Магвит инструкция по применению

Магвит фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Магвит таблетки, п/о, киш./раств. №50 (10х5)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8643/01/01 от 12.07.2013. Приказ № 593 от 12.07.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 23.02.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: магнію лактат дигідрат, піридоксину гідрохлорид;1 таблетка містить магнію лактату дигідрату 470 мг (в перерахуванні на 48 мг Mg2+), піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 5 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид, сахароза, спирт полівініловий, тальк, магнію стеарат, метакрилатний сополімер (тип А), титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь (макрогол) 6000, повідон К25, кремнію емульсія SE2, натрію гідроксид.

Производитель:

ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Витамины. Комплексы витаминов группы В без добавок.

Показания к применению:

Профілактика ускладнень, пов‘язаних з дефіцитом магнію та/або вітаміну В6 та заміщення дефіциту цих речовин в організмі людини. Магвіт застосовують з профілактичною метою при наявності наступних станів: хронічна фізична та розумова втома, підвищена збудженість, стресові ситуації, депресія, розлади сну, міалгії, профілактика атеросклерозу та інфаркту міокарда. Магвіт застосовувати при гіпомагніємії внаслідок тривалого паління та зловживання алкоголем, тривалого застосування проносних, контрацептивних засобів, деяких діуретиків або гіпомагніємії у хворих на цукровий діабет з постійною гіперглікемією. Магвіт рекомендується застосовувати у комплексному лікуванні серцево-судинних захворювань, таких як артеріальна гіпертензія, застійна серцева недостатність, порушення ритму серця, атонічні м’язові спазми, оніміння кінцівок, хворим, які одужують після перелому кісток та у комплексному лікуванні остеопорозу.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь якого з компонентів препарату.Тяжка ниркова недостатність, гіпермагніємія, гіпервітаміноз вітаміну В6, атріовентрикулярна блокада, міастенія гравіс, хвороба Паркінсона, яка лікується L-допа без супутнього застосування периферичних інгібіторів декарбоксилази левадопи, тяжка артеріальна гіпотензія, порушення всмоктуваності, діарея. Оскільки цей лікарський засіб містить сахарозу, він протипоказаний пацієнтам з непереносимістю фруктози, з синдромом мальабсорбції глюкози або недостатністю сахарози-ізомальтози.У пацієнтів із тяжким дефіцитом магнію застосування препарату слід розпочинати з його введення внутрішньовенно. Це також показано пацієнтам з мальабсорбцією. У пацієнтів із супутнім дефіцитом кальцію у більшості випадків рекомендується перед призначенням кальцію спочатку відкоригувати дефіцит магнію.Застосування у період вагітності або годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Даних про негативний вплив немає.

Дети:

Застосовувати дітям віком від 12 років.

Способ применения и дозы:

Профілактика: дорослі та діти віком від 12 років – по 2 таблетки 1 раз на день або 1-2 таблетки 2 рази на добу.Лікування: лише за призначенням лікаря.Таблетку слід запивати 1 склянкою води.

Передозировка:

Тривале застосування у дозах, що перевищують рекомендовані, може спричиняти виникнення симптомів, зазначених у розділі Побічні ефекти, а також артеріальну гіпотензію, м’язову слабкість, порушення чутливості, біль у кінцівках, зниження сухожильних рефлексів, утруднення дихання, аритмії як наслідок молочно-лужного синдрому.У разі передозування слід вживати велику кількість рідини як перорально, так і вводити внутрішньовенно (внутрішньовенне введення фізіологічного розчину у тяжких випадках). Негайно після гідратації слід застосувати фуросемід або інші діуретики. При неефективності попередніх заходів слід застосувати кальцитонін. Пацієнтам з нормальною функцією нирок та низьким рівнем фосфатів у сироватці крові можна призначити фосфати перорально.

Побочные действия:

У разі додержання рекомендованого дозування повідомлень про побічні дії не було. Дуже рідко можуть спостерігатися розлади з боку шлунково-кишкового тракту, включаючи нудоту, блювання та рідкі випорожнення; алергічні реакції, включаючи свербіж, висипи на шкірі. Тривале та регулярне застосування піридоксину у добовій дозі 50 мг може спровокувати сенсорну нейропатію, у дозах, що перевищують 200 мг/добу – дефіцит фолієвої кислоти, розлади дихання та дерматози.

Лекарственное взаимодействие:

Магній зменшує абсорбцію теофіліну, тетрацикліну, препаратів заліза, фторидів та пероральних антикоагулянтів – похідних варфарину.Фосфати, високі дози кальцію, надлишок ліпідів та фітатів зменшують всмоктування магнію зі шлунково-кишкового тракту. Діуретики, цисплатин, циклосерин, мінералокортикоїди збільшують виведення магнію з сечею. Аміноглікозидні антибіотики, релаксанти скелетної мускулатури та колістин при супутньому застосуванні з препаратами магнію можуть спричиняти м‘язовий параліч. Олужнення сечі зменшує виведення хінідину із сечею, що може збільшити ризик його передозування. Вітамін В6 може зменшувати концентрацію фенітоїну у сироватці крові. Застосування циклосерину, гідралізину, ізоніазиду, пеніцилінаміну та пероральних контрацептивів збільшує потребу у вітаміні В6.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці (первинній та вторинній) при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток в алюмінєвих/ПВХ блістерах, по 5 блістерів у картонній упаковці або по 50 таблеток у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Магвит
Производитель:ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., Польша
Форма выпуска:

По 10 таблеток в алюмінєвих/ПВХ блістерах, по 5 блістерів у картонній упаковці або по 50 таблеток у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/8643/01/01 от 12.07.2013. Приказ № 593 от 12.07.2013
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: магнію лактат дигідрат, піридоксину гідрохлорид;1 таблетка містить магнію лактату дигідрату 470 мг (в перерахуванні на 48 мг Mg2+), піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 5 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид, сахароза, спирт полівініловий, тальк, магнію стеарат, метакрилатний сополімер (тип А), титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь (макрогол) 6000, повідон К25, кремнію емульсія SE2, натрію гідроксид.

Фармакологическая группа:Витамины. Комплексы витаминов группы В без добавок.
Код АТХ:A11EC - Витамины группы B в комбинации с минеральными веществами
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Хронический гастрит
Классификация хронического гастрита по формам, вид...
Острый гастрит
Виды гастрита и их особенности, причины заболевани...
Реклама
Белый налет на шоколаде является признаком плохого хранения
Белый налет на шоколаде может быть вызван нескольк...
Ученые сказали, какие люди могут быть привлекательными для клещей
Весной активизируются клещи. Эти паукообразные кра...
Реклама