Маленькие Друзья инструкция по применению

Маленькие Друзья фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Маленькие Друзья таблетки д/жев. №60 в бутыл.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5537/01/01 от 22.01.2007. Приказ № 17 от 22.01.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 11.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить: вітаміну A (у вигляді ретинолу ацетату 5,613 мг і бета-каротину 0,853 мг) 2 500 МО; вітаміну C (у вигляді аскорбат натрію 39,04 мг і аскорбінової кислоти 29,56 мг) 60 мг; вітаміну D (у вигляді ергокальциферолу 5 мг) 400 МО; вітаміну E (у вигляді dl-альфа токоферолу ацетату 20,00 мг) 15 МО; вітаміну B1 (у вигляді тіаміну мононітрату 4,05 мг) 1,05 мг; вітаміну B2 (у вигляді рибофлавіну 3,75 мг) 1,2 мг; ніацину (у вигляді ніацинаміду 41,32 мг) 13,5 мг; вітаміну B6 (у вигляді піридоксину гідрохлориду 4,013 мг) 1,05 мг; вітаміну B9 (у вигляді фолієвої кислоти 300 мкг) 0,36 мг; вітаміну B12 (у вигляді ціанокобаламіну 0,006 мг) 0,0045 мг; залізо (у вигляді заліза фумарату 76,53 мг) 15 мг; допоміжні речовини: сахароза, стеаринова кислота, натуральний і штучний ароматизатор, мальтодекстрин, FD&C жовтий No. 6 лак, мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат, FD&C червоний No. 40 лак, FD&C синій No.2 лак, манітол.

Основные физико-химические свойства:

непокриті таблетки у формі тварин оранжевого, фолетового, червоного кольору;

Производитель:

ЭнБиТиВай Инк, США.

Фармакотерапевтическая группа:

Поливитаминные препараты.

Фармакологические свойства:

Комбінований препарат, що містить вітаміни і залізо. Дія зумовлена ефектами компонентів, що входять до складу препарату.Ретинол (вітамін А) бере участь у формуванні зорових пігментів; дає цілісність епітеліальних тканин і ріст кісток.Ергокальциферол регулює обмін кальцію і фосфору в організмі.Токоферол (вітамін Е) має антиоксидантні властивості, захищає ненасичені жирні кислоти у клітинних мембранах від ліпопероксидації; бере участь у формуванні міжклітинної речовини, колагенових і еластичних волокон.Аскорбінова кислота (вітамін C) відіграє важливу роль у регулюванні окислювально-відновних процесів, забезпечує синтез колагену; бере участь у метаболізмі фолієвої кислоти і заліза, а також у синтезі стероїдних гормонів і катехоламінів.Фолієва кислота бере участь у синтезі амінокислот, нуклеотидів, нуклеїнових кислот; необхідна для нормального еритропоезу.Тіамін (вітамін В1) як кофермент бере участь у вуглеводному обміні, функціонуванні нервової системи.Рибофлавін (вітамін В2) є каталізатором клітинного дихання і зорового сприйняття; відіграє важливу роль у формуванні ДНК, сприяє процесам регенерації тканин (у тому числі клітин шкіри).Ніацин бере участь у процесах тканинного дихання, жирового і вуглеводного обмінів.Піридоксин (вітамін B6) як кофермент бере участь у метаболізмі амінокислот і білків, у синтезі нейромедіаторів.Ціанокобаламін (вітамін B12) разом з фолієвою кислотою бере участь у синтезі нуклеотидів, у формуванні еритроцитів і клітин нервових оболонок, необхідний для росту організму.Залізо бере участь у еритропоезі, у складі гемоглобіну забезпечує транспорт кисню в тканині.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показания к применению:

Профілактика гіпо- і авітамінозів, при зниженій опірності до інфекційних і застудних захворювань, підтримуюча терапія при хронічних захворюваннях, у післяопераційний період.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Не слід перевищувати дози препарату, що рекомендуються. Не рекомендують приймати препарат одночасно з іншими препаратами, що містять вітаміни, мікро- і макроелементи.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Препарат призначають дітям старше 4 років по 1 табл на добу під час або після їжі. Таблетки треба розжовувати. Курс приймання - 3-4 тижні. При необхідності можливе проведення повторних курсів приймання препарату.

Передозировка:

При випадковому гострому передозуванні можливі біль у животі, нудота, блювання, алергічні висипання на шкірі, головний біль. У такому разі показана негайна медична допомога, тому що варто враховувати можливість токсичної дії на організм компонентів, що входять до складу препарату (насамперед заліза і жиророзчинних вітамінів). У разі передозування потрібно негайно промити шлунок, подальша терапія симптоматична.

Побочные действия:

Можливі алергійні реакції, диспепсія.

Лекарственное взаимодействие:

До складу препарату входить залізо, тому при одночасному застосуванні антибіотиків групи тетрацикліну і протимікробних засобів - фторхінолонів відбувається уповільнення абсорбції останніх із ШКТ.Вітамін С, що входить до складу препарату, підсилює фармакологічну дію і побічні ефекти протимікробних засобів із групи сульфаніламідів.При одночасному застосуванні антацидних препаратів, що містять алюміній, кальцій, магній, а також холестирамін відбувається зниження абсорбції заліза, що входить до складу препарату.При одночасному застосуванні препарату і тіазидних діуретиків підвищується ризик розвитку гіперкальціємії.

Срок годности:

Зберігати при температурі не вище 250С в місцях, недоступних для дітей. Термін придатності 3 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 60 таблеток у пластиковій пляшці, кожна пляшка в картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки.АдресаЕн Бі Ті Вай, Inc. 90 Орвил Драйв, Богемия, Нью-Йорк, 11716NBTY, Inc. 90 Orville Drive, Bohemia, NY 11716.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11AA01:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама