерпесу (кератокон’юнктивіти, кератоувеїти) розчин Лаферон-ФармБіотек® НАЗАЛЬНИЙ – 1 млн МО в 5 мл фізіологічного розчину – закапують у кон’юнктивальний мішок ураженого ока по 2–3 краплі через кожні 2 години протягом 7–10 днів; після зникнення симптомів захворювання препарат можна застосовувати через кожні 4 години.

Передозировка:

Випадків гострого передозування препарату не відмічалось.

Побочные действия:

Не встановлені.

Лекарственное взаимодействие:

Не встановлена.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 2 до 8 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.Після відкриття флакона та приготування розчину препарат зберігати протягом 5 днів в холодильнику або 2 днів при кімнатній температурі (15-25 °С). Приготовлений розчин захищати від дій прямих сонячних променів.

Форма выпуска / упаковка:

1 флакон з ліофілізатом в комплекті з кришкою-крапельницею у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Лаферон-Фармбиотек Назальный
Производитель:ООО «Научно-производственная компания« Интерфармбиотек».
Форма выпуска:1 флакон з ліофілізатом в комплекті з кришкою-крапельницею у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/15811/01/01 от 15.02.2017. Приказ № 141 от 15.02.2017
МНН:Interferon alfa-2b
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини. 1 флакон містить 1 млн МО інтерферону альфа-2b рекомбінантного людини;допоміжні речовини: натрію хлорид, декстран 70, калію дигідрофосфат, натрію гідрофосфат безводний.

Фармакологическая группа:Иммуностимуляторы. Интерферон альфа-2b.
Код АТХ:L03AB05 - Интерферон альфа-2b
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама