Микожинакс инструкция по применению

Микожинакс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Микожинакс таблетки вагин. №12 (12х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4239/01/01 от 07.06.2011. Приказ № 336 от 07.06.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: metronidazole, chloramphenicol, dexamethasone acetate, nystatin;1 таблетка містить метронідазолу 200 мг, хлорамфеніколу 80 мг, дексаметазону ацетату 0,5 мг, ністатину 100 000 МО;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; натрію лаурилсульфат, повідон, магнію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

таблетка жовтого кольору, довгастої форми, з плоскою поверхнею, заокруглена з вузьких сторін, з фаскою, без риски.

Производитель:

Мекофар, АХФФ, Вьетнам

Фармакотерапевтическая группа:

Протимікробні/антисептичні засоби у комбінації з кортикостероїдами.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. МІКОЖИНАКС – комбінований препарат, дія якого обумовлена фармакологічними властивостями речовин, що входять до його складу.Метронідазол: чинить антипротозойну та антибактеріальну дію щодо анаеробних бактерій. Механізм дії полягає у тому, що у бактеріальній клітині нітрогрупа метронідазолу перетворюється у гідроксиламінову з утворенням активного цитотоксичного метаболіту, що порушує реплікацію ДНК, таким чином спричиняючи загибель бактеріальної клітини. Хлорамфенікол: має широкий спектр протимікробної дії, механізм якої обумовлений порушенням синтезу білка у клітинах мікроорганізмів. Діє бактеріостатично. Активний відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій.Дексаметазон: синтетичний гормон кори надниркових залоз (кортикостероїд), що чинить глюкокортикоїдну, протизапальну та імуносупресивну дію, а також впливає на енергетичний метаболізм. Ністатин: полієновий протигрибковий антибіотик, що добре проникає через стінку клітинної мембрани і зв’язується зі стеролами, в основному ергостеролами. Активний відносно дріжджоподібних грибів Candida spp.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показания к применению:

Місцеве лікування таких захворювань:бактеріальні вагініти, спричинені банальною піогенною флорою;трихомонадні вагініти;кандидозні вагініти;вагініти, спричинені змішаною інфекцією: трихомонадами, анаеробами (у тому числі гарднерелами), дріжджоподібними грибками.Профілактика:Застосовують протягом 5 днів до і після гінекологічних втручань.

Противопоказания:

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату та похідних імідазолу.

Особенности применения:

При необхідності лікування продовжують і у період менструації. Рекомендується для гігієнічних процедур застосовувати нейтральне або лужне мило. На період лікування слід користуватися бавовняною нижньою білизною. Протягом періоду лікування не застосовувати вагінальні спринцювання та вагінальні тампони під час менструації. Протягом курсу лікування препаратом рекомендується утримуватись від статевих контактів, а також від вживання алкоголю. У випадку застосування Мікожинаксу разом з пероральним прийомом метронідазолу, особливо при повторному курсі лікування, необхідний контроль картини периферичної крові (з огляду на можливість розвитку лейкопенії). При лікуванні вагініту, спричиненого Trichomonas vaginalis, доцільним є паралельне проведення курсу лікування статевого партнера (із застосуванням метронідазолу для перорального прийому).Якщо у пацієнтки розвивається лейкопенія, важливо ретельно зіставити очікувану користь від продовження лікування з можливим ризиком. Необхідно пам’ятати про ризик погіршання неврологічного статусу пацієнток з тяжкими, хронічними або гострими неврологічними захворюваннями при лікуванні метронідазолом. Пацієнтам із перманентними або прогресуючими нейропатіями препарат треба призначати дуже обережно.Необхідно припинити лікування при появі атаксії, запаморочення, галюцинацій та при погіршанні неврологічного статусу хворого.Метронідазол здатний іммобілізувати трепонеми, що призводить до помилкового позитивного тесту Нельсона. При застосуванні вагінального супозиторія одночасно з презервативами або вагінальними діафрагмами може зростати ризик розриву латексу.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності не призначають. При необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат може спричиняти зміну швидкості реакції, тому при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами необхідно бути обережним, а при можливості – уникати на час лікування таких дій.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Дисульфірам: повідомляли про випадки психотичних реакцій (делірій, сплутаність свідомості) у пацієнтів, які приймали одночасно метронідазол і дисульфірам.Алкоголь: не слід вживати алкогольні напої та приймати препарати, які містять алкоголь, під час лікування та протягом принаймні ще одного дня після його закінчення через можливе виникнення дисульфірамподібної реакції (ефект Антабуса) (почервоніння, блювання, тахікардія).Пероральна терапія антикоагулянтами (наприклад варфарин): посилення антикоагулянтної дії та підвищений ризик кровотеч, спричинений зменшенням печінкового катаболізму. У разі одночасного застосування слід частіше контролювати протромбіновий час і коригувати антикоагулянтну терапію під час лікування метронідазолом.Літій: рівень літію у плазмі при прийомі метронідазолу може збільшуватись. Необхідно перевіряти концентрації у плазмі літію, креатиніну та електролітів у пацієнтів, які приймають літій та метронідазол одночасно.Циклоспорин: існує ризик підвищення рівнів циклоспорину в сироватці крові. Якщо препарати необхідно приймати одночасно, слід ретельно контролювати рівні циклоспорину та креатиніну.Фенітоїн або фенобарбітал: спричиняє зниження рівнів метронідазолу у плазмі крові.5-фторурацил: зниження кліренсу 5-фторурацилу спричиняє підвищення токсичності 5-фторурацилу.Бусульфан: метронідазол може підвищувати рівні бусульфану у плазмі, що може призвести до значного токсичного впливу бусульфану.

Дети:

Препарат не застосовують дітям.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують дорослим.Призначають жінкам інтравагінально по 1 таблетці 1 раз на добу (вводити краще ввечері, перед сном). Безпосередньо перед застосуванням таблетку необхідно занурити у чисту питну воду на 20-30 сек. Таблетку вводять глибоко у піхву. Після введення препарату пацієнтка має полежати протягом щонайменше 15 хв.Курс лікування становить 10 днів. Одночасно з місцевим застосуванням препарату при необхідності призначають метронідазол у таблетках внутрішньо.

Передозировка:

Може спостерігатися лейкопенія, нейропатія, атаксія, блювання. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

Місцеві реакції: інколи: печіння, біль, свербіж, подразнення слизової оболонки піхви.Системні ефекти: як і при будь-якому місцевому застосуванні, можлива абсорбція незначної кількості препарату.Шлунково-кишковий тракт: нудота, діарея, біль переймоподібного характеру у нижній частині живота, біль в епігастрії, блювання, запалення слизової оболонки ротової порожнини, смакові розлади, анорексія; надзвичайно рідко – випадки панкреатиту, які мають оборотний характер.Центральна нервова система: периферична сенсорна нейропатія; головний біль, судоми, запаморочення; енцефалопатія (наприклад, сплутаність свідомості) та підгострий мозочковий синдром (наприклад, атаксія, дизартрія, порушення ходи, ністагм, тремор), які можуть минати після припинення прийому препарату, психотичні розлади, у тому числі сплутаність свідомості, галюцинації.Порушення з боку органа зору: тимчасові порушення зорових функцій, такі як диплопія, міопія.Зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини: висипання, свербіж, почервоніння шкіри, кропив`янка; пустульозний висип.Порушення з боку імунної системи: пропасниця, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок;Порушення з боку крові та лімфатичної системи: лейкопенія (при поєднанні тривалого місцевого лікування препаратом з пероральним застосуванням метронідазолу), агранулоцитоз, нейтропенія та тромбоцитопенія.Гепатобіліарні розладиПід час лікування сеча може набувати червоно-коричневого забарвлення, що зумовлено присутністю розчинних у воді пігментів, які є продуктом метаболізму метронідазолу.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 30 °С у сухому, захищеному від світла місці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 12 таблеток у стрипі; 1 стрип у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

297/5 Ly Thuong Kiet St., Dist. 11, Ho Chi Minh City, Vietnam/297/5 Лі Тхуонг Кієт Ст., Діст. 11, Хошімін Сіті, В’єтнам.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Микожинакс
Производитель:Мекофар, АХФФ, Вьетнам
Форма выпуска:

По 12 таблеток у стрипі; 1 стрип у картонній пачці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/4239/01/01 от 07.06.2011. Приказ № 336 от 07.06.2011
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: metronidazole, chloramphenicol, dexamethasone acetate, nystatin;1 таблетка містить метронідазолу 200 мг, хлорамфеніколу 80 мг, дексаметазону ацетату 0,5 мг, ністатину 100 000 МО;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; натрію лаурилсульфат, повідон, магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Протимікробні/антисептичні засоби у комбінації з кортикостероїдами.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Почему бананы следует включать в свой ежедневный рацион
Бананы не только вкусны, но и полезны. Они богаты ...
Вино может предотвратить развитие е инсульта: врач
По данным Всемирной организации по борьбе с инсуль...
Реклама