Микразим инструкция по применению

Микразим фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Микразим капсулы, 10000 од №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9412/01/01 от 11.03.2009. Приказ № 147 от 11.03.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула містить: панкреатину 128 мг 320 мгу вигляді кишковорозчинних пелет, 168 мг 420 мгщо відповідає активності:протеази не менше 520 ОД 1300 ОДамілази не менше 7500 ОД 19000 ОДліпази не менше 10000 ОД 25000 ОДдопоміжні речовини: ойдрагіт Е-100 (метакрилової кислоти сополімер), триетилцитрат, тальк, емульсія симетикону; капсула: желатин, вода, натрію лаурилсульфат, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), понсо 4R (Е 124), хіноліновий жовтий (Е 104), титану діоксид (Е 171), патентований синій V (Е 131).

Основные физико-химические свойства:

Мікразим (10000 ОД) – тверді желатинові капсули № 2, корпус прозорий, кришечка коричневого кольору, містять в собі пелети від світло-коричневого до коричневого кольору, з характерним запахом, циліндричної або кулеподібної форми. Мікразим (25000 ОД) – тверді желатинові капсули № 0, корпус прозорий, кришечка темно-оранжевого кольору, містять в собі пелети від світло-коричневого до коричневого кольору, з характерним запахом, циліндричної або кулеподібної форми;

Производитель:

АВВА РУС, ОАО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Ферментные препараты, для улучшения пищеварения.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Ферментний препарат з підшлункової залози тварин. Мікразим компенсує недостатність екзокринної функції підшлункової залози, має протеолітичну, амілолітичну та ліполітичну дію.Ферменти, що входять до складу панкреатину (ліпаза, альфа-амілаза, трипсин, хімотрипсин) сприяють розщепленню білків до амінокислот, жирів – до гліцерину та жирних кислот, крохмалю – до декстринів та моносахаридів.Покращує функціональний стан кишково-шлункового тракту, нормалізує процеси травлення. Капсули містять мікрогранули, вкриті кишковорозчинною оболонкою. Після прийому препарату желатинова капсула під дією шлункового соку розчиняється в шлунку, і мікрогранули панкреатину, стійкі до кислого середовища шлунка, разом із вмістом шлунка потрапляють до дванадцятипалої кишки, а потім до тонкого кишечнику, де відбувається вивільнення травних ферментів та забезпечується ензиматичне перетравлювання їжі. Мікрогранули панкреатину забезпечують швидке надходження травних ферментів з шлунка до дванадцятипалої кишки, рівномірний розподіл ферментів у кишковому вмісті та високу травну активність.Ферментативна активність панкреатину досягає максимуму через 30 – 40 хв після прийому препарату. Після взаємодії з субстратами протеаза, ліпаза та амілаза в нижніх відділах кишечнику втрачають активність і разом із вмістом кишечнику виводяться з організму.Фармакокінетика. Компоненти препарату не абсорбуються у шлунково-кишковому тракті і діють місцево.

Показания к применению:

Замісна терапія при ферментній недостатності підшлункової залози, пов’язаної з: хронічним панкреатитом;муковісцидозом;рак підшлункової залози;панкреатектомія.У складі комплексного лікування для корекції порушень процесу травлення, що виникають при захворюваннях або патологічних станах шлунково-кишкового тракту: стан після резекції шлунка, жовчного міхура, частини кишечнику;захворювання та стани, які супроводжуються порушенням процесу жовчовиділення (захворювання печінки, холецистит, камені у жовчному міхурі, хронічні захворювання жовчовивідних шляхів, здавлювання жовчовивідних шляхів новоутвореннями, кістозними розростаннями);захворювання тонкого кишечнику та дванадцятипалої кишки, товстого кишечнику, що супроводжуються порушенням просування кишкового вмісту.Для покращання процесу травлення у дорослих та дітей з нормальною функцією шлунково-кишкового тракту у випадках:погрішностей у дієті (вживання жирної та грубої їжі, переїдання, нерегулярне харчування);порушень жувальної функції, при малорухливому способі життя, тривалій іммобілізації.Підготовка до рентгенологічного або ультразвукового обстеження органів черевної порожнини.

Противопоказания:

Індивідуальна непереносимість (алергія) до панкреатину або окремих компонентів препарату, гострий панкреатит, загострення хронічного панкреатиту.

Особенности применения:

Діти та дорослі, які тривало отримують терапію панкреатином у значних дозах, повинні знаходитись під наглядом лікаря.Основними причинами неефективності ферментної терапії є: інактивація ферментів у дванадцятипалій кишці в результаті закиснення її вмісту; супровідні захворювання тонкої кишки (глистні інвазії, дисбіоз); дуоденостаз; невиконання пацієнтами рекомендованого режиму лікування; застосування ферментів, що втратили свою активність.Замісна терапія при ферментній недостатності не може замінити лікування основного захворювання.Дані про потенційний ризик застосування панкреатину у вагітних та протягом періоду годування груддю відсутні, тому препарат слід призначати вагітним та жінкам в період годування груддю лише у разі, якщо передбачуваний терапевтичний ефект перевищує можливий ризик для дитини.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують внутрішньо. Дозу препарату підбирають індивідуально, залежно від тяжкості захворювання і складу дієти. Якщо разова доза препарату більше 1 капсули, слід прийняти половину від загальної кількості капсул безпосередньо перед вживанням їжі, а іншу половину – під час їжі, запиваючи не лужною рідиною (вода, фруктові соки). Якщо разова доза 1 капсула, її потрібно прийняти під час їжі. Капсули і мінімікросферичні гранули слід ковтати цілими, не розжовуючи і запиваючи достатньою кількістю рідини (приблизно 100 мл). Якщо капсулу не можна проковтнути цілою (діти і особи літнього віку), її можна розкрити і додати мінімікросферичні гранули до рідкої їжі, що не вимагає розжовування, або до рідини, які мають рН менше 5,0 (наприклад, терте яблуко, йогурт). Таку суміш слід приймати негайно і не зберігати. Під час ферментної терапії рекомендується вживати достатню кількість рідини, дефіцит рідини може призвести до запору.Муковісцидоз. Початкова розрахункова доза для дітей першого року життя і до 4 років становить 1000 ОД ліпази на 1 кілограм маси тіла при кожному годуванні, для дітей від 4 років – 500 ОД ліпази на 1 кілограм при кожному прийомі їжі. Дозу потрібно підбирати індивідуально, залежно від тяжкості захворювання, вираженості стеатореї і нутритивного статусу. Підтримуюча доза для більшості пацієнтів не повинна перевищувати 10 000 ОД ліпази на 1 кілограм маси тіла на добу.Інші види екзокринної недостатності підшлункової залози. При замісній терапії у хворих на хронічний панкреатит дози ферментів залежать від ступеня зовнішньо-секреторної недостатності, а також індивідуальних харчових звичок пацієнта.При стеатореї (більше 15 г жиру на добу в калових масах), а також при наявності діареї і зниженні маси тіла, коли дієта не дає суттєвого ефекту – призначають по 25 000 ОД ліпази при кожному прийомі їжі. За необхідності та при гарній переносимості дозу підвищують до 30 000 – 35 000 ОД ліпази на один прийом. Подальше збільшення дози в більшості випадках не покращує результату лікування і потребує перегляду діагнозу, зниження вмісту жирів в раціоні та/або додаткового призначення препаратів - інгібіторів протонного насоса, при нечітко вираженій стеаторії, що не супроводжується проносами, зменшенням маси тіла, призначають від 10 000 до 25 000 ОД ліпази на прийом.Припустима доза для дітей до 1,5 року – 50 000 ОД ліпази на добу; для дітей від 1,5 року добова доза препарату не повинна перевищувати 100 000 ОД ліпази.

Передозировка:

Симптоми: гіперурикозурія (підвищення вмісту сечової кислоти в сечі), гіперурикемія (підвищення вмісту сечової кислоти в крові), запор (у дітей).Лікування: відміна препарату, симптоматична терапія.

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції на компоненти препарату. При застосуванні великих доз рідко спостерігаються діарея, нудота, запори, відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці. При довготривалому прийомі високих доз можливий розвиток гіперурикозурії, гіперурикемії. При муковісцидозі у разі перевищення необхідної дози панкреатину можливий розвиток стриктур (фіброзної колонопатії) у ілеоцекальному відділі висхідної ободової кишки.

Лекарственное взаимодействие:

Під час застосування панкреатину можливе зниження всмоктування заліза та фолієвої кислоти. Одночасний прийом антацидних засобів, які містять кальцію карбонат і/або магнію гідроксид, може призвести до зниження ефективності панкреатину.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері з плівки полівінілхлоридної та фольги алюмінієвої.По 1, 2 або 3 блістери у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна назва: панкреатин;

Форма випуску

Капсули.

Адреса

м. Кіров, вул. Луганська, 5ЗА, Російська Федерація.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A09AA02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Микразим
Производитель:АВВА РУС, ОАО, Российская Федерация
Форма выпуска:По 10 капсул у блістері з плівки полівінілхлоридної та фольги алюмінієвої.По 1, 2 або 3 блістери у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/9412/01/01 от 11.03.2009. Приказ № 147 от 11.03.2009
МНН:Multienzymes (lipase, protease etc.)
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 капсула містить: панкреатину 128 мг 320 мгу вигляді кишковорозчинних пелет, 168 мг 420 мгщо відповідає активності:протеази не менше 520 ОД 1300 ОДамілази не менше 7500 ОД 19000 ОДліпази не менше 10000 ОД 25000 ОДдопоміжні речовини: ойдрагіт Е-100 (метакрилової кислоти сополімер), триетилцитрат, тальк, емульсія симетикону; капсула: желатин, вода, натрію лаурилсульфат, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), понсо 4R (Е 124), хіноліновий жовтий (Е 104), титану діоксид (Е 171), патентований синій V (Е 131).

Фармакологическая группа:Ферментные препараты, для улучшения пищеварения.
Код АТХ:A09AA02 - Панкреатин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Как по состоянию кожи диагностировать рак поджелудочной железы
Рак поджелудочной железы — это злокачественное нов...
Реклама