Медокс инструкция по применению

Медокс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Медокс капли д/перор. прим., 7,5 мг/мл по 50 мл (0,375 г) во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3118/01/01 от 21.09.2009. Приказ № 680 от 21.09.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 мл розчину містить амброксолу гідрохлориду 7,5 мг (1 мл містить 14 крапель);допоміжні речовини: кислота лимонна, моногідрат, натрію бензоат (Е 211), калію ацесульфам, аспартам (Е 951), пропіленгліколь, ароматизатор медовий (етанол, пропіленгліколь), ароматизатор медовий з лимоном (етанол, бутилгідроксіанізол (Е 320)), вода очищена.Безбарвний або світло-жовтуватий розчин з характерним запахом; розчин може бути опалесцентним.Назва і місцезнаходження виробників. АТ Зентіва.У кабеловни, 130, 102 37 Прага 10, Долні Мєхолупи, Чеська Республіка.Нітрянська, 100, 920 27 Глоговець, Словацька Республіка.

Производитель:

Зентива, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Муколитические средства.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Секретолітична терапія гострих і хронічних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються порушенням бронхіальної секреції та евакуації секрету.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до амброксолу та до будь-яких інших компонентів препарату;тяжкі порушення функції печінки;тяжкі порушення функції нирок;виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки;І триместр вагітності та період годування груддю.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Краплі Медокс® містять аспартам (джерело феніламіну), тому хворим на фенілкетонурію слід застосовувати препарат з особливою обережністю.Краплі Медокс® не містять цукру, таким чином, препарат можна застосовувати хворим на цукровий діабет.Медокс® не рекомендується застосовувати разом із засобами, що пригнічують кашель.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Амброксол проникає через плацентарний бар’єр. Застосовувати препарат в І триместрі вагітності не рекомендується. Незважаючи на відсутність достовірних даних щодо негативного впливу амброксолу на плід і немовля, застосування крапель Медокс® у ІІ та ІІІ триместрах вагітності можливе, якщо очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.Амброксол виділяється у грудне молоко, тому не рекомендується для застосування у період годування груддю. У разі необхідності застосування препарату жінкам, що годують груддю, на період лікування необхідно припинити годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Краплі Медокс® можна застосовувати дітям.Дітям молодше 2 років краплі Медокс® слід застосовувати тільки під наглядом лікаря.

Способ применения и дозы:

Добова доза амброксолу становить 1,2-1,6 мг/кг маси тіла. Краплі найкраще приймати під час їди та запивати достатньою кількістю рідини з метою полегшення утворення та розчинення слизу в дихальних шляхах.Дітям до 2 років краплі призначають по 1 мл (14 крапель) 2 рази на добу;дітям віком 2-5 років – по 1 мл (14 крапель) 3 рази на добу;дітям віком 5-12 років – по 2 мл (28 крапель) 2-3 рази на добу;дітям старше 12 років і дорослим краплі призначають по 4 мл (56 крапель) 3 рази на добу протягом перших 2-3 днів, після чого можливе зниження дози до 2 мл (28 крапель) 3 рази на добу.Дози вимірюються кількістю крапель або за допомогою спеціального мірного посуду з поділом від 1 до 6 мл.Тривалість лікування – до 14 днів. Якщо через 14 днів симптоми не зникають та/або посилюються, незважаючи на прийом крапель Медокс®, слід проконсультуватися з лікарем.

Передозировка:

Симптоми: шлунково-кишкові розлади та зниження артеріального тиску.Лікування симптоматичне; промивання шлунка; підтримка життєвих функцій.

Побочные действия:

Загалом препарат переноситься добре.З боку шлунково-кишкового тракту: печія, диспепсія, нудота, блювання, пронос.З боку імунної системи: шкірний висип, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок) та алергічні реакції.Вкрай рідко повідомлялось про тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла, пов’язані з застосуванням муколітичних засобів, таких як амброксол. Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання або одночасним застосуванням іншого препарату.При появі побічних реакцій слід припинити лікування амброксолом і негайно звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні амброксолу з антибіотиками (амоксицилін, цефуроксим, еритроміцин і доксициклін) більш високі концентрації антибіотиків фіксуються у тканині легенів, тоді як їх концентрації у плазмі крові залишалися незміненими, тому коригувати дозування антибіотиків при одночасному застосуванні крапель Медокс® не потрібно.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.Придатний до застосовування протягом 6 місяців після першого відкриття флакона; зберігати при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 50 мл у коричневому скляному флаконі; по 1 флакону разом з крапельницею, мірним посудом у картонній упаковці.Щоб розкрити флакон, треба сильно натиснути на кришку та прокрутити її проти годинникової стрілки. Після використання треба міцно закрутити кришку флакона.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Назва і місцезнаходження заявникаАТ Зентіва. У кабеловни, 130, 102 37 Прага 10, Долні Мєхолупи, Чеська Республіка.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CB06:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама