Масло Чайного Дерева инструкция по применению

Масло Чайного Дерева фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Масло Чайного Дерева масло по 10 мл во флак. стекл.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3339/01/01 от 24.06.2005. Приказ № 659 от 01.12.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

олія чайного дерева.

Основные физико-химические свойства:

прозора, безбарвна злегка жовтувата рідина зі своєрідним запахом;

Производитель:

Опытный завод ГНЦЛС

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Олія чайного дерева - натуральна рослинна ефірна олія, що отримана з листя австралійського дерева Melaleuca alternifolia. Олія чайного дерева містить більше 100 різних компонентів, найважливішими з яких є 1,8-цинеол; терпінени, терпінен-4-ол. Найбільш важливою активною складовою вважають природний терпінен-4-ол, що забезпечує антисептичну дію олії. Його дія на мікроорганізми в середньому в 13 разів сильніша у порівнянні з дією чистого синтетичного фенолу. Виділений з олії чайного дерева терпінен-4-ол практично не подразнює шкіру. Препарат має містити терпінен-4-олу не менше 30%, а 1,8-цинеолу – не більше 15%. Олія чайного дерева гальмує ріст таких мікроорганізмів, як Staphylococcus aureus, Streptococcus beta haemolyticus, Рs. аеrugіnоsа, С. albicans, Malassezia furfur, Тr. меntаgrорhуtеs і Tr. rubrum, А. niger, Р. vulgaris і Legionella pneumophilla. Також олія чайного дерева здатна пригнічувати ріст бактерій Propionbacterium acne, що спричинюють появу вугрових висипань (акне). Крім протимікробної активності олія чайного дерева справляє протизапальну дію, спричинює незначну гіперемію на ділянці нанесення, сприяє підвищенню проникності шкіри для біологічно активних речовин. Олія чайного дерева здатна стимулювати регенерацію ушкодженої шкіри, сприяє епітелізації ран.При інгаляційному надходженні в організм стимулює відділення мокротиння, стимулює гідратацію та евакуацію в'язкого мокротиння. На центральну нервову систему діє заспокійливо.Фармакокінетика. При нашкірному нанесенні практично не всмоктується в системний кровотік і не чинить загальної резорбтивної дії на організм. При інгаляційному шляху надходження всмоктується в системний кровотік, проникає крізь гематоенцефалічний бар'єр. Трансформується в печінці. Виводиться з організму з жовчю через кишечник, частково - через нирки із сечею.

Показания к применению:

Незначні рани, порізи і садна. Укуси комах. Гострі бронхіти, що супроводжуються поганим відходженням мокротиння. Неврози і неврозоподібні стани. Термічні опіки І-ІІ ступеня обмежених ділянок шкіри. Сонячні опіки. Гнійничкові захворювання шкіри. Акне. Парадонтит. Стоматит. Неприємний запах з ротової порожнини.

Противопоказания:

Підвищена чутливість. Дитячий вік до 10 років.

Особенности применения:

Препарат може наноситись безпосередньо на шкіру в нерозбавленому вигляді. Однак, якщо шкіра гіперчутлива, застосовують суміш олії чайного дерева і будь-якої рослинної рафінованої чи дезодорованої олії в співвідношенні 1:1. З обережністю застосовувати в періоди вагітності і годування груддю. Не застосовувати полоскання ротової порожнини водіям безпосередньо перед керуванням транспортними засобами.

Способ применения и дозы:

Препарат призначають дорослим і дітям з 10 років. При сонячних опіках нанести на уражену ділянку шкіри суміш (10:1) рафінованої чи дезодорованої рослинної олії (маслинової, соняшникової, тощо) і олії чайного дерева.При термічних опіках І-ІІ ступеня на місце опіку наносять суміш обліпихової олії і олії чайного дерева у співвідношенні 1:1.При ранах, порізах, саднах на травмовану поверхню шкіри наноситься чиста олія чайного дерева, що забезпечує дезінфікуючий і ранозагоюючий ефект.При гострих бронхітах, що супроводжуються поганим відходженням мокротиння, призначають парові інгаляції з олією чайного дерева 3-4 рази на день. Доза на одну інгаляцію при використанні інгалятора -1-2 краплі. Курс лікування становить 2-3 дні.При парадонтиті, стоматиті, гінгівіті, неприємному запаху з ротової порожнини застосовують полоскання з олією чайного дерева 2-5 разів на день. Розчин для полоскань готується так: 2 краплі ефірної олії розбавляють в 0,5-1 чайній ложці медичного (70%) етилового спирту, а потім цей розчин додають до 1/2 -1/3 склянки теплої води. При гнійничкових ураженнях шкіри олію чайного дерева наносять по краплі на уражені місця, попередньо очистивши шкіру і злегка втирають.При укусах кровососних комах олію чайного дерева наносять по краплі на місце укусу і злегка втирають у шкіру. Для досягнення седативного ефекту олію чайного дерева додають у теплу (37-38 0С) ванну з розрахунку 5-10 крапель на 150-200 л води. Тривалість ванни - 10-15 хвилин. Курс лікування становить 5-7 днів, після чого необхідно зробити перерву на 2-4 дні.

Передозировка:

При випадковому чи навмисному прийомі внутрішньо: короткочасна брадикардія, припливи крові до обличчя, абдомінальні болі спастичного характеру, діарея, нудота, блювання.Лікування - симптоматичне.

Побочные действия:

Гіперемія шкіри, незначна болісність на місці нанесення, набряк. При інгаляційному надходженні можливий розвиток бронхоспазму в осіб, схильних до бронхообструктивних реакцій.

Лекарственное взаимодействие:

Підсилює дію відхаркувальних препаратів. При одночасному застосуванні з препаратами місцевоподразнюючої дії (наприклад, з фіналгоном) можливий розвиток різкої болісності і набряку.

Срок годности:

Зберігати в щільно закритому флаконі, у захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі від 15 до 25 0С. Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 мл, 20 мл, 30 мл, 50 мл у флаконах скляних.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуОлія.ЗаявникТовариство з обмеженою відповідальністю “Ост - Фарм“, Україна.АдресаУкраїна, 01001, м. Київ, вул. Ш. Руставелі,17 оф.1.АдресаУкраїна, 61085, м. Харків, вул. Астрономічна, 33. 
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A01AB11:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама