Лекарнита (Levocarnitine) инструкция по применению

Лекарнита фото, инструкция
Дозировка:
Лекарнита раствор д/ин., 1 г/5 мл по 5 мл в амп. №5
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

раствор

Производитель:

Непосредственное производство: Хелп С.А., Греция

Фармакотерапевтическая группа:

Аминокислоты и их производные. Левокарнитин.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: левокарнітин;1 мл розчину містить 200 мг левокарнітину;допоміжні речовини: кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.

Лекарственная форма:

раствор

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Хелп С.А., Греция

Фармакотерапевтическая группа:

Аминокислоты и их производные. Левокарнитин.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Первинна та вторинна карнітинова недостатність у дорослих і дітей, у т.ч. новонароджених та немовлят.Вторинна карнітинова недостатність у пацієнтів, яким проводять гемодіаліз.Підозра на вторинну карнітинову недостатність у пацієнтів, яким проводять гемодіаліз, у таких випадках: сильні та персистуючі спазми у м’язах та/або гіпотензивні епізоди під час проведення діалізу; енергетичний дефіцит, що призводить до значного негативного впливу на якість життя; м’язова слабкість та/або міопатія; кардіопатія; анемія, що не відповідає на лікування еритропоетином або потребує високих доз еритропоетину; втрата м’язової маси.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Левокарнітин покращує засвоєння глюкози, тому застосування препарату Лекарніта у пацієнтів із цукровим діабетом, які отримують лікування цукрознижувальними препаратами, може призвести до гіпоглікемії. Рівень глюкози в плазмі крові у таких випадках необхідно регулярно контролювати для своєчасної корекції терапії.Застосування у період вагітності або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Невідомо.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Розчин для ін’єкцій вводять шляхом повільної внутрішньовенної ін’єкції (2-3 хвилини) або інфузії.Застосування при вродженому порушенні метаболізму.Під час терапії доцільно контролювати рівні карнітину та ацил-карнітину як у плазмі крові, так і сечі.Необхідна доза залежить від специфіки вродженого порушення метаболізму та тяжкості проявів захворювання.У разі гострої декомпенсації рекомендована доза може становити до 100 мг/кг на добу за 3-4 введення. У разі потреби можна застосовувати і більш високі дози, хоча при цьому можуть посилитися побічні ефекти, зокрема діарея.Вторинний дефіцит карнітину у пацієнтів, яким проводять гемодіаліз.Перед початком терапії препаратом Лекарніта бажано проводити контроль рівня карнітину у плазмі крові. Вторинний дефіцит карнітину діагностується при відношенні ацилкарнітину до вільного карнітину в плазмі крові більше ніж 0,4 та/або коли концентрація вільного карнітину становить менше 20 мкмоль/л.Дозу 2 г слід вводити внутрішньовенно струминно в кінці кожного сеансу діалізу. Загальну реакцію слід визначати шляхом моніторування рівнів ацилкарнітину та вільного карнітину в плазмі крові та оцінки стану пацієнта. Нормалізація вмісту карнітину у м’язовій тканині та кардіоміоцитах настає приблизно через 3 місяці після досягнення нормальної концентрації карнітину у плазмі крові. Якщо введення карнітину припинити, його рівні неодмінно почнуть знижуватись знову. Необхідність повторного насичувального курсу лікування визначають шляхом кількісного визначення карнітину в плазмі крові через рівні інтервали та шляхом моніторування стану пацієнта.Гемодіаліз - підтримуюча терапія.Після насичувального курсу внутрішньовенного введення левокарнітину застосовують підтримуючу дозу – 1 г левокарнітину на добу перорально. У день діалізу препарат Лекарніта застосовують внутрішньовенно у дозі 1 г одразу після завершення чергового сеансу.Діти. Препарат застосовують дітям з першого дня життя, в тому числі недоношеним.Передозування. Побічні реакції. Різні помірні шлунково-кишкові розлади спостерігалися при тривалому прийомі перорального левокарнітину, включаючи швидкоплинну нудоту та блювання, біль у животі та діарею. Зниження дози часто зменшує або усуває шлунково-кишкові симптоми. Необхідно ретельно контролювати переносимість протягом першого тижня прийому та після будь-якого збільшення дози. Внутрішньовенне застосування препарату Лекарніта зазвичай переноситься добре.

Передозировка:

Побочные действия:

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування глюкокортикоїдів призводить до накопичення левокарнітину у тканинах організму (окрім печінки). Інші анаболічні засоби посилюють ефект препарату.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 °С, в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 мл в ампулах з темного скла, по 5 ампул у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

Не змішувати з іншими лікарськими засобами.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.