Лактулакс (Lactulose) инструкция по применению

Лактулакс фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Лактулакс порошок д/ор. р-ра, 9,5 г/10 г по 10 г в пак. №10

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Непосредственное производство: Дженом Биотек Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Осмотические слабительные средства. Лактулоза.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: лактулоза; 1 пакетик (10 г порошку) містить лактулози 9,5 г;допоміжні речовини: галактоза, лактоза, аспартам.

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Дженом Биотек Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Осмотические слабительные средства. Лактулоза.

Показания к применению:

Запор: регуляція фізіологічного ритму кишечнику.Печінкова портальна системна енцефалопатія: лікування і профілактика печінкової коми і прекоми. Стани, що потребують послаблення дефекації (у хворих на геморой, після операцій на кишечнику).

Противопоказания:

Гіперчутливість до компонентів препарату. Галактоземія, кишкова непрохідність, непереносимість фруктози, гострі запальні захворювання кишечнику, кишкова непрохідність. Дитячий вік до 7 років (для даного дозування).

Применение в период беременности или кормления грудью:

За призначенням лікаря препарат можна застосовувати жінкам в періоди вагітності та годування груддю, не перевищуючи рекомендованих доз.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

На час застосування препарату слід утримуватись від керування автотранспортом та роботи з іншими механізмами.

Дети:

Препарат у даному дозуванні допустимо призначати дітям віком від 7 років.Проносні засоби слід застосовувати у дітей тільки у виняткових випадках і під контролем лікаря. Необхідно мати на увазі, що рефлекс випорожнення може бути порушений під час лікування.

Способ применения и дозы:

Лактулакс® застосовують внутрішньо, розчинивши порошок у воді або іншій рідині, а також можна домішувати в їжу. Препарат краще приймати один раз на день вранці під час їди. У разі застосування добової дози в один прийом її слід приймати одномоментно.Дозу потрібно підбирати, виходячи з клінічного ефекту.Запор

Вік Початкова доза Підтримуюча доза
Дорослі та діти старше 14 років 20 – 30 г (2 - 3 пакетика) 20 г (2 пакетика)
Діти 7 – 14 років 20 г (2 пакетика) 10 г (1 пакетик)

Печінкова кома і прекомаПочаткова доза для дорослих – 20 - 30 г (2 - 3 пакетика) 3 -4 рази на день. Підтримуюча доза підбирається таким чином, щоб досягти двох-трьох м’яких випорожнень на добу. Пацієнтам у комі Лактулакс® можна вводити через шлунковий зонд або в клізмі.Стани, що потребують послаблення випорожненьДозування як при лікуванні запору.Клінічний ефект настає через декілька днів. Дозу збільшують у випадку, коли протягом двох днів лікування не спостерігалося покращання стану пацієнта.

Передозировка:

Біль у животі та діарея. В цьому випадку слід відмовитись від прийому препарату. Терапія симптоматична.

Побочные действия:

Нудота, головний біль, запаморочення, слабкість, підвищена втомлюваність.Метеоризм в перші дні лікування. На початковій стадії терапії печінкової енцефалопатії може спостерігатися діарея. При застосуванні препарату у високих дозах можливе порушення водно-електролітного балансу.

Лекарственное взаимодействие:

Антибіотики (неоміцин) і антациди зменшують клінічний ефект лактулози.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 г порошку в пакетиках; 10 пакетиків у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

При появі діареї препарат відміняють.Лактулакс® не зменшує абсорбцію вітамінів і не спричиняє звикання.Лактулакс® слід з обережністю призначати хворим на цукровий діабет, особливо при лікуванні печінкової енцефалопатії. При тривалому лікуванні слід регулярно контролювати рівень електролітів в плазмі крові, особливо в осіб літнього віку й ослаблених хворих.Препарат містить лактозу, тому його не призначають пацієнтам з непереносимістю лактози.

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.