Лоридин Рапид инструкция по применению

Лоридин Рапид фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Лоридин Рапид таблетки, дисперг. по 10 мг №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3475/01/01 от 15.07.2010. Приказ № 62 от 12.02.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: лоратадин;1 таблетка, що диспергується містить лоратадину 10 мг; допоміжні речовини: маніт (Е 421); кислота лимонна, моногідрат; повідон; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; целюлоза мікрокристалічна; глюкоза, моногідрат; ароматизатор Trusil м’ятний S-1471; натрію кроскармелоза.

Производитель:

Кадила Хелткер Лтд. для "Аббот Арцнаймиттель ГмбХ", Индия/Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства для системного применения.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до лоратадину або до інших компонентів препарату.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпечність застосування препарату під час вагітності не встановлена, тому не рекомендується призначати препарат у період вагітності. Лоратидин проникає у грудне молоко, тому годування груддю під час застосування Лорідину® Рапід слід припинити.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

У рекомендованих дозах Лорідин® Рапід не впливає на здатність керувати транспортними засобами або роботу з іншими механізмами. Однак у деяких пацієнтів можливе виникнення сонливості або запаморочення як реакції на прийом препарату, тому слід бути обережними при застосуванні препарату під час керування автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Ефективність і безпека застосування препарату дітям віком до 2 років не встановлені. Препарат у вигляді таблеток призначають при масі тіла понад 30 кг.

Способ применения и дозы:

Лорідин® Рапід бажано застосовувати натще. Таблетку слід покласти на язик, після того як вона розтане, проковтнути зі слиною. Також можна покласти таблетку у склянку, наповнену на чверть водою, дати таблетці розчинитися і випити вміст склянки. Дорослі та діти віком старше 12 років: по 1 таблетці (10 мг) 1 раз на добу. При печінковій недостатності початкова доза – 5 мг 1 раз на добу. Діти віком від 2 до 12 років: з масою тіла понад 30 кг – 10 мг (1 таблетка) 1 раз на добу; з масою тіла менше 30 кг – призначають препарат в іншій лікарській формі.Не вимагає корекції дозування людям літнього віку та хворим на ниркову недостатність.

Передозировка:

Симптоми передозування: сонливість, тахікардія та головний біль. У випадку передозування терапія має бути симптоматичною та підтримуючою. Рекомендовано стандартні заходи з виведення препарату, який не всмоктався зі шлунка: промивання шлунка, викликання блювання з подальшим застосуванням адсорбентів та заходів для підтримання життєвих функцій. Лоратадин не виводиться шляхом гемодіалізу, також невідомо, чи виводиться лоратадин методом перитонеальногодіалізу.Після надання невідкладної допомоги пацієнт має залишатися під медичним наглядом.

Побочные действия:

Лікування Лорідином® Рапід, як правило, добре переноситься, не спричиняє місцевого подразнення або порушення смакових відчуттів. З боку нервової системи: найчастішою побічною дією є головний біль. Можливе виникнення запаморочення, сонливості або безсоння. З боку серцево-судинної системи: можливе підсилене серцебиття, відчуття серцебиття, пальпітація, тахікардія, тахіаритмія, артеріальна гіпертензія або гіпотензія, в окремих випадках – збільшення QT- інте рвалу на кардіограмі при збільшенні дози до 20 мг на добу та у комбінації з іншими лікарськими засобами.З боку травного тракту:  сухість у роті, шлунково-кишкові розлади (нудота, гастрит), підвищення апетиту.З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки, гепатит.З боку шкіри та придатків: висипи на шкірі, випадіння волосся, алопеція. Інші: втомлюваність, кашель, анафілактичні реакції. У дітей віком від 2 до 12 років можуть виникнути збудливість, нервозність, втомлюваність, головний біль; шлунково-кишкові розлади відзначаються трохи частіше у молодших дітей (з вагою менше 30 кг), у дітей з вагою понад 30 кг такі випадки траплялися, як і при застосуванні плацебо.

Лекарственное взаимодействие:

Індуктори мікросомальних ферментів печінки (фенітоїн, етанол, барбітурати, рифампіцин, фенілбутазон, трициклічні антидепресанти) знижують ефективність лікування Лорідином® Рапід, зменшуючи його концентрацію у плазмі крові.Одночасне застосування лоратадину з інгібіторами CYP3A4 або CYP2D6 може призводити до підвищення рівня лоратадину, що, у свою чергу, посилює побічні ефекти.Інгібітори мікросомальних печінкових ферментів (кетоконазол, еритроміцин, циметидин) підвищують концентрацію лоратадину у плазмі крові, однак це не має клінічних проявів, у тому числі за даними кардіограми.Лоратидин не посилює пригнічувальну дію алкоголю на психомоторні реакції.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25°С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток в одному блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняПрийом препарату необхідно припинити не менш ніж за 48 годин до проведення будь-яких шкірних діагностичних алергопроб для запобігання хибним результатам. Препарат не виявляє клінічно значущої седативної дії при застосуванні у рекомендованих дозах. Лоратидин не потенціює дію алкоголю.З обережністю призначають препарат пацієнтам із порушеннями функції печінки або нирок. Пацієнтам із тяжкими порушеннями функції печінки має бути призначена менша початкова доза через можливе зменшення кліренсу лоратадину (рекомендована початкова доза – 10 мг через день). Терапію препаратом слід припинити при виникненні алергічної реакції або серйозних побічних ефектів. Препарат не слід призначати пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R06AX13:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Лоридин Рапид
Производитель:Кадила Хелткер Лтд. для "Аббот Арцнаймиттель ГмбХ", Индия/Германия
Форма выпуска: По 10 таблеток в одному блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3475/01/01 от 15.07.2010. Приказ № 62 от 12.02.2015
МНН:Loratadine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: лоратадин;1 таблетка, що диспергується містить лоратадину 10 мг; допоміжні речовини: маніт (Е 421); кислота лимонна, моногідрат; повідон; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; целюлоза мікрокристалічна; глюкоза, моногідрат; ароматизатор Trusil м’ятний S-1471; натрію кроскармелоза.

Фармакологическая группа:Антигистаминные средства для системного применения.
Код АТХ:R06AX13 - Лоратадин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама