Мангогерпин инструкция по применению

Мангогерпин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Мангогерпин капсулы по 100 мг №20 (10х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4921/02/01 от 16.11.2006. Приказ № 758 от 16.11.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула містить мангіферину 0,1 г;допоміжні речовини: лактоза, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, тальк.

Основные физико-химические свойства:

капсули білого кольору розміром “2”, вміст капсул – порошок світло-жовтого кольору, допускається зеленуватий відтінок. 

Производитель:

Биви Фарма, Вьетнам

Фармакотерапевтическая группа:

Противовирусные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Противірусна активність препарату поширюється на ДНК – місткі віруси (Herpes simplex I і II типу, Varicella zoster, вірус імунодефіциту людини, цитомегаловіруси). Мангіферин пригнічує репродукцію вірусів на ранніх етапах їх розвитку. Мангіферин спричиняє помірну бактеріостатичну дію до грампозитивних і грамнегативних бактерій, найпростіших і мікобактерій туберкульозу. Терапевтична дія препарату більше виражена на початку захворювання. Мангіферин має імуностимулюючі властивості щодо клітинного і гуморального імунітету, а також здатність індукувати продукцію гама-інтерферону в клітинах крові. Фармакокінетика. При прийомі внутрішньо добре абсорбується з шлунково-кишкового тракту, і через 1-3 години можна виявити в крові, тканинах печінки, нирок, серця, селезінки, через 12 годин – в незначній кількості в тканинах мозку. Препарат виводиться з сечею і через шлунково-кишковий тракт.  

Показания к применению:

Лікування первинних і рецидивуючих уражень шкіри і слизових оболонок, які викликані вірусами Herpes simplex I і II типів, профілактика інфекцій, що викликають віруси Herpes simplex I і II типів, лікування вітряної віспи, оперізувального лишаю (що викликані вірусами Varicella zoster), герпетиформної екземи Капоші, дерматозів вірусного генезу (червоного плескатого лишаю), бородавок, гострокінцевих кондилом. 

Противопоказания:

Індивідуальна чутливість, вагітність, лактація, діти віком до 6 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Капсули Мангогерпіну призначають в комплексі з гелем. Терапевтичний ефект препарату найбільше виражений при призначенні на початку захворювання або рецидиву. Капсули приймають всередину незалежно від приймання їжі. Дорослим і дітям віком понад 12 років призначають по 1–2 капсули 3–4 рази на добу, дітям віком 6–12 років – по 1 капсулі 2–3 рази на добу.Тривалість курсу лікування 10–30 днів залежно від форми та тяжкості перебігу захворювання.При гострих і рецидивуючих формах простого герпесу екстрагенітальної локалізації у випадках поширених висипань, а також при наявності гарячки, лімфоаденопатії Мангогерпін призначають дорослим і дітям віком понад 12 років по 1–2 капсули 3–4 рази на добу, дітям віком 6–12 років – по 1 капсулі 2–3 рази на добу і зовнішньо у вигляді 2% гелю протягом 5–14 діб.Для лікування герпетиформної екземи Капоші Мангогерпін застосовують дорослим і дітям віком понад 12 років по 1–2 капсули 3–4 рази на добу, дітям віком 6–12 років – по 1 капсулі 2–3 рази на добу та гель зовнішньо протягом 7–21 діб. У випадку рецидивуючого перебігу генітального герпесу призначають Мангогерпін всередину дорослим і дітям віком понад 12 років по 1–2 капсули 3–4 рази на добу, дітям віком 6–12 років – по 1 капсулі 2–3 рази на добу протягом 5–14 діб.При вірусних захворюваннях слизової оболонки ротової порожнини Мангогерпін призначають внутрішньо в тих самих вікових дозах і наносять на уражені ділянки гель протягом 5–15 діб, при ерозивно-виразковій формі червоного плескатого лишаю слизової оболонки ротової порожнини – протягом 2–4 тижнів. При захворюваннях, що викликані Varicella zoster (оперізувальний лишай, вітряна віспа), проводять комбіновану терапію внутрішньо (в тих самих дозах) і місцево гелем протягом 5–21 діб.При рецидивах проводять повторні курси лікування. Для профілактики рецидивів Мангогерпін призначають внутрішньо через 1 місяць після закінчення лікування і потім в міжрецидивні періоди курсами по 10–14 діб. 

Передозировка:

Випадків передозування не спостерігалось.Особливості застосування. Не рекомендується перевищувати встановлені лікарем дози. Не рекомендується застосовувати пацієнтам з тяжким ураженням печінки.

Побочные действия:

Алергічні реакції.

Лекарственное взаимодействие:

Антацидні препарати, що містять алюміній, знижують всмоктування Мангогерпіну.

Срок годности:

Зберігати в захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі 15-25°С .Термін придатності – 3 роки.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул в блістері. 2 блістери в пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика хімічна назва: 1,3,6,7- тетрагідрокси-2-(b-D-глюкопіра-нозил)-9Н-ксантен-9-он; Форма випускуКапсули.  АдресаТан Тханх Тау Вард, Ку Чі Провінсе, м. Хошімін, В’єтнам.Tan Thanh Tay Ward, Cu Chi Province, Ho Chi Minh City, Vietnam.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J05AX10:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама