Микозил-Стома (Terbinafine) инструкция по применению

Микозил-Стома фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Микозил-Стома спрей д/наруж. прим. 1 % по 30 мл в баллон.
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

спрей

Производитель:

Непосредственное производство: Стома, АО

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые средства для местного применения.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: тербінафіну гідрохлорид;1 мл спрею містить тербінафіну гідрохлориду 10 мг;допоміжні речовини: пропіленгліколь, бензалконію хлорид, етанол (96 %), формальдегіду розчин (35 %), поліетиленоксид - 400, повідон, вода очищена.

Лекарственная форма:

спрей

Производитель:

Стома, АО

Фармакотерапевтическая группа:

Противогрибковые средства для местного применения.

Показания к применению:

Грибкові інфекції шкіри, спричинені дерматофітами, різнобарвний лишай.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до тербінафіну або до будь-якого іншого компонента препарату. Період годування груддю. Дитячий вік.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не можна наносити спрей на обличчя. Слід уникати потрапляння препарату в очі. У разі випадкового потрапляння спрею в очі або на обличчя необхідно негайно промити їх проточною водою.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Клінічний досвід застосування у вагітних жінок обмежений, тому під час вагітності Мікозил-Стома можна застосовувати тільки у разі, якщо очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода.Микозил-Стома не слід застосовувати протягом періоду годування груддю.

Дети:

Безпека та ефективність у дітей не встановлені, тому не рекомендовано застосовувати препарат у педіатричній практиці.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують дорослі. Перед застосуванням препарату необхідно ретельно очистити і підсушити уражені ділянки шкіри. Препарат розпилюють на уражені і прилеглі до них ділянки у кількості, достатній для їх ретельного зволоження.Кратність застосування і середня тривалість лікування: при дерматомікозах – 1 раз на добу протягом 1 тижня; при кандидозі – 1-2 рази на добу протягом 1 тижня; при різнобарвному лишаї – 1-2 рази на добу протягом 1 тижня.Для пацієнтів літнього віку коригування дози не потрібне.Полегшення симптомів захворювання звичайно очікується протягом декількох днів. Несистематичне застосування або передчасне припинення лікування призводить до виникнення рецидивів захворювання. Якщо немає ознак поліпшення через тиждень лікування необхідно звернутися до лікаря.

Передозировка:

Випадки передозування при застосуванні препарату не виявлені.При випадковому потраплянні спрею внутрішньо можливі головний біль, нудота, блювання, біль в епігастрії, запаморочення.Лікування: симптоматичне.

Побочные действия:

Алергічні реакції: у місцях нанесення можливі почервоніння шкіри, свербіж або печіння, шкірні висипання, в окремих випадках можлива кропив'янка, гіперемія.У разі виникнення будь-яких побічних реакцій необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Невідома.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 0С. Охороняти від падінь, ударів, впливу прямих сонячних променів.

Форма выпуска / упаковка:

По 30 мл у балонах алюмінієвих або у флаконах поліетиленових, з клапанами насосного типу, розпилювачами і захисними ковпачками. Кожний балон вміщений у пачку з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Слід бути обережним при нанесенні препарату на уражені ділянки шкіри, тому що спирт може спричинити подразнення.У разі нерегулярного лікування або передчасного його припинення є ризик рецидиву інфекції.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботу з іншими механізмами

Застосування препарату не впливає на здатність керувати транспортними засобами або працювати у з іншими механізмами.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.