Миколак инструкция по применению

Миколак фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Миколак лак д/ногт. лечеб., 5 % р-р по 2,5 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13688/01/01_ от 19.06.2014. Приказ № 887 от 01.08.2017
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: amorolfine;1 мл розчину містить 55,74 мг аморолфіну гідрохлориду, що еквівалентно 50 мг аморолфіну;допоміжні речовини: амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), триацетин, бутилацетат, етилацетат, етанол безводний.

Производитель:

Пауль В. Бейверс ГмбХ для "Алвоген ИПКо С.ар.л.", Германия/Люксембург

Фармакотерапевтическая группа:

Протигрибкові препарати для дерматологічного застосування, інші протигрибкові препарати для зовнішнь

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Екзодерил® лак, лак для нігтів по 50 мг/мл, – це протигрибковий засіб для місцевого застосування. Аморолфін належить до нового класу хімічних сполук, його фунгіцидна дія полягає у зміні мембрани грибкової клітини, переважно завдяки впливу на біосинтез стеролів. Вміст ергостеролу зменшується і водночас відбувається накопичення атипових стеричних непласких стеролів.Аморолфін – це антимікотик широкого спектра дії. Він високоактивний (МІК < 2 мкг/мл) in vitro проти:дерматофітів Trichophyton, Microsporum, Epidermophyton; дріжджів Candida, Cryptococcus, Malassezia; пліснявих грибів Hendersonula, Alternaria, Scopulariopsis, Scytalidium, Aspergillus; грибів родини Dematiacеае Cladosporium, Fonsecaea, Wangiella; диморфних грибів Coccidioides, Histoplasma, Sporothrix. Бактерії, за винятком актиноміцетів, нечутливі до дії аморолфіну. Фармакокінетика.Аморолфін із лаку для нігтів проникає у нігтьову пластину та дифундує крізь неї і тому здатний ерадикувати гриби, що знаходяться у ложі нігтя і до яких важко дістатися. Системне всмоктування діючої речовини при такому нанесенні дуже низьке.Немає доказів накопичення препарату в організмі після тривалого застосування препарату Екзодерил® лак, лаку для нігтів по 50 мг/мл.

Показания к применению:

Лікування оніхомікозів без ураження матриксу (від легкого до помірного ступеня), спричинених дерматофітами, дріжджовими та пліснявими грибами.

Противопоказания:

Гіперчутливість до аморолфіну чи допоміжних речовин, що входять до складу препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Уникайте потрапляння лаку в очі, вуха та на слизові оболонки.Слід уникати використання лаку для нігтів та накладних нігтів під час лікування препаратом.

Особенности применения:

Слід уникати потрапляння лаку в очі, вуха та на слизові оболонки.Пацієнтам із основними захворюваннями, що роблять їх схильними до грибкових інфекцій нігтів (розлади периферичного кровообігу, цукровий діабет та пригнічення імунітету), слід проконсультуватися із лікарем.Пацієнтам із дистрофією нігтів та зруйнованою нігтьовою пластиною слід проконсультуватися із лікарем.Застосування в період вагітності або годування груддю.У дослідженнях репродуктивної токсичності на лабораторних тваринах не було виявлено ознак тератогенності, але при пероральному введенні препарату у високих дозах відзначався ембріотоксичний вплив. Системна абсорбція аморолфіну протягом та після місцевого застосування дуже низька, тому ризик для плода людини нехтовно малий. Однак оскільки відповідний досвід застосування відсутній, слід уникати застосування препарату Екзодерил® лак в період вагітності та годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає.

Способ применения и дозы:

Лак для нігтів необхідно наносити на уражену ділянку пальця чи нігтя 1 раз на тиждень. Пацієнт повинен наносити лак таким чином:1. Перед першим нанесенням аморолфіну 5 %, лаку для нігтів, дуже важливо, аби уражені ділянки нігтя (зокрема поверхня нігтя) були відшліфовані якомога ретельніше за допомогою спеціального скребка-пилочки для нігтів, що надається у комплекті. Потім поверхню слід очистити та знежирити за допомогою спиртової серветки. Перед повторним нанесенням аморолфіну 5 % уражена ділянка нігтя повинна бути відшліфована знову, після чого ніготь слід очистити спиртовою серветкою.Попередження: скребки-пилочки, які використовувалися для уражених нігтів, не повинні використовуватися для здорових нігтів. 2. Одним із багаторазових аплікаторів нанесіть лак на всю поверхню ураженого нігтя. Дайте лаку висохнути протягом 3-5 хв. Після використання очистіть аплікатор тією ж спиртовою серветкою, що й ніготь. Тримайте пляшку щільно закритою.Наносячи препарат на кожний ніготь, занурюйте аплікатор у пляшку з лаком, не витираючи аплікатор з лаком об шийку пляшки.Попередження: при роботі з органічними розчинами (розчинники, уайт-спірит тощо) користуйтеся водонепроникними рукавичками, аби зберегти на нігтях лак.Лікування слід продовжувати без перерв, поки ніготь не відновиться, а уражені ділянки не загояться. Необхідна частота та тривалість лікування залежить в основному від інтенсивності та локалізації інфекції. Зазвичай це триває 6 місяців (для нігтів на пальцях руки) та від 9 до 12 місяців (для нігтів на пальцях ноги). Повторення лікування рекомендується з інтервалами приблизно у 3 місяці.У разі наявності також дермофітії стопи необхідно лікуватися відповідним протигрибковим кремом.Діти.Безпека та ефективність застосування препарату дітям (віком до 18 років) на даний час не встановлені.

Передозировка:

Випадків передозування не спостерігалося.При випадковому потраплянні препарату внутрішньо слід промити шлунок і вдатися до відповідного методу випорожнення шлунка.

Побочные действия:

Небажані реакції на препарат виникають рідко. Можливі ураження нігтів (наприклад, зміна забарвлення нігтів, ламкість, крихкість нігтів). Ці реакції також можуть бути зумовлені самим оніхомікозом.Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин: рідко (≥ 1/10 000, < 1/1000) – порушення нігтів, зміна забарвлення нігтів, оніхоклазія (ламкість нігтів), оніхорексис (крихкість нігтів); дуже рідко (< 1/10 000) – відчуття печіння шкіри.

Лекарственное взаимодействие:

Немає спеціальних досліджень щодо супутнього лікування з іншими препаратами для зовнішнього застосування.

Срок годности:

36 місяців. Після відкриття флакона: 6 місяців.

Условия хранения:

Зберігати флакон щільно закупореним.Не потребує спеціальних умов зберігання.

Форма выпуска / упаковка:

По 2,5 мл або 5 мл у флаконі. По 1 флакону разом з 10 лопаточками, 30 тампонами для очищення та 30 пилочками для нігтів у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D01AE16:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Миколак
Производитель:Пауль В. Бейверс ГмбХ для "Алвоген ИПКо С.ар.л.", Германия/Люксембург
Форма выпуска: По 2,5 мл або 5 мл у флаконі. По 1 флакону разом з 10 лопаточками, 30 тампонами для очищення та 30 пилочками для нігтів у пачці з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13688/01/01_ от 19.06.2014. Приказ № 887 от 01.08.2017
МНН:Amorolfine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: amorolfine;1 мл розчину містить 55,74 мг аморолфіну гідрохлориду, що еквівалентно 50 мг аморолфіну;допоміжні речовини: амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), триацетин, бутилацетат, етилацетат, етанол безводний.

Фармакологическая группа:Протигрибкові препарати для дерматологічного застосування, інші протигрибкові препарати для зовнішнь
Код АТХ:D01AE16 - Аморолфин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама