Миконорм инструкция по применению

Миконорм фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Миконорм крем д/наруж. прим. 1 % по 15 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5587/01/01 от 15.12.2006. Приказ № 103 от 05.03.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: тербінафін; 1 г крему містить 10 мг тербінафіну гідрохлориду;допоміжні речовини: натрію гідроксид, спирт бензиловий, спирт цетостеариловий, спиртцетиловий, цетилпальмітат, ізопропілміристат, полісорбат 60, сорбітану стеарат, вода очищена.

Производитель:

Меркле ГмбХ для "ратиофарм ГмбХ", Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые средства для местного применения.

Показания к применению:

Грибкові ураження шкіри, зумовлені дерматофітами: епідермофітія стоп, дерматомікоз тулуба, гомілок, паховий. Різнобарвний лишайГрибкові ураження шкіри, зумовлені дріжджовими грибами, головним чином роду Кандида.

Противопоказания:

Гіперчутливість щодо тербінафіну, бензилового спирту (консервант) та/або інших компонентів лікарського засобу.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Крем Міконорм призначений виключно для зовнішнього застосування. Потрібно уникати контакту препарату з очима, слизовими оболонками та відкритими ранами. Щоб уникнути реінфекції через білизну, шкарпетки, взуття тощо, необхідно дотримуватися загальних гігієнічних заходів.

Способ применения и дозы:

Крем Міконорм слід наносити нашкірно або на нігтьові пластинки тонким шаром та втирати легкими рухами.Перед нанесенням крему Міконорм необхідно добре очистити уражені місця шкіри. На уражені ділянки між пальцями, між сідницями, пахвами можна накласти марлевий тампон з кремом на ніч.Тривалість та частота курсу лікування:Крем Міконорм наноситься 1-2 рази на день.Тривалість курсу лікування залежить від діагнозу та ступеню тяжкості захворювання.Епідермофітія ступнів міжпальцева (Tinea pedis interdigitalis): 1 тиждень при нанесенні 2 рази на день.Дерматомікоз ступнів (Tinea pedis): 1 тиждень.Дерматомікоз тулуба та гомілок (Tinea corporis, cruris): 1 тиждень.Кандідози шкіри: 1 тиждень. Різнобарвний (висівкоподібний) лишай (Pityriasis versicolor): 2 тижні.Клінічні симптоми (свербіж, печіння), як правило, проходять за кілька днів. Якщо через два тижні не спостерігається проявів покращання, необхідно перевірити діагноз.При великих ділянках грибкового ураження та/або довготривалому грибковому захворюванні шкіри, а також при оніхомікозах з ураженням декількох нігтів, необхідно застосовувати таблетки Тербінафін-ратіофарм по 250 мг.Застосування для осіб літнього віку.Немає жодних вказівок відносно того, що для літніх пацієнтів потрібно змінювати дозування і що у них можуть виникати побічні дії, яких не виявлено у пацієнтів молодшого віку.Застосування для дітей:Дітям крем Міконорм нашкірно слід використовувати з обережністю, оскільки немає клінічного досвіду такого використання.

Передозировка:

До цього часу не відомо жодного випадку передозування кремом Міконорм.При помилковому прийомі препарату перорально, можна очікувати на такі побічні дії, як при передозуванні таблетками тербінафіну (наприклад, головний біль, нудота, болі в епігастральній ділянці та запаморочення). Спеціальних заходів не знадобиться.

Побочные действия:

Почервоніння, свербіж або печіння на місці нанесення крему трапляється дуже рідко. У цих випадках необхідно припинити курс лікування. Зазначені нешкідливі симптоми необхідно відрізняти від алергічних реакцій, які теж трапляються нечасто, проте курс лікування потрібно припинити і звернутись до лікаря.Якщо у Вас спостерігаються небажані впливи або інші негативні реакції, припиніть застосування крему Міконорм та порадьтеся з лікарем щодо можливості подальшого застосування препарату.

Лекарственное взаимодействие:

Не відомі.

Срок годности:

4 рокиПісля відкриття туби препарат придатний для застосування ще протягом трьох місяців.Не використовуйте препарат після зазначеної на упаковці дати терміну придатності.

Условия хранения:

Зберігати в місцях, недоступних для дітей при температурі не вище 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

Алюмінієва туба, що містить 15 г крему. 1 туба у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняЗастосування у період вагітності та годування груддю.Дослідження на тваринах не виявили жодної тератогенної або ембріотоксичної дії тербінафіну. До цього часу невідомо жодних випадків вад розвитку у людей. Оскільки клінічний досвід застосування вагітними жінками обмежений, крем Міконорм можна застосовувати у період вагітності лише коли очікуваний ефект перевіщує можливий ризик. Тербінафін виділяється з молоком матері, тому не можна застосовувати препарат у період годування груддю.Не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D01AE15:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Миконорм
Производитель:Меркле ГмбХ для "ратиофарм ГмбХ", Германия
Форма выпуска:Алюмінієва туба, що містить 15 г крему. 1 туба у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5587/01/01 от 15.12.2006. Приказ № 103 от 05.03.2007
МНН:Terbinafine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: тербінафін; 1 г крему містить 10 мг тербінафіну гідрохлориду;допоміжні речовини: натрію гідроксид, спирт бензиловий, спирт цетостеариловий, спиртцетиловий, цетилпальмітат, ізопропілміристат, полісорбат 60, сорбітану стеарат, вода очищена.

Фармакологическая группа:Противогрибковые средства для местного применения.
Код АТХ:D01AE15 - Тербинафин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама