Лактулоза (Lactulose) инструкция по применению

Лактулоза фото, инструкция
Дозировка:
Лактулоза сироп, 66,7 г/100 мл по 200 мл во флак.
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

сироп

Производитель:

Непосредственное производство: Лекхим, ЧАО, г. Харьков

Фармакотерапевтическая группа:

Осмотические слабительные средства. Лактулоза.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

у 100 мл сиропу містяться: лактулоза – 66,7 г;дпоміжні речовини: вода дистильована.

Лекарственная форма:

сироп

Основные физико-химические свойства:

прозорий розчин жовтуватого кольору солодкий на смак; рН 3,4; щільність – 1,312 г/мл.

Производитель:

Лекхим, ЧАО, г. Харьков

Фармакотерапевтическая группа:

Осмотические слабительные средства. Лактулоза.

Фармакологические свойства:

Внаслідок метаболізму лактулози у товстій кишці утворюються низькомолекулярні органічні кислоти, які знижують рН її вмісту. Завдяки цьому підвищується осмотичний внутрішньокишечний тиск, відбувається затримка води у порожнині кишечнику, збільшується об’єм його вмісту, підсилюється перистальтика і евакуація калових мас. Послаблюючий ефект м’який, фізіологічний і не потребує одночасного прийому великої кількості рідини, що є сприятливим для людей похилого віку та хворих на серцево-судинні захворювання. Кисле середовище товстої кишки сприяє збільшенню популяції лактобацил та біфідумбактерій, які використовують лактулозу як харчову речовину, а також зниженню кількості гнильної флори і патогенних мікроорганізмів (сальмонели, стафілококи, протей та ін.), що дає можливість використовувати препарат для лікування дисбактеріозів. Пригнічення процесів бродіння у товстій кишці та швидка евакуація її вмісту сприяють зменшенню всмоктування токсичних речовин: аміаку, солей важких металів, радіонуклідів. Крім того, молекула аміаку у кислому середовищі кишечнику перетворюється на іон амонію і виводиться із організму, що полегшує знешкоджуючу функцію печінки при інтоксикаціях, гепатиті, цирозі і, особливо, при печінковій енцефалопатіі.Фармакокінетика. Лактулоза, надходячи внутрішньо, не всмоктується і не гідролізується у шлунку і тонкому кишечнику внаслідок відсутності в організмі специфічного фермента. Метаболізм лактулози відбувається у товстій кишці під впливом бактеріальної мікрофлори, насамперед – анаеробних лактобацил, біфідумбактерій.Основними метаболітами є низькомолекулярні органічні кислоти (молочна, оцтова та ін.), які знижують рН вмісту товстої кишки.

Показания к применению:

Порто системна енцефалопатія, хронічний гепатит, цироз печінки, холецистит, дисбактеріоз, запори різної етіології, сальмонельоз, інтоксикації, штучне годування новонароджених.

Противопоказания:

Індивідуальна непереносимість препарату та галактоземія. Хворим на цукровий діабет варто дотримуватися обережності при застосуванні препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Для підвищення ефективності препарат призначають натще.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Дорослі приймають по 15 мл 3 рази на день за 1 годину до прийому їжі, діти 1-10 років – по 5 мл 3 рази на день за 1 годину до прийому їжі, діти до 12 місяців – 1 мл/кг 1 раз на день натще. Курс лікування – 3-4 тижні.

Передозировка:

Проносна дія, яка самостійно проходить без застосування медичних препаратів.

Побочные действия:

В окремих хворих після використання препарату можливі метеоризм, біль у животі та проносний ефект, які проходять при зменшенні дози.

Лекарственное взаимодействие:

Антибіотики широкого спектру дії, що приймаються внутрішньо разом з лактулозою, здатні гальмувати метаболізм і знижувати терапевтичну активність препарату. Антибіотики-аміноглікозиди (при внутрішньому прийомі) не зменшують терапевтичну активність препарату.

Срок годности:

Зберігати при кімнатній температурі у місцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 5 років.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 200 мл у флаконах.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: 6-галоктозид-фруктоза

Форма випуску

Сироп.

Адреса

Inalco S.P.A. VIA CALABIANA, 18, 20139 MILANO, ITALY.

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.