Лаксигал инструкция по применению

Лаксигал фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Лаксигал капли д/перор. прим., 7,5 мг/1 мл по 10 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/2765/01/01 от 14.03.2005. Приказ № 106 от 14.03.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл (18 крапель) містить натрію пікосульфату 7,5 мг; допоміжні речовини: натрію етилпарабен, розчин сорбітолу 70% некристалічного, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

прозора рідина від безбарвного до слабо жовто-коричневого кольору;

Производитель:

Тева Чех Индастриз с.р.о.

Фармакотерапевтическая группа:

Слабительные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Під дією кишкових мікроорганізмів препарат гідролізується з утворенням активної форми, що викликає подразнення слизової оболонки. Натрію пікосульфат, діючи безпосередньо на кишкову стінку, зменшує всмоктування електролітів та води, посилює перистальтику кишечнику, викликаючи при цьому гарантований проносний ефект.Дія препарату розвивається через 6–12 годин після прийому.Фармакокінетика. Натрію пікосульфат являє собою гідрофільну речовину, яка досить слабко абсорбується ліпофільними мембранами кишечнику. Після перорального прийому він проходить порівняно швидко через шлунок та тонкий кишечник у незмінній формі. Через 3 години з моменту прийому до товстої кишки потрапляє приблизно 70% препарату. У товстій кишці здійснюється гідроліз натрію пікосульфату під дією бактеріальної флори. Утворюється ліпофільний метаболіт, здатний краще проникати крізь біологічні мембрани. Внаслідок проносної дії препарату евакуація екскрементів із товстої кишки відбувається досить швидко.Після 12 годин з моменту прийому у товстій кишці міститься 8% препарату, 21% виділяється із сечею та 72% – з екскрементами у вигляді метаболітів.

Показания к применению:

Функціональний запор (у тому числі при зміні місця перебування), запори, зумовлені гіпотонією та в’ялою перистальтикою товстої кишки. Регулювання випорожнень і полегшення дефекації у пацієнтів із захворюваннями прямої кишки (проктит, геморой, анальні тріщини). Підготовка до хірургічних операцій, інструментальних і рентгенологічних досліджень.

Противопоказания:

Гіперчутливість до компонентів препарату. Кишкова непрохідність; гострі запальні захворювання органів черевної порожнини (гострий апендицит, перитоніт та інш.); шлунково-кишкові та маточні кровотечі; біль у животі; нудота, блювання неясного генезу; защемлена грижа; виражена дегідратація організму; стан після оперативного втручання на органах травлення; період годування груддю; дитячий вік до 4 років.

Особенности применения:

Призначення препарату дітям, а також тривале (понад 10 днів) застосування можливе лише під наглядом лікаря. Вагітність: протягом клінічного дослідження зазначеного препарату у вагітних жінок не було виявлено впливу на скоротливість матки та на плід при прийомі терапевтичних доз. Застосовувати препарат під час вагітності можливо з обережністю, тільки за суворими показаннями.Взаємодія з лікарськими засобами. Ефективність Лаксигалу зменшується при сумісному прийомі з антибіотиками широкого спектра дії. При одночасному застосуванні Лаксигалу з діуретиками, кортикостероїдами збільшується ймовірність порушень водно-електролітного балансу і підвищення чутливості до серцевих глікозидів.

Способ применения и дозы:

Препарат призначений для короткочасного застосування. Дітям віком 4–10 років застосовувати по 6–12 крапель ввечері; дорослим та дітям старше 10 років – по 12–24 краплі ввечері.Дія Лаксигалу настає через 6 - 12 годин. Шляхом збільшення або зменшення вказаної дози можна знайти оптимальну дозу для кожного хворого так, щоб одержати необхідну консистенцію випорожнення.Лаксигал можна приймати з рідиною або без неї. Ліки найкраще приймати ввечері перед сном, щоб випорожнення кишечнику сталося вранці. Максимальний курс лікування Лаксигалом – 10 днів.

Передозировка:

У випадку передозування може з’явитися біль у животі та часте рідке випорожнення. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

Біль у животі, діарея. Тривале застосування, особливо у великих дозах, може спричинити пронос, що супроводжується втратою великої кількості рідини, електролітів калію, натрію, слабкістю, гіпотензією, зниженням ваги тіла; депресивні стани, порушення менструального циклу, втрата апетиту, зміна в м’язовому шарі кишечнику, дилатація кишечнику, що імітує виразковий коліт і мегаколон.

Срок годности:

Зберігати при температурі до 25°С, у недоступному для дітей місці. Не охолоджувати, не заморожувати.Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 мл та по 25 мл крапель у коричневому склянному флаконі, оздобленому крапельницею і кришкою, у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назва: натрію пікосульфат; 4,4’-(pyridine-2-ylmethylene)bisphenyl bis (sodium sulphate) monohydrate;

Форма випуску

Краплі для перорального застосування.

Адреса

Вул. Остравска 29, 74770 Опава-Комаров, Чеська Республіка

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Лаксигал
Производитель:Тева Чех Индастриз с.р.о.
Форма выпуска:

По 10 мл та по 25 мл крапель у коричневому склянному флаконі, оздобленому крапельницею і кришкою, у картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/2765/01/01 от 14.03.2005. Приказ № 106 от 14.03.2005
МНН:Sodium picosulfate
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 мл (18 крапель) містить натрію пікосульфату 7,5 мг; допоміжні речовини: натрію етилпарабен, розчин сорбітолу 70% некристалічного, вода очищена.

Фармакологическая группа:Слабительные средства.
Код АТХ:A06AB08 - Натрия пикосульфат
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Реклама
Ученые объяснили, почему пожилым людям полезно пользоваться Интернетом
Интернет, как и любая другая технология, имеет вре...
Снижение уровня стресса повышает вероятность долголетия: исследование
Существуют два вида возраста, метрический и биолог...
Реклама